Аеродром
                           
6202 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава двособен наместен стан кај 3 Бисери

На 5 кат од 6, лифт, подрум, парно, интернет, кабловска. Преубав погл...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

16 мар 15:14Промовирано

Se prodava Garsonjera na odlicna lokacija vo Aerodrom!!!

Se prodava Gaesonjera 30m2 (24 6) na odlicna lokacija vo Aerodrom poz...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

20 мар 11:36Промовирано

Се продава куќа

Се продава куќа во Лисиче, со чист имотен лист, близу автобуска стани...


56.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

19 мар 22:26Промовирано

Паркинг место

Се издава надворешно паркинг место во близина на поликлиника Јане Сан...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 14:21Izdavam Nov Dvosoben Stan 57 m2 so Garaza Lisice

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Terasa! Klima! Gara...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:19Izdavam Dvosoben Stan 60 m2 Lisice

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Terasa! Agencija! ...


160 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:19IZNAJMUVAME NAMESTEN STAN VO AERODROM KAJ PIOM

Iznajmuvame namesten stan vo Aerodrom kaj Piom. Stanot ima 32m2 se n...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:16Se prodava trosoben stan 76m2 vo Aerodrom

s 845 Se prodava stan 76m2, so 2 spalni sobi. Na 10 kat od 11. Cen...


118.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:59PRODAVAME STAN VO AERODROM KAJ KRUZNIOT TEK

Prodavame stan vo gradba vo Aerodrom kaj kruzniot tek . Stanot ima 4...


1.450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:58Apartman za kratok prestoj/ Апартман за краток престој

Изнајмувам стан за краток престој, во Аеродром кај тобако 2. Нов не в...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:54SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 120m2 AERODROM NOVA ZGRADA TOP LOK

Se izdava deloven prostor na top pozicija od 120m2 na prizemje vo nas...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 13:43SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 101m2 VO AERODROM NA PRIZEMJE

Se izdava deloven prostor do 101m2 vo Aerodrom na ul. Franjo Kluz nas...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:42PRODAZBA NA NOVI STANOVI NASPROTI UNIVERZITETOT FON

- ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО ГРАДБА СО КВАДРАТУРИ ОД 36м2 до 106м2 ЗГРАД...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:38Се изнајмува одличен стан во Џевахир Скај Сити

Агенција Homе Art изнајмува одличен нов стан од 98м2 во кула Ц во ком...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:08Dukan 49m2 na prizemje,Aerodrom do Kapitol

se iznajmuva deloven prostor od 49m2, otvoren vo izlog, na prizemje ,...


420 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 13:04Deloven kancelariski prostor 170m2 Aerodrom

renoviran kancelariski prosotor vo Aerodrom, vo delovna zgrada pozadi...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:03Izdavam dukjan od 65m2 na frekfentna lokacija vo Novo Lisice

Izdavam lokal od 65m2 vo Novo Lisice, se naoga na plostadceto vednas ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Продавам стан во стар Аеродром

Продавам стан во стар аеродром, позади тобако 2 во високите кули. 12...


101.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava stan vo Cevahir Sky City

Se izdava stan vo Cevahir Sky City vo kupa B, kat 18 kompletno namest...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Стан во Мичурин (изнајмување , опремен)

Се издава наместен стан во населба Мичурин близу железничка станица.


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00СЕ ИЗДАВА ЕКСТРА НАМЕСТЕН СТАН ВО МИЧУРУН,СКОПЈЕ

СЕ ИЗДАВА ЕКСТРА НАМЕСТЕН СТАН ВО МИЧУРУН,СКОПЈЕ СТАНОТ Е КОМПЛЕТНО ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ 80м2 СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ

Се продава реновиран/опремен стан во Ново Лисиче кај сателитската ант...


100.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава дуплекс стан во Ново Лисиче

Se prodava stan dupleks 111m2 vo Novo Lisice pozadi benzinskata pumpa...


166.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН 42м2, до кружен тек на пол. Ј. Сандански

наместен, нова бела техника (со гаранција), 90% нов намештај, клим...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00SE IZDAVA MAGACINSKI / DELOVEN PROSTOR VO AERODROM / LISICE

SE IZDAVAАТ MAGACINI/ POGODNI I ZA RABOTILNICA VO DELOVEN OBJEKT VO A...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

Денес 12:51RENOVIRAN TROSOBEN STAN VO MALA ZGRADA N.LISICE KAJ ROJAL

Se prodava renoviran stan vo Novo Lisice kaj Cucla. Stanot ima 75m2, ...


94.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:47ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ РЕОНСКИ 71м2

Продаваме стан со површина од 71м2 во близина на Рамсторот на Бато ....


86.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:47ПРОДАВАМЕ СТАН 3 СПАЛНИ АЕРОДРОМ ПОЗАДИ ВЕРО - 97М2

Се продава стан во Аеродром позади Веро. Станот е со површина од 75м2...


125.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:47ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ АЕРОДРОМ КАЈ САНСЕТ - 78М2

Се продава стан во Аеродром кај Сансет. Станот е со површина од 78м2 ...


125.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:47ПРОДАВАМЕ СТАН ПРИЗЕМЈЕ 2 СПАЛНИ АЕРОДРОМ ПОЗАДИ ТРЕНД

Се продава одличен стан во Аеродром позади Тренд. Станот е со површин...


98.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:474921 - СТАН ВО АЕРОДРПМ 92М2 - ДУПЛРКС

ШИФРА 4921 СЕ ПРОДАВА СТАН ДУПЛЕКС ВО АЕРОДРОМ - МИЧУРИН ОД 92М2 , ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:42СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ ВО БЛИЗИНА НА ПОЛИКЛИНИКА ЈАНЕ САНДАНСКИ ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:42ЕВТИНО РЕНОВИРАН ПРАЗЕН СТАН -Скопјанка /Аеродром - 64м2

Се продавa стан СКОПЈАНКА во Аеродром 63м2 / цена 1380 евра /м2 Вед...


1.380 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.400 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:38Izdavam luksuzen stan

Stanot se izdava isključuvo na podolg period. Stanot e kompletno luks...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:36  НОВ ОГЛАС

STANOVI VO NASELBA NOVO LISICE

FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:35STANOVI VO NASELBA AERODROM

FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:354-SOBNI STANOVI VO NASELBA AERODROM

FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:35Se izdava celosno namesten stan vo Aerodrom

Se izdava celosno namesten stan vo Aerodrom Na super lokacija


280 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:33Se Izdava Atraktiven Dukjan Vo Novo Lisiche

Se razraboten dukjan na atraktivna lokacija na Bul. Video Smilevski B...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 12:32ПРОДАВАМЕ ГАРСОЊЕРА НОВО ЛИСИЧЕ КАЈ ОКТА 25м2

Се продава стан со површина од 25м2, гарсоњера, 6 кат со лифт, 1 тоал...


32.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:29ODLICEN STAN 66M2 AERODROM POZADI VERO KAJ GRADINKATA

Se prodava odlicen stan 66m2 vo Aerodrom pozadi Vero kaj gradinkata. ...


77.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
80.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:29PRODAVAME NOV NAMESTEN STAN 45M2 AERODROM VOEN BAZEN

Se prodava nov stan vo Aerodrom kaj voen bazen. Stanot ima 45m2 , 1 s...


74.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:29ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ АЕРДРОМ ПОЗАДИ КАПИТОЛ - 83М2

Се продава стан во Аеродром позади Капитол. Станот е со површина од 8...


96.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
99.600 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:29Страна 1 од 156

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам