6928 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Golf 6 1.6 Tdi Uvoz od Svajcarija

Golfot e vo odlicna sostojba. Registriran do 01-03-2024 Redovno ser...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.500 €
Прилеп

Автомобили

19 мај 19:08Промовирано

AVTO DELOVI KUMPLUG AMORTIZERI LAMELA REBRASTI

RABOTNO VREME OD 9 DO 17 CAS SABOTA OD 9 DO 14 CAS NEDELA NE RABOTI...


222 МКД
или предлог цена
Вчера 20:16Промовирано

ELEKTRICNI SKUTERI CITY COCO

✅CITY COCO ✅63 000 DENARI ✅20AH ✅60V ✅1500W ✅Опсег со едно полнење о...


63.000 МКД
или предлог цена
08 фев 14:31Промовирано

Skoda Felicia

Se prodava skoda felicia 2000 god Plin so atest Super sostojba so kar...


750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:51SEAT IBIZA 1.9 Tdi 2009

Prodavam SEAT IBIZA 1.9 Tdi 66kw 90Hp SO 5+R BRZINI NOV UVOZ PLATEN...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:41SEAT LEON 1.9 Tdi 105 Hp 2007

PRODAVAM SEAT LEON 1.9Tdi 77kw 105 hp VO ODLICNA SOSTOJBA NOV UVOZ PL...


4.799 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:41FULDA EcoControl HP 195/50/15

ODLICNI SKORO NOVI 8 mm dlabocina na sharka


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:40prikolka kiper prikolica

Mnogu zdrava kipira na 3 strani so novi gumi


850 €
или предлог цена
Денес 11:28Traktor ford

Se prodava fordot komplet Kiper,plug i brana Odlicna sostojba Komp...


1.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 €
Денес 11:28imt 539 so kabina

Fabricna sostojba kako nov 070530173


3.900 €
или предлог цена
Денес 11:28Prikolica kiper

Prikolica kiper beogradska Kipira na site strani


1.200 €
или предлог цена
Денес 11:28mercedes c220 cdi coupe

top sostojba 2003 godina panorama krov, navigacija registracija 1...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:28golf 5 plus

top sostojba reg edna godina 1.6 tsi mnogu eftin za vozenje i odrzav...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:27imt 539 so kabina

Top sostojba registriran 90 god


3.600 €
или предлог цена
Денес 11:27Tafe 42

Top sostojba 2008 god


6 €
или предлог цена
Денес 11:27Tafe 42

Tp sostojba 2010 god


6 €
или предлог цена
Денес 11:27imt 539

Odlicna sostojba 90 god


3.100 €
или предлог цена
Денес 11:27Alfa Romeo 159 1.9 JTD 150hp

Kolata e vo odlichna sostojba, servisirana komplet. Mozhna e i zamena...


3.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:22BANDASI 15KI 5*112

Original... ZDRAVI 15KI 5*112 VW,AUDI,SEAT. 150EUR SAMO BA...


Денес 11:16Renault Clio 1.2 16v 2006

Se prodava Renault Clio 2006 Motor: 1.2 16v Racen mejnac so 5 brzi...


3.100 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.300 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:13Se prodava Volkswagen Passat 2011 god

Se prodava Passat , vo perfektna sostojba, so FULL oprema. Moze zamen...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:13VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:07SE PRODAVA ATOS

se prodava hundai atos ,potpolno ispraven !!dosega nema nisto raboten...


110.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:06MERCEDES-BENZ E320

Продавам MERCEDES-BENZ W211 E 320 АVANTGARDE automatic 2004/03. -150...


7.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:56Kuka za land rover freelander

Se prodava kuka za land rover freelander


По Договор
или предлог цена
Денес 10:53Land rover delovi

Delovi za land rover freelander 2.0 dizel


По Договор
или предлог цена
Денес 10:53AUDI A3

AUDI A3 2.0 TDI 140KS 2005GOD REGISTRIRANO DO 4.2024.OPREMA :EL.STAKL...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:46MIGLIORI Cammello Classic 50

ОВЛАСТЕНО ПРОДАЖЕН СЕРВИСЕН ЦЕНТАР. ДООЕЛ ЛЕО РИНГО УЛ 11 ОКТОМВРИ ...


51.870 МКД
или предлог цена
Денес 10:03Seat Leon 1.9 tdi

Top sostojba Spremni dok do reg.


5.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:00Golf V 1.9 TDI

Kolata e vo odlicna sostojba Full oprema Sredeni dok do reg


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:59SKODA FABIJA 1.4 TDI PERFEKTNA SERVISIRANA

Se prodava skoda fabija1.4 tdi kompletno servisirana so maksimalna op...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:41Alu bandazi 225 60 r16 - Алу бандажи

Се продаваат 4 оригинални здрави алуминиумски бандажи со големина 225...


Денес 09:36PEUGEOT 307 1.6 HDI PEZO

Voziloto e vo besprekorna sostojba Plateni se site davacki do regist...


3.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:36VW GOLF 5 1.9 TDI

Registriran i servisiran


4.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:36OPEL TIGRA 1.4

Opel tigara 1.4


3.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:36Se prodava mazda 6 2.0

Se prodava mazda 6 2.0 dizel motor top sostojba, registrirana do 28.1...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:33Se prodava BMW X3

Se prodava bmw x3 top sostojba registirano do 17.01.2024god. Oprema: ...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:33AUDI A6 3.0TDI - 11 "PERFEKTEN"

● Se prodava Audi A6 C7 3.0TDI 150kW 204ks proizveden 2011 godina. ● ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:30Audi A5 3.0 TDI Quattro

*Maksimalno zacuvan *Registriran do 04.2024 *Zimski gumi, novi letn...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:21POLOVNI DELOVI ZA MERCEDES R320 CDI 224KS V6

078265247 075253173


1 €
или предлог цена
Денес 09:09DELOVI ZA MERCEDES C220 2011god Om651

Delovi za mercedes C220 2011god Motor Om651 Amg branici i bandas...


1 €
или предлог цена
Денес 09:08ML 320 w164 POLOVNI DELOVI Mercedes

078265247 075253173


1 €
или предлог цена
Денес 09:08Avtoradio original AEG so Euro konektor

Prodavam avtoradio original AEG so Euro konektor. CD ne cita, radiot...


Денес 09:08Страна 1 од 174

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам