Куманово
                   
2713 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIGJET 90KS 2008 GOD

Возилото е во одлична состојба, заменети сет ламела и замаец, арморт...


2.900 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.150 €
Куманово

Автомобили

11 мар 13:23Промовирано

Audi A6 2.0tdi

Se prodava Audi A6 2.0tdi 2005 god vo odlicna sostojba informacii tel...


5.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.500 €
Куманово

Автомобили

13 фев 21:15Промовирано

Audi a6 2.0 tdi 140ks.2006 god.

Audito e vo odlicna sostojba dvozonski klimatronik, greaci vo retrovi...


6.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

18 мар 09:25Промовирано

Golf V 1,9 tdi ekstra , moze zamena !

Info na 078305130 078305130 Ekstra socuvan golf 5 1,9 tdi 77kw ,...


4.600 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 08:08Oktavija ili Leon

Ponudete oktavija ili Seat leon 1.9 ili 2.0 dizel 2010 god neuvezuvan...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:05FIAT PANDA 1.1 BENZIN 40KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA SAMO 108 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNIS...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:03HONDA CIVIC 2.2 i-CTDI 103KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 220 000 KM. ORGINAL MOZE PROVERKA PO VAS ...


3.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:03Prodavam VW Golf VI 1.6 TDI 105 ks German Team

Se prodava VW Golf VI 1.6 TDI 77kw 105 ks Comfortline Bluemotion Godi...


7.450 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:41GOLF 5 AUTOMATIK DSG 2.0

Golf 5 2.0 TDI 2005god 140ps Automatic DSG F1 brzini na volan Regi...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:32GOLF 5 AUTOMATIK DSG 2.0

Golf 5 2.0 TDI 2005god 140ps Automatic DSG F1 brzini na volan Re...


6 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:32  НОВ ОГЛАС

Bmw 640d

Se prodava socuvano kako novo BMW 640. Kolkata e servisirana, registr...


39.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:31Prodavam opel vektra

Prva farba so mali karoseriski zabeleski nov akomulator javete se na ...


110 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:18CITROEN C1* 1.0-50kw*2010god.

Kolata e odlicno socuvana ,uvezena e od 🇩🇪Germania🇩🇪 ocarineta,...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 06:05AUDI A4 1.9 TDI-85kw-116ks

Kolata e odlicno socuvana uvezena e od Germanija ( So vozenje 1500km)...


4.900 €
или предлог цена
- 96 % Попуст
111.111 €
Куманово

Автомобили

Денес 06:05Mercedes E270 cdi Avangard Automatik

Mercedes e270cdi Avangarg Godina 2002 Automatik Registriran so zelen ...


6 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:27Citroën C-Crosser

Citroen C Crosser extra soçuvan so full oprema.


2 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:33Audi A4 2.0tdi 2005god.

Se prodava Audi A4 2.0 tdi 103kw 140hp 2005god. 6 brizini Registri...


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:05BMW X6 3.0d

Se prodava BMW X6 3.0D 235ks xdrive 2010god. vo odlicna sostojba Uve...


2 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:05Mercedes GL350

Gl 350 Voziloto e odlicno bez nikakvi zabeleski moze proverka kaj sa...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:09Bmw e60 523i Plin

Bmw e60 523i 2005 god. Ates plin Rg.10.2023 Alum.bandasi so gumi ...


6.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:48Golf 5 EXSTRA

Se prodava golf 5 turbo benzin 1.4 motor TSI Napraven golem s...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:09Citroen C4 Exclusive 2.0 HDI

Se prodava citroen C4 2.0 HDI 2006 godina so najvisoko nivo na oprema...


3.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.000 €
Куманово

Автомобили

Вчера 20:33VW PASSAT 1.9 TDI 96

Vw passat 1.9 tdi 96 Kw 77 Km 258000 So full oprema klimatronik A...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:22  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.9 DIZEL

SEAT LEON FACELIFT MODE PROIZODEN 2009 GODINA GI IMA SITE OPCIJI KLI...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:17Se prodava bmw x5

Se prodava bmw x5 - vozna sostojba , proizveden 2001god, so avtomatik...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:17  НОВ ОГЛАС

BMW X5 3.0 SD 2008 GOD

BMW X5 3.0SD 2008GOD REGISTRIRAN SERVISIRAN FULL OPREMA M-PAKET MOZE ...


14.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:16  НОВ ОГЛАС

GOLF KARAVAN 2008 GODINA

Golf karavan 2008 proizvoden gi ima pllateno site davaçki do registra...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:16Opel Zafira 2.2 DTI

Opel Zafira 2.2 DTI 2003 Registrirano cela godina Novi gumi Alumi...


2.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.400 €
Куманово

Автомобили

Вчера 20:11Audi a6 30.tdi qwatro

Audi a6 30.tdi quattro, ful oprema. Motor, menjac perfektni. Klimatr...


11.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:09Mercedes A180 CDI

Se prodava Mercedes a180 cdi,godina 2005,km 161000 negovi,registriran...


3.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 €
Куманово

Автомобили

Вчера 19:59BMW 320D FACELIFT E90 LCI -11

Se prodava BMW E90 Facelift 320d 177ps 2010Godina Donesen od CH Xeno...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:44GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN 70KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2009-TA KILOMETRAZA 163 000 KM. ORGINAL MOZE PROVERKA PO VAS ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:37  НОВ ОГЛАС

VW GOLF V 1.4 BENZIN - PLIN 2008 GOD

Se prodava VW GOLF 1.4 benzin -plin so atest dizna sistem mesten vo p...


4.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:31BMW 520 D

Najekonomichen mototor so 120KW. Avtomobilot e uvezen od Germania pr...


71.873.215 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:31VW Golf V 1.9TDI 2008 Bluemotion - UNITED

Се продава Golf V 1.9TDI Bluemotion - UNITED Регистриран цела година...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:21AUDI A4 1.9 TDI 2006 GOD

AUDI A4 1.9 TDI 2006 GOD 85KW REGISTRIRAN SERVISIRAN 4 NOVI GUMI ZIM...


5.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:16SKODA FABIA 1.4TDI 2005 GOD

Se prodava SKODA FABIA 1.4 TDI 2005 GOD REG CELA GODINA.Uvezeno od Ge...


3.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 €
Куманово

Автомобили

Вчера 19:05Passat b8

prodava passat b8 / 2.0 TDI - 190hp 4x4 ... 160.000 km Vo predobra...


24 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:58BMW 118d 2.0 dizel 2008god FACE LIFT

Se prodava bmw 118d 2.0 dizel 143ks 2008 godina face lift model so op...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:56MERCEDES GLC 250 COUPE, 2019 GOD

VOZILOTO E KUPENO OD AUTOWELT NA 183 000 KM. AMG LINE, FULL OPREMA....


44.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:48VW GOLF 1.9 TDI 66KW90PS Kolata Zacuvana So Eden Zbor Zdrava

SE PRODAVA VW GOLF 4 1.9TDI 66KW90PS -2001GOD UVOZENA OD GERMANIJA -V...


2.499 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:41  НОВ ОГЛАС

Fiat Bravo 1.6 2010

Se prodava Fiat Bravo 1.6 2010 - 120HP Registrirano do 02.2024 ...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:29OPEL ADAM 1.2

Opel Adam 1.2 51kw 69 ks abs klima servo volan komandi na volan ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:24Страна 1 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам