Подкатегорија:
                   
63 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava perac karcher k3 premium

Karcher k3 premium, nov i neotpakuvan, so garancija. 071-238-101


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:24Masinsko mengeme 45cm

Prodavam masinsko mengeme 45cm


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:38  НОВ ОГЛАС

Cilindar za presa

Prodavam ispraven cilindar za presa


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:38  НОВ ОГЛАС

Germanski armiracki klesti NOVI

Prodavam novi germanski armiracki klesti


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 13:35  НОВ ОГЛАС

Germanski set klucevi so krckalo komplet NOV

Prodavam nov germanski komplet set klucevi so krckalo


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:34  НОВ ОГЛАС

Jugoslovenski pajser celik

Prodavam pajser od jugoslovenski celik


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:34  НОВ ОГЛАС

Moken magnet ( N50 kreva 5kg+ ) NOV

Prodavam nov moken magnet so golema moknost N50 ( magnetot kreva 5kg+...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:31  НОВ ОГЛАС

Motorna pila - STIHL MS250 (Motorka)

Se prodava nova motorna pila STIHL MS250.


250 €
или предлог цена
21 мар 13:03Motorna pila - STIHL MS381 (Motorka)

Nova motorna pila STIHL - MS381


450 €
или предлог цена
18 мар 22:06Prodavam polovni Hilti od Germanija

Polovna Hilta Kango, Hilta Kango donesena od Germanija so 3 sila 1...


8.000 МКД
или предлог цена
07 мар 16:51Kompresor za vozduh

Se prodavaat kompresori za vozduh vo odlicna sostojba. Kompresorite s...


По Договор
или предлог цена
27 фев 10:10Se prodava cetkarka

Se prodava cetkarka, masinata e vo odlicna sostojba, bez nikakov prob...


20.000 МКД
или предлог цена
22 фев 18:50Апарат за заварување MIG/MAG 250

Апаратот за заварување MIG / MAG 250 е дигитално контролиран инвертер...


1.450 €
или предлог цена
15 фев 08:27demag krnovi

novi polovni site ispravni ve molam pred da se javite proverete gi c...


30.000 МКД
или предлог цена
10 јан 21:29Prodavam delovi za rasipani hilti

Imam i drugi delovi sto ne se na slikite prakam po kargo


11 МКД
или предлог цена
08 јан 19:14Prodavam delovi za rasipani brusalki

Delovite gi prakam po kargo


11 МКД
или предлог цена
08 јан 19:14Продавам хилти

Во исправна состојба пракам по карго цена по договор тел 070800904


11 €
или предлог цена
08 јан 19:12WALBRO-karb.za pili, i pribor...

-Dva "Walbro" karburatori za pili , trimeri: model WA 99 F1, i HDB...


1 €
или предлог цена
16 дек 15:29Prodavam bor masini

Bormasinite se vo ispravna sostojba prakam po kargo cena po dogovor


11 МКД
или предлог цена
15 дек 18:16Prodavam delovi za rasipani brusalki

Delovite gi prakam po kargo cena po dogovor


11 €
или предлог цена
15 дек 18:16prodavam pumpa za voda

prodavam motor pumpa za voda nekoristena


1.500 МКД
или предлог цена
04 дек 19:45mengeme masinsko

mengeme industrisko masinsko


5.000 МКД
или предлог цена
13 ное 20:35demag eletricen kran

nosivost od 250 - 500 kg


20.000 МКД
или предлог цена
13 ное 00:09cikular

prodavam malku koristen cirkular


4.000 МКД
или предлог цена
30 окт 21:52cirkular

prodavam malku koristen cirkular


4.000 МКД
или предлог цена
30 окт 18:47HEVTALKA UDARNA ZA TAPACIRANJE I ŠAJKI. NOVA!!!

Hevtalica NOVA neotvorena! Na kompresor.


2.800 МКД
или предлог цена
27 окт 21:43Убодна пила PARKSIDE

Нова, неупотребувана убодна пила,донесена од странство.


3.000 МКД
или предлог цена
11 окт 18:59digalka demag

kraovi od 125 do 1600 kg


18.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 21:59Se prodavaat 2 litium jonski baterii za strafilici

Ispravni


500 МКД
или предлог цена
11 сеп 13:15Se prodava shtrafilica Wurth

Se prodava shtrafilica Wurth, so edna baterija.


2.200 МКД
или предлог цена
09 сеп 18:56NEISPRAVEN BOSCH PERAC POD VISOK PRITISOK

PERACOT E KORISTEN SAMO ZA DOMASNI POTREBI


3.500 МКД
или предлог цена
27 авг 11:56demag kran razni modeli

ima koristeni i novi kranovi od 125 do 1600kg kompletni za upotreba


18.500 МКД
или предлог цена
06 авг 21:35Prodavam polirka .....R

Prodavam koristena polirka na struja


1.700 МКД
или предлог цена
27 јул 21:03prodavam masina za pletene

prodavam masina za pletene 077556215


100 €
или предлог цена
10 јул 14:32Masina za mesanje beton

Se prodava mashina za meshanje beton,vo ispravna sostojba,upotrebuvan...


4.000 МКД
или предлог цена
08 мај 15:16ДОДАТОК ЗА ПНЕВМАТСКИ ПИШТОЛ

ДОДАТОК ЗА ПНЕВМАТСКИ ПИШТОЛ


700 МКД
или предлог цена
04 мај 20:30Дигалка

20 Тонска 075310250


5.000 МКД
или предлог цена
03 мај 12:46Апарат за заварување

Бакарна намотка 075310250


6.000 МКД
или предлог цена
03 мај 12:42Black&Decker agolna strafilica

Nema polnac


600 МКД
или предлог цена
30 апр 22:09Motorna pila STHIL 051 AV motorka

Prodavam odlicno socuvana motorna pila, od modelite sto se bez plasti...


370 €
или предлог цена
07 мар 12:29Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам