2365 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VIVAX AEMIS 3.5kw DC INVERTER

Vivax 12CH35AEMIs инвертер клима уред сега по намалена цена од 22....


22.990 МКД
или предлог цена
20 мар 08:12Промовирано

Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Двосед + две фотељи

Се продаваат двосед две фотељи прилично сочувани и функционални. Дво...


60 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
2.000 €
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Денес 00:34SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA

PRODAZBA NA SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA 100L.150L.200L.300L I IST...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 21:23SOLARNI PANELI I REZERVNI DELOVI

IMAME SOLARNI PANELI ZA TOPLA VODA REZERVNI DELOVI I NIVNA PROMENA PR...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 21:23KLIMA FUEGO 5-KA

PRODAVAM TOP KLIMA FUEGO 5KA PET KILOWATI CETIRI SEZONI KORISTENA K...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 20:26Се продава гарнитура за седење

Се продава користена гарнитура, 270x200см, лев агол, со механизам за...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:14PALETI ZA NAMESTAJ ПАЛЕТИ ЗА НАМЕШТАЈ

Prodazba na novi beli paleti za namestav ili druga namena. Dimenzii ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 17:25Masina za perenje INDESIT WT62

Masina za perenje alista, stara 10god., kapakot ne stoi ispraven pora...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 16:17Prodavam cevki

Cevki f-4cm visina 105 kom 9 visina 150 kom 8


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 14:22  НОВ ОГЛАС

Prodavam cevki

Cevki f-4cm visina 105 kom 9 visina 150 kom 8 Cena po dogovor


11.111 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 14:15  НОВ ОГЛАС

Prodavam tepisi

Socuvani malku korusteni tepisi 200*140 - - - 1500 den. 170*120 - -...


11.111 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Килими

Вчера 14:11  НОВ ОГЛАС

Sokovnik Philips HR1889 skoro nekoristen so garancija ladno

Philips HR1889 / 70 Ако сакате да не ги губите ензимите цедејќи со...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47Електричен котел на струја VIESSMANN Vitotron 100

Електричен котел на струја 8 kw најновиот модел на VIESSMANN.Котелот ...


500 €
или предлог цена
Вчера 13:42Se izdavaat konjopoi

Se izdavaat konjopoi za sekakov vid proslavi rodendeni svadbi nastani...


99 МКД
или предлог цена
Вчера 13:36Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:33Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Кревет (mebloJOGI) со душек 180x200 (MojSan) | Krevet, dusek

Се продава користен кревет со душек 180x200. Дополнителни спецификаци...


32.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
33.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:00Prodavam Sirio inverter za voda

Prodavam Sirio inverter za voda koristen 3 godini bez


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 13:00klima 3.5kW split fuego

Klimata e ispravna demontirana e na 22.03.20023. Vnatresna,nadvoresn...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:49  НОВ ОГЛАС

ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ

Се продава Аир фраер или ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ за готвење. Купен пр...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:37Komplet detska soba MEDIJAPAN socuvana!!!

Komplet detska soba Plakar dvokrilen,biro,plakar nad biroto,plakar ...


180 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
250 €
Вчера 12:19БОЛЕР 80 Л

Бојлер 50 литри/2000 w Исправен малку користен


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:42Magazine za KALEMENJE

Prodavam NOVI MAKAZI ZA KALEMENJE ovoski ili lozje.. Evtino.. moze I ...


800 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
810 МКД
Карпош / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 11:04Prodavam dupla volnena

Prodavam dupla volnena nekoristena crvena jambolija.Cena 1200den.Tel ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:30Prodavam tri volneni stazi

Prodavam tri volneni stazi novi nekoristeni.Ednata e dolga 3metri a d...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Останато

Вчера 10:29Prodavam

Prodavam nov nekoristen prekrivac dupli za spalna ,800 den.tel 07082...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:29APARAT ZA VARENJE ZAVARUVANJE KUPUVAM

Baram kupuvam aparat za varenje Inf 077-560-008


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:51Montaza demontaza na site vidovi klima, klima

Montraza demontaza na novi i polovni klimi po najpovolni ceni. -07...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:28Drzaci za gredi tendi letnikovci

Drzaci za gredi za letnikovci


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Останато

Вчера 09:12Plinski boci

Se prodavaat 2 plinski boci I regulator od Makpetrol


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:06Se prodavaat skoro novi detski lusteri od Ikea.

Se prodavaat malku koristeni detski lusteri i stranicni svetla od Ike...


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 07:27Персиски Килими

Персиски килими, цена по договор. Има 2 килима и две стази: 2 кил...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Килими

Вчера 06:11Trosed

Klik Klak, (rasklopen)


3.500 МКД
или предлог цена
- 36 % Попуст
5.500 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

22 мар 23:37Detski krevet na izvlekuvanje

bez duseci (krevetite se rasklopen)


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

22 мар 23:37Agolna garnitura

Ne e osteteno potrebno e hemisko cistenje Dimenzii 300x210cm


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
22 мар 23:36OGLASNI PLUTENI TABLI

OGLASNI PLUTENI TABLI


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

22 мар 22:38кутија за чување клучеви.

кутија за чување клучеви.


2.300 МКД
или предлог цена
22 мар 22:38Се продава кујна + фрижидер + шпоред

Се продава кујна, како нова, многу малце користена за ширина 2.80 м, ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

22 мар 20:32Se prodava masa

De prodava trpezariska masa od polno drvo so dimenzii 140(220)x100x80...


2.500 МКД
или предлог цена
22 мар 19:07Se prodava masa za 1500den

Se prodava ukrasna pomoshna masa od polno drvo so fioka. Dimenzii 38...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
22 мар 19:07Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам