Карпош
Подкатегорија:
                   
406 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Двосед + две фотељи

Се продаваат двосед две фотељи прилично сочувани и функционални. Дво...


55 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
60 €
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

24 мар 00:34Промовирано

Se prodava trosed, dvosed i fotelja 4000den

Se prodava trosed, dvosed i fotelja. Trosedot i dvosedot imaat mehani...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 20:40Garnitura Gemini M Гарнитура Feydom

078 318 089 Se prodava garnitura kupena od Feydom. Model: Gemini ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:17  НОВ ОГЛАС

Se prodava agolna garnitura za vo dnevna soba

Dimenzii 180x260 Vo super sostojba Malku koristeno Ima prostor za...


12.999 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 12:49Се продава гарнитура за седење

Се продава користена гарнитура, 270x200см, лев агол, со механизам за...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:13Fotelja retro vintage Фотеља ретро винтиџ

Baram vakva retro fotelja kako na slikata, moze i dvosed ili trosed o...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 10:30Komoda so staklo i fioki 125x55x52 комода

Prodavam odlicno socuvana komoda so 8mm staklo, dimenzii 125x55x52


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:30Медицински кревет

Продавам медицински кревет со медицински душек. Без ниту едно оштетув...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 09:27Trosed simpo

Trosed simpo


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 07:50Двосед + две фотељи

Се продаваат двосед две фотељи прилично сочувани и функционални. Дво...


55 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
60 €
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

24 мар 00:34Trosed

Klik Klak, (rasklopen)


3.500 МКД
или предлог цена
- 36 % Попуст
5.500 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

22 мар 23:37Agolna garnitura

Ne e osteteno potrebno e hemisko cistenje Dimenzii 300x210cm


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
22 мар 23:36Se prodava masa za 1500den

Se prodava ukrasna pomoshna masa od polno drvo so fioka. Dimenzii 38...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
22 мар 19:07Гарнитура за седење

Се продава тросед двосед и фотелја не многу користени троседот се пуш...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
22 мар 13:38Prodavam skoro nov garnitura

Prodavam vinarija so fabricna cena 25.000 istive vo saloni se 40000/5...


400 €
или предлог цена
22 мар 08:08Trpezariska masa

Trpezariska masa kupena od Jysk so 4 stolici komplet 5mm staklo deb...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

20 мар 18:18Продавам аголна гарнитура

Продавам аголна гарнитура.Секое парче се спојува оделно значи може да...


8.000 МКД
или предлог цена
20 мар 14:29PRODAVAM FOTELJA SUPER SOCUVANA

Prodavam super socuvana fotelja.Cena 2500 mkd.Tel: 070-522-232.


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

20 мар 14:25Novo!Klub masicka(masicki) i trpezariska masa(masi) 2 vo 1.

VO ISTO VREME STEDITE I PROSTOR I PARI. Multifunkcionalni masi,pogodn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

20 мар 10:51лустери

Продавам три прекрасни луистери за дневна соба во екстра сосотојба.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

20 мар 09:06СЕ ПРОДАВА ТРОСЕД И ДВЕ ФОТЕЉИ

Гарнитура од ратан


4.000 МКД
или предлог цена
19 мар 22:14Dvosed

Se prodava dvosed na pustanje kako krevet


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

19 мар 11:52dizajnerska stolica

prodavam ubava dizajnerska stolica mnogu povolno za samo 500 DENARI ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

18 мар 13:41Dvosed

Се продава многу малку користен двосед.


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

18 мар 08:07Kozna garnitura

Se prodava perfektno socuvana kozna garnitura, mnogu malce koristena....


1.200 €
или предлог цена
17 мар 11:40Се продава тросед и 2 фотељи

Гарнитура од ратан


4.000 МКД
или предлог цена
17 мар 07:46Ovcii kozi

Ovcii kozi prirodno krzno


2.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

17 мар 01:23Komoda 220x200

Komoda so televizor


2.500 МКД
или предлог цена
17 мар 01:21Trosed i dvosed na raspruzanje novi

Dimenzija Trosed 100x200 Dvosed 100X140 Maksimalno socuvano se ras...


6.000 МКД
или предлог цена
17 мар 01:21Se prodava masa za kompjuter

Se prodava masa za kompjuter so dimenzii 100x60x80. Cena 1000den. Tel...


1.000 МКД
или предлог цена
16 мар 10:05Klub masa

Klub masa za dnevna soba so dimenzii 115x55 cm, ponikluvana konstrukc...


6.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

15 мар 23:47КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО :

КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО : 1. Регал во три дела од темно ...


1 €
или предлог цена
15 мар 23:44Se prodava kozen dvosed

Se prodava kozen dvosed so dimenzii 190sm na 90 sm. Dvosedot e malce ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

15 мар 14:41Novo!Klub masicka(masicki) i trpezariska masa(маса) 2 vo 1.

VO ISTO VREME STEDITE I PROSTOR I PARI. Multifunkcionalni masi,pogodn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

14 мар 10:37PODARUVAME STAR MEBEL

Agencijata organizira akcija za podaruvanje star mebel - garnitura ...


По Договор
или предлог цена
13 мар 18:31Se prodava kozna garnitura

Се продава кожна гарнитура. Цена и дополнителни информации на телефон...


500 €
или предлог цена
12 мар 15:21Se prodava relax fotelja

Се продава релакс фотелја многу малку користена и во одлична состојба.


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

12 мар 15:21Se prodava masa za dnevna soba so.6 stolcinja

Se prodava masa za dnevna soba so 6 stolcinja.dimenzii 120cm x 80cm i...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

12 мар 07:15KALLAX Полица со 4 прегради/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: медијапан > Боја: бела ...


5.120 МКД
или предлог цена
10 мар 13:172 KOZNI FOTELJI I TROSED

Se prodavaat 2 kozni fotelji. Cena za fotelja 5500 denari parce. Pr...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

09 мар 18:39Комода

Продавам тв комода, цена по договор. 078 272 624 Никола


1 €
или предлог цена
09 мар 18:05Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам