696 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Laser 4d , Nogarki 2 baterii

Laser 4d so 2 baterii , touch


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:15Промовирано

Trimer STILHR 7.2 kw

Trimer STILHR 7.2 kw Trimer StiLhr + Freza 7500 den


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:15Промовирано

penomat- pistol 80 Litra

penomat 80 Litra


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:16Промовирано

klucevi set 6-32

klucevi set 6-32


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:16penomat- pistol 80 Litra

penomat 80 Litra


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:16Trimer STILHR 7.2 kw

Trimer STILHR 7.2 kw Trimer StiLhr + Freza 7500 den


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:15Zirafa za glet

Zirafa za glet 750 w• Kzubr


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:15co2 , aparat , boca, manometar

co2 Aparat kombiniran 400 ampera manometar boca Za samo 18.000 den


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:15Laser 4d , Nogarki 2 baterii

Laser 4d so 2 baterii , touch


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:15Kompresor straus

Kompresor 25•L -8000 den• Kompresor 50•L-9000 den• 1 godina Garancia•


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 07:15ПРОФЕСИОНАЛНИ РОТАЦИОНИ ЧЕТКИ ЗА ЧИСТЕЊЕ СОЛАРНИ ПАНЕЛИ

ПРОФЕСИОНАЛНИ РОТАЦИОНИ ЧЕТКИ ЗА ЧИСТЕЊЕ СОЛАРНИ ПАНЕЛИ СЕ ПРИКЛУЧУВ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:03NOVI MASHINI ZA PERENJE KOLI -HUNDAI -HPW 225 I

NOVI MASHINI ZA PERENJE KOLI -HUNDAI -Model HPW 225 I 3,2 KW MONO...


550 €
или предлог цена
Вчера 22:02NOVI MASHINI HUNDAI HPW 225 I

NOVI MASHINI HUNDAI HPW 225 I 3,2 KW MONOFAZEN MOTOR 225 BARA MA...


550 €
или предлог цена
Вчера 22:02АКЦИЈА НА ВАПЧИЊА ЗА ПЕРЕЊЕ ВОЗИЛА

АКЦИЈА НА ВАПЧИЊА ЗА ПЕРЕЊЕ ВОЗИЛА ОД 100 ЕВРА ДО 400 ЕВРА


1 €
или предлог цена
Вчера 22:02ПРОФЕСИОНАЛНА ОПРЕМА ЗА АВТО ПЕРАЛНИ

ПРОФЕСИОНАЛНА ОПРЕМА ЗА АВТО ПЕРАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ ПЕНОМАТИ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:02ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

SITE VIDOVI ALUMINSKI OGRADI DVORNI ALUMINSKI OGRADI ROLETNA OGRADI T...


30 €
или предлог цена
Вчера 18:43Ger za metal

Se prodava Italianski ger za metal so pila i emulzija za secenje na p...


1.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 15:49  НОВ ОГЛАС

RAZLADNA OTVORENA VITRINA

Razladna otvorena vitrina 130 cm poveke informacii: 070 350 108


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 10:33ALUMINSKI DVORNI I BALKONSKI OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI ALUMINSKI DVORNI KAPII ALUMINSKI DVORNI ALUMINS...


30 €
или предлог цена
Вчера 08:49TENDI PODVIZNI I FIKSNI.....

Tendi podvizni so mehanizam pravi ili povukruzni prekrieni so akriln...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 07:35TENDI NASTRESNICI ZAVESI.......

Tendi podvizni site vidovi ,fiksni so platno ili leksan i zavesi od p...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 07:35Objekt Firma Masini za mebel Se prodava Se izdava

Poradi zaminuvanje vo stranstvo, se prodava ili iznajmuva razraboten ...


1 €
или предлог цена
05 јун 23:15Гитара за поделителен апарат за глодалка

Продавам гитара за поделителен апарат за глодалка. --Контакт телеф...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Индустриски машини

05 јун 21:35Редуктор трофазен

Продавам редуктор трофазен. 84 вртежи во минута. --Контакт телефо...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Индустриски машини

05 јун 21:28Konstrukcija za reklami

Se prodava konstrukcija za reklami 5m x 1.40m


По Договор
или предлог цена
05 јун 13:22OTPAD - otkup na metalni materiali

.


По Договор
или предлог цена
05 јун 13:22Heidelberg kord 64 offset, ofset,

Heidelberg kord 64, offset, ofset , masina, ednobojna 64x46, vo odlic...


1 €
или предлог цена
05 јун 10:10ADAST DOMINANT 514 NP, offset ofset masina

ITNO. !!!! Adast Dominat 514 NP, B3 ednobojna (520x415), offset, ofs...


39.990 МКД
или предлог цена
05 јун 10:10Пвц прозори и врати VEKA профил

👉Изработка и монтажа на ПВЦ прозори и врати од германскиот профил VE...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Пластика индустрија

05 јун 10:07Se prodava inverter od 12v na 220v, 2,5 kw, max 5kw

Инвертор за напојување на 12V-DC кој може да се користи во автомобил ...


390 €
или предлог цена
05 јун 09:58ПОЛОВНИ МАШИНИ ЗА ПРЕЊЕ КОЛИ ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА

ПОЛОВНИ МАШИНИ ЗА ПРЕЊЕ КОЛИ ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА


1 €
или предлог цена
05 јун 09:16ПРОФЕСИОНАЛНА ОПРЕМА ЗА АВТО ПЕРАЛНИ

ПРОФЕСИОНАЛНА ОПРЕМА ЗА АВТО ПЕРАЛНИ ГОЛЕМ ИЗБОР НА МАШИНИ ЗА АВТО П...


1 €
или предлог цена
05 јун 09:16Trimer Za treva Straus 4.2 kw

Trimer straus 4.2 kw•


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

05 јун 09:13Pumpa za voda , pedrolo 0.75 kw

Pumpa za voda 0'75 kw


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

05 јун 08:48pegla za lepenje gumi

pegla za lepenje gumi


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

05 јун 08:48elektro motor 2.2 kw

elektro motor 2.2 kw


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

05 јун 08:48Raketa , potopna

Raketa potopna pumpa 0,55 kw


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

05 јун 08:48co2 kzubr 800ampera

co2 kompletna 3 vo 1 co2,elektricen tig komplet 25.000


25.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

05 јун 08:48Co2,Aparat,Kombiniran,elekricen

co2 Kzubr 400 ampera 12.500 OrginaL• Co2 kzubr 600 ampera 14500 Orgin...


12.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

05 јун 08:47hilta , krsac , bormasina

hilta bosch


2.990 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

05 јун 08:47pumpa za dizni

pumpa za dizni


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

05 јун 08:47IZRABOTKA NA MEBEL изработка на мебел МЕВЕЛ

Izrabotka na mebel kujni plakari komodi i se ostanato po vasa zelba i...


100 €
или предлог цена
04 јун 22:00ОГРОМЕН ИЗБОР НА МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ ВОЗИЛА

ОГРОМЕН ИЗБОР НА МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ ВОЗИЛА INTERPUMP AVNOVI REVERBERI...


1 €
или предлог цена
03 јун 19:27Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам