Прилеп
                   
2064 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Polo 1.4 benzin/plin

Za poveke info na tel 077 790 126


1.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 17:50Промовирано

SE PRODAVA OPEL VECTRA 2.0 DTI 101 KS

Se Prodava Opel Vectra 2.0 DTI 101 KS Full Oprema Registriran...


1.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:02NISSAN NOTE 2007/8 EXTRA!!!

NISSAN NOTE 12M. 2007G. 1.4 66kw 90k. SO FULL OPREMA, 2 X ORG. KLUCA,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:59CITROEN NEMO 2010 1.4 HDI!!!

CITROEN NEMO 12M 2010 GOD. LIMITED EDISHN FULL OPREMA EDEN SOPSTVENIK...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:59WV TOURAN 2003/2004GOD. EXTRA!!!

WV TOURAN 1.9 TDI FULL OPREMA: KLIMA , ABS , ESP , ESR , BOARD KOMPI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:59WV GOLF 5 PLUS 1.9 TDI NOV!!!!!

WV GOLF 5 12M.2005 G. FULL OPREMA 17" OZ ALUMINIUMSKI BANDASI ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:59FORD FIESTA 1.6 HDI 2010 god.

FORD FIESTA 1.6 66KW 2010 GOD. FULL OPREMA, ZIMSKI GUMI, NOV UVOZ OD...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:59SE PRODAVA KUKA za AUDI

EVRO KUKA za audi pp


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:38POLOVNI DELOVI PASAT. FORD FOKUS. SKODA. POLO. VENTO

DELOVI ZA. PASAT 1.9. 131. 116. I 1.8 BENZIN VEN...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:38PRODAVAM VW GOLF 5 1.9TDI 77KW 2006G FULL OPREMA REGISTRIRAN

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 77KW 2006 GOD ODGOVARA I ZA VOZACI POCETNIC...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:37Motor 1.9TD 66kw za renault 19 reno 19 volvo

Motorot e ispraven seuste e na kola mozi da se proba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:58Se prodava Audi A5 coupe

Kolata e extra za poveke info tel 071 762 953


12.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:57Peugeot 106 ! Reg cela godina,A-test plin !

Se prodava peugeot 106 ... registrirano cela godina 03.2024 Servisir...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:48Fiat Punto

Fiat Punto 1.3 70hp 2007god so klima So realni 143.000 km Registri...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:32Smart ForTwo na delovi 0.8cdi

Voziloto se prodava na delovi Mejnac Dizni Dekla Kompresor za kli...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:26Mini One 1.4 2007 95hp

Mini One 1.4 motor so 71kw/95hp. 2ra Generacija. 2007 godina. Full ...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:10Opel Corsa C 1.2Benzin 2004g

✅Se prodava Opel Corsa C 1.2Benzin 2004g ✅Registrirana cela godina 1...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:08Fiat bravo 1.9 jtd

Bravoto e vo dobra sostojba ima karoseriski zabeleski mnogu mala potr...


780 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:43FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCI 100KW 136KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA (FABRIKA) 2.0 TDCI 100KW 136KS PEZ...


3.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:35VW PASSAT CC 2011 2.0TDI R-LINE 125KW170KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA FULL SERVIS AVTOMATIK 4...


14.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:35Audi A4

Se prodava Audi A4 B7 2005 godina 3.0 Dizel quattro 204 kw ..Golem se...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:31VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


6.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:23Peugeot 307 SW 2.0 HDI

Se prodava peugeot 307 sw 2.0 hdi 2003 registrirano do 02.2024 so zel...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:14CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА PEUGEOT 407SW 2.0 HDI

PEUGEOT 407SW 2.0 HDI Панорама кров; Електрика на ретровизори; Еле...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Golf 5 1.9TDI GOAL oprema 2006/7

-Oprema GOAL -el. na stakla -el. na retrovizori -dvozonski klimat...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.750 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Renault Megane 2 Coupe (cabrio)

Се продава Renault Megane 2 cc кабриолет, во одлична состојба. 2.0 б...


3.699 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.799 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 306 1.9 XTdt

Се продава Peugeot 306 произведена во 1994г. Возилото е во моја сопст...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Се продава Opel Corsa 1.2 2008 god

Се продава Opel Corsa 1.2 2008 god 180000km Бензин плин Клима, Ел...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00OPEL MERIVA 1.7 DTI..EKSTRA..2004GOD.

KLIMA EL. NA STAKLA EL. NA FAROFI FAROFI ZA MAGLA... MAGLENKI NAP...


2.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.600 €
Прилеп

Автомобили

Денес 12:56AUDI A4 2.0 TDI.. 2009 GOD..S-LINE.. EKSTRA..

S-LINE KLIMATRONIC EL. NA SITE STAKLA AVTOMATCKI SVETLA LED FULL ...


8.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 12:55AUDI A5..2.0TDI..170KS.. S-LINE. TOP SOSTOJBA..2009GOD.

2.0 tdi. QUATRO 170 KS MALA POTROSNA PROSECNA 5/5L KLIMATRONIC TEM...


8.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.900 €
Прилеп

Автомобили

Денес 12:55Audi A3

Audi A3 2.0 TDI 140KS 2005god informaci Na 076-348-660 ...


5.050 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:44DELOVI ZA OPEL ASTRA 1.6 16V

Se prodavaat delovi za opel astra


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:50DELOVI ZA OPEL CORSA

Prodavam delovi za opel corsa 2004 godina.Motor 1.2 16v,klima ,plin p...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:50DELOVI ZA FIAT PUNTO

Se prodava DELOVI za fiat punto 1.2 8 ventili so 2 i 4 vrati.Poveke i...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:50PRODAVAM DELOVI ZA CLIO

Se prodavaat delovi za clio 2000 godina motor 1.4 i 1.2.So 2 ili 4 vr...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:50DELOVI ZA FIAT PUNTO

Se prodavaat delovi za punto 1.1 i 1.2 benzin


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:49POLOVNI DELOVI ZA RENAULT CLIO 1.2 BENZIN

Clioto se prodava na delovi .Motor 1.2 8v i 1.4 8v .vo super sostojb...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:49GOLF 6 R-LINE 1.6 TDI DSG 105KS AUTOMATIK

Golfot e fabrički R -Line Webasto greenje Euro 5 motor BlueMoti...


9.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:34Se prodava Skoda Forman 1.3

Se prodava Skoda Forman 1.3 registrirana so plin ates vo ekstra sosto...


800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:25Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам