268 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy s20 cosmic grey

Se prodava dobro zacuvan Samsung Galaxy S20 kupen od A1. Full komplet...


16.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 МКД
Денес 08:06REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


12.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
13.500 МКД
Вчера 16:16  НОВ ОГЛАС

MOTOROLA EDGE 20 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


14.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
15.500 МКД
Вчера 16:14  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 4 CISTO NOV VO KUTIJA!!!

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 4 128GB SM- F721B Graphite DONESEN OD ...


590 €
или предлог цена
Вчера 15:40iPhone 12 64GB White Neverlock. CISTO NOV!!!

iPhone 12 64GB White STAKLO - CISTO NOV - KORISTEN 2 MESECA BATTER...


499 €
или предлог цена
Вчера 15:40Samsung S22 Ultra 512GB 12GBram 5G

S22 ultra maksimalno socuvan


760 €
или предлог цена
Вчера 15:30IPHONE 13 POD GARANCIJA

Iphonot e kupen od setec sleduva komplet pakuvanje so kutija dve mask...


34.500 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
35.000 МКД
Вчера 11:09SAMSUNG GALAXY A52S 5G | ISTO NOV | GARANCIJA DO 06.2024

Se prodava ⬇️ Samsung Galaxy A52S 5G 128 / 6 GB RAM Kratko koriste...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:05SAMSUNG GALAXY A71 KAKO NOV

Se prodava ⬇️ Samsung Galaxy A71 128 / 6 GB RAM Kratko koristen Z...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:04Telefonce na kopcinja

Novo nekoristeno so tri otkluceni sim karticki Bez Zameni Ne pr...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:56Nov Xiaomi redmi 9a

Nekoristen Nov Xiaomi Redmi 9a. Dual Sim - otklucen na site operator...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:52HONOR X8

Honor x8,6/128G 6,7"ekran,Koristen 3/4 mes.uste Pod garancija,kako N...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 10:37Se prodava Samsung galaxy A52s 5G

Se prodava Samsung galaxy A52s 5G,bez grebnatinki,raboti odlicno,kupe...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:18Xiaomi mi 10t pro

🔹Se prodava Mi 10t pro 5G odlično sačuvan 🔹Bez tragi na koristenje ...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:45REALME X50 PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
25 мар 23:31MOTOROLA EDGE 20 5G

prodavam MOTOROLA EDGE 20 5G socuvan kako nov,komplet so kutija,polna...


15.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.500 МКД
25 мар 23:27Se prodava IPHONE XS MAX

iPhone XS MAX 80% Battery Health ---------------------- Telefonot...


16.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.000 МКД
25 мар 20:36SAMSUNG S22 PINK GOLD 128GB NOV

SAMSUNG S22 128GB PINK GOLD NOV !!! ZACUVAN MAX MNOGU MALCE KORISTEN...


500 €
или предлог цена
25 мар 20:14Doro 7010 NOV NE AKTIVIRAN

Se prodava Doro 7010 Telefonot e nov ne e vklucen ni ednska ne e ak...


3.000 МКД
или предлог цена
25 мар 17:04Samsung Galaxy J2 Prime

Se prodava telefon Samsung Galaxy J2 Prime Se si e ispravno i si funk...


По Договор
или предлог цена
25 мар 17:04iPhone 5s 16gb Neverlock

Se prodava iPhone 5s 16gb Neverlock donesen od amerika Mali grebnatin...


По Договор
или предлог цена
25 мар 17:03Sony Xperia M2 Aqua ... samo napuknato e staklo

Se prodava Sony Xperia M2 Aqua telefonot e se ispraven i se se funkci...


По Договор
или предлог цена
25 мар 17:03Samsung S20 Ultra 5G 12/256 GB Snapdragon

Se prodava Samsung S20 Ultra 5G 12/256 GB Snapdragon. Se raboti za na...


449 €
или предлог цена
24 мар 16:24iPhone 11 Pro Max

Telefonot e vo odlicna sostojba. Se e originalno na nego, ne e servis...


420 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
430 €
24 мар 15:11IPHONE 12/11

Iphone 12 90% battery health True tone ✅ Face ID ✅ Iphone 11 100% b...


По Договор
или предлог цена
24 мар 11:55HUAWEI P40 LITE FULL PAKET KAKO NOV

.


По Договор
или предлог цена
24 мар 09:49SAMSUNG Galaxy J7 Pro

Se prodava SAMSUNG Galaxy J7 Pro, socuvan vo odlicna sostojba. Telefo...


3.990 МКД
или предлог цена
24 мар 09:44HONOR X6

Prodavam HONOR X6 kupen od A1 Stip Na den 07.02.2023 star 1 mesec ...


8.000 МКД
или предлог цена
24 мар 08:28Xiaomi Redmi 9a

Potpolno nov nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez ...


4.800 МКД
или предлог цена
23 мар 19:58Samsung Galaxy Z Flip 4 (Novi)

Se prodavaat Samsung Galaxy Z Flip 4 so 128gb novi ne koristen i ne a...


630 €
или предлог цена
23 мар 17:44IPhone 14 Plus ( NOVI NE AKTIVIRANI )

Se peodavaat iphone 14 plus novi ne aktivirani. Telefonite se novi n...


870 €
или предлог цена
23 мар 15:15Samsung Galaxy S22 Ultra ( NOVI )

Se prodavaat novi ne koristeni Samsung Galaxy S22 Ultra 512gb i 128gb...


770 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
800 €
23 мар 15:15iPhone 8 Plus Product Red

Se prodava iphone 8 plus product red odlicno zacuvan. Telefonot e so ...


12.000 МКД
или предлог цена
23 мар 15:15Iphone 14 256gb ( Novi )

Se prodavaat iphone 14 256gb novi ne otpakovani. Cena : 850 evra Z...


830 €
или предлог цена
23 мар 15:15Samsung Galaxy Z Fold 3 5G

Se prodava samsung galaxy z fold 3 5g minimalno koristen i e vo odlic...


650 €
или предлог цена
23 мар 15:14Iphone 13 Pro 512GB,1TB ( Ne Aktivirani )

Se prodavaat novi ne aktivirani iphone 13 pro gold i black so 1tb i 5...


1.000 €
или предлог цена
23 мар 15:14iphone 8 plus

Iphone 8plus vo odlicna sostojba bez grebnatinka so nova baterija Mo...


199 €
или предлог цена
23 мар 14:21Samsung Galaxy Y

Se prodava telefon Samsung Galaxy Y, ne e koristen mnogu. Bez tragi ...


1.500 МКД
или предлог цена
23 мар 14:01Nov samsung a13

Glanc nov so zastitno staklo i futrola Tel.077-755-905


8.500 МКД
или предлог цена
23 мар 10:20Redmi Note 11S

Prodavam cisto nov telefon REDMI NOTE 11S neotpakuvan kupen od A1 so ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
22 мар 16:04Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам