Куманово
                   
8491 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf VI

VW GOLF 6 SO NAJ DOBRIOT I EKONOMICEN MOTOR 2.0TDI 110KS PROIZVEDEN 2...


7.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:21Промовирано

Gumi KUMHO ECSTA PS71 245/40 + 275/35 ZR19 Гуми

Комплет гуми користени пола година, купени од Словенија. Ја чувам сме...


340 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
350 €
Вчера 13:00Промовирано

Dizel Viluskar Toyota 2 tona 3 m

Brend: TOYOTA (4070) Model: 02-8FD20 Nosivost: 2000 kg Visina na d...


18 мај 13:30Промовирано

OPEL CORSA 1.2 LPG 2012

Se prodava : Opel Corsa 1,2 LPG 2012 - 163.500 km - realni Registri...


4.800 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.250 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:18KYMCO EXCITING 250

KYMCO Exciting 250 cm3 od 2008 g. odlicno socuvan, registriran. tel ...


2.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.150 €
Денес 12:14Continental 205 60 16

4 letni gumi continental 205/60/16 2 dot 18 , 2 dot 15 3000 mkd...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:07BMW x3 2.0

Voziloto e so full oprema dobro cuvano i odrzuvano registritano ima ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:02Se prodava bmw 320 , e90

Bmw 320d E 90 2006/5 Reg.do januari 2024 Angel eyes Xenon Bi-xen...


6.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:59Volkswagen transporter 2013 dizel 2.0

Se prodava Volkswagen transporter 2013 godina Klima 200 000 km s...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 11:50APRILIA SR 50 SO 4100 KM KAKO NOVA

Se prodava Aprilia sr 50 so 4100 km 2017 godina kupena u dinamix, reg...


2.700 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 11:47Prodavam Audi A4 1,9 tdi ful oprema

Prodavam Audi A4 1,9 tdi 2002 godina exstra sostojba registrirana cel...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:46DAF XF 480 FT

DAF XF 480 FT -07/2018 Godina -BG tablici -390.000km -MX Engine brak...


45.900 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 11:43Se prodava Daewoo Tacuma

Motor 1.6 so atestiran plin,servisiran registriran do 9 5 2024 so ful...


1.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:41Se prodava Passat B8 1.6tdi 120ks

Se prodava Passat B8 1.6tdi 120ks. Za povekje info javete se.


16.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
16.699 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:38Offroad Gumi 35/12.5 - R15 6x139 ili cel dzhip

Se prodava cel dzip ili oddelno gumi Ssangyong Daewoo Musso 3.2 merc...


Денес 11:36Audi A6 2.0 TDI

Audi A6 C6 2.0 TDI 140ks Manuel 2004/5 god, registracija do kraj na j...


6.099 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:35PRODAVAM FIAT UNO

Prodavam Fiat Uno , 1,1 benzin vo dobra sostojba. Bez zameni .Informa...


750 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:33Audi A6 2.7 TDI '09 redesing Z.karton

Audi A6 2.7 TDI 2009 god redesing. Moze zamena, prednost avtomatik. ...


123 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
11.999 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:30Kufer za BMW GS1250 Advenget

Nov ne mesten centralen kufer


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Денес 11:29KYMCO Xciting 500 R

Kymco full servis Golem vizir Givi i mal vizir kymco Stranicni torbi ...


2.800 €
или предлог цена
Денес 11:23Delovi za PEUGEOT 206 307 407

Se prodavat delovi za Pezho 206,306,307,407 1.4 HDI, 1.6 HDI, 2.0 ...


123 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:22GIlera VXR 200 4T

Prodavam Gilera VXR 200 4T 2003 Novi gumi Registrirana do 9 mese...


1.550 €
или предлог цена
Денес 11:21  НОВ ОГЛАС

se pro HAMACHI REPLIKA NA APRILIA -2020 GOD

GOD NA PR 2020 NOV AKUMULATOR PALI...


1.150 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 11:17Opel astra gtc

Opel astra gtc 1.6 benzin vo dobra sostojba odrzuvana redovno bez nik...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:12VW Polo 1.0 mpi

Se prodava VW Polo 1.0 mpi vozeno na cist benzin bez plin, servisiran...


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.599 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:55MERCEDES-BENZ B170 NGT

Se prodava avtomobil do dobra sostojba, redovno servisirana i odrzuva...


3.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:53Mercedes C200 2009

Se prodava mercedes C200 2009godina Redovno servisiran Full oprema...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:49Aprilia Sr 50 2019 godina

-bez grepka - so dokumenti, registracija i osigurana !


2.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.150 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 10:40Peugeot 106 1.1

Pezo 106 od 99 god. redizajn model 1.1 najekonomicen motor. redovno ...


760 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
850 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:25MALAGUTI MADISON 250

Malaguti Madison 250cc treta generacija od 2008 g. ( italijansko proi...


1.850 €
или предлог цена
Денес 10:25HONDA CIVIC 1.7 Ctdi

Honda civic Ctdi - dizel ima odlicen motor mnogu ekonomicna so full ...


2.450 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:24AUDI A4 2.0 TDI UVOZ CH AUTOMATIC REG.MK 2017 NOV!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭AUDI A4 2.0TDI(110KW)2017 GOD. AUTOMATIC (TIPTRONIC)...


20.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:18Traktor Zetor 5011 4x4 duplak

Barajte na 072 22 11 08 Ivica Barajte na 072 22 11 08 Ivica Hid...


5.500 €
или предлог цена
Денес 10:17Fiat Doblo 1.3 multijet , 2006 god.

Платени сите давачки до Мк табли. Увоз од Белгија , со 221.000км 2006...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 10:17ŠKODA YETI 2.0 TDI, 4X4, 6 BRZINI

●OPREMA SO KOJA RASPOLAGA VOZILOTO: •ABS •ASR •EL.STAKLA •EL.OG...


10.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:11Peugeot 308 1.6HDI 68kw 134 000km!!

🔹Peugeot 308🔹 🟢1.6HDI 68kw/92ps 🟢138 000km 🟢2012god 🟢Servisira...


6.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.999 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:10VW Amarok 2016

Se prodava Amarok 2016 170000 km Vo odlicna sostojba samo preku firma...


22.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
23.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:05Ford Fiesta 1.4 TDCI dva kluca

Se prodava ford fuesta vo dobra sostojba pali vozi nema potreba za in...


4.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:05Jaguar X Type 2.2

Moze zamena za Audi A6,mini cooper,peugeot 607...!


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:00Mercedes E220

!!!


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:00Plinski ured Landi

Landi ured ispraven bez boca za plin izvaden od vozilo zaradi zamena ...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:51Yamaha raptor 700cc 2011

Prodavam Yamaha Raptor 700cc 2011 god, so mnogu oprema,yoshimura od g...


10.500 €
или предлог цена
Денес 09:46CITROEN C4 1.6 HDI 80 KW 109 PS 2008 AVTOMATIK FUL OPREMA

CITROEN C4 1.6 HDI 80 KW 109 PS 2008 🚀🔴AVTOMATIK🔴🚀 FUL OPREMA 🇨...


3.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:46Страна 1 од 213

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам