Аеродром
                           
4838 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo izgradba vo Aerodrom

Zgradata e vo izgradba , se gradi so visoko kvalitetni materijali !!!...


1.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

13 мар 21:49Промовирано

KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Apa...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

04 дек 12:11Промовирано

ЕВТИНО РЕНОВИРАН ПРАЗЕН СТАН -Скопјанка /Аеродром - 64м2

Се продавa стан СКОПЈАНКА во Аеродром 63м2 / цена 1380 евра /м2 Вед...


1.380 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.400 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:07Промовирано

Izdavame dvosoben stan nas.Aerodrom

Stanot e so povrsina od 50m2 na 6ti kat so lift i centralno parno vo ...


240 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:23Prodavame dvosoben stan nas. Aerodrom

Stanot e so povrsina od 68m2 dvosoben na 6kat so lift i centralno par...


86.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
89.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:22RENT A STAN - dnevno, nedelno, mesecno

se izdava namesten stan so internet, kabelska i besplaten parking vo ...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:22Nov stan 57m2 so 2 spalni, garaza, nas. Aerodrom

Prodavam nov stan na 2ri kat, vo Aerodrom (do Poliklinika ,"Jane Sand...


89.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:14Stan za kratok prestoj /FOR RENT on SHORT STAY

Се изнајмува стан за краток престој, станот се наоѓа во нова зграда и...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 18:55Garsonjera za kratok prestoj

Se iznajmuva garsonjera za kratok prestoj vo aerodrom tel 078446130


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 18:30Apartman za nokevanje i kratok prestoj-Aerodrom

Luxory Apartment 🏪 Izdavam Excluziven&Moderen apartman za nokevanje...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:56Se izdava ubav nov stan,Michurin

Se izdava nov stan vo Micurin vo nova zgrada,nevseluvan so parking pr...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:33Se prodava stan vo Aerodrom

Шифра 5143 Се продава стан во Аеродом до ФОН 74м2 се состои од дневна...


97.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:58  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo Aerodrom

Шифра 5142 Се продава стан во Аеродром позади Капитол 79м2 се состои ...


120.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:44  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan vo Novo Lisice

Izdavam 3 soben (2 detski sobi + 1 spalna) stan vo Novo Lisice.


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:39Apartmani za kratok prestoj

Apartmani Za kratok prestoj


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:32Stan vo COSMOS

Nov stan so mnogu dobar pogled prema reka Vardar i Vodno. So parking ...


67.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:07se izdava garsonjera vo Centar

Ubavo ppremena garsonjera vo Centar sloboden od 1 Maj


230 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:50Se iznajmuva luksuzen trosoben stan vo centar

Se iznajmuva luksuzen trosoben stan vo centar


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:50Se izdava nov luksuzno overmen stan vo Aerodrom

Se izdava nov luksuzno opremen stan so posebna spalna soba vseliv ved...


340 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:49Трособен наместен стан во Аеродром!

Се издава трособен наместен стан во Аеродром, комплет опремен карши с...


260 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
270 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:43Stan vo Aerodrom se prodava 72m2

Se prodava stan vo Aerodrom 72m2 extra raspored spalna,detska soba, d...


1.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:06СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ ВО БЛИЗИНА НА ПОЛИКЛИНИКА ЈАНЕ САНДАНСКИ ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:49ГРАДБА ВО ОСТРОВО

ГРАДБА ВО АЕРОДРОМ - ОСТРОВО ОСТАНАТИ УШТЕ ДВА СТАНА - 50 М2 НА 1 К...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:484921 - СТАН ВО АЕРОДРПМ 92М2 - ДУПЛРКС

ШИФРА 4921 СЕ ПРОДАВА СТАН ДУПЛЕКС ВО АЕРОДРОМ - МИЧУРИН ОД 92М2 , ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:48Nov stan kaj tobako 2

Се издава нов солидно наместен стан со одличен распоред, зграда Голде...


340 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:43НОВ И УДОБЕН СТАН СО СОПСТВЕН ПАРКИНГ ВО АЕРОДРОММ

ШИФРА 6286 Импулс недвижности ви нуди за издавање нов,исклучително ...


380 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:40Apartman za kratok prestoj i nokjevanje vo Aerodrom

Rezervacija na 070-647-337 Se izdava moderen i luksuzen apartman za ...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:33Se izdava nov stan vo centar

Se izdava nov lux stan vo centar


280 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:16Se izdava 66m2 stan vo Aerodrom

Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom -najdobra cena po m2 -golema dn...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:16Se izdava Nov stan vo Aerodrom

Se izdava nov stan vo Aerodrom -Opremen -Terasa Mali reziski trosoci


320 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:16Garsonjera vo TC Biser

Одлична локација ,организирана околина,комплетно ренорвирана, на 3ти ...


230 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:15Se izdava nov nevseluvan stan

Se izdava nov nevseluvan stan kaj golemiot Tinex vo Aerodrom


290 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:11Izdavam Dvosoben Stan 60 m2 Lisice

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Terasa! Agencija! ...


160 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:06  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan 85m²

Se prodava stan od 85m² vo naselba Aerodrom do skolo,gradinka na 6ti...


108.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:45СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - ВО МИЧУРИН КАЈ ЗУР

ШИФРА: 1280R ЦЕНА: 280€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


280 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:26  НОВ ОГЛАС

Stan od 95 m2 so dve spalni sobi vo N . Lisice

Се продава стан од 79м2 стамбена површина ,16греењето е на централно...


120.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:15Se prodava dupleks stan od 96m2 Micurin Aerodrom

Се продава дуплекс стан од 96м2 на две нивоа во Мичурин Аеродром . С...


80.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:13PRODAVAME STAN VO DZEVAHIR VO KULA A

Prodavame stan vo Dzevahir vo kula A na 8mi kat Stanot se prodava na...


86.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:09Se prodava trosoben stan 76m2 vo Aerodrom

s 845 Se prodava stan 76m2, so 2 spalni sobi. Na 10 kat od 11. Cen...


118.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:06IZNAJMUVAME NAMESTEN STAN VO AERODROM KAJ PIOM

Iznajmuvame namesten stan vo Aerodrom kaj Piom. Stanot ima 32m2 se n...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:06Lux Apartment for rent in Cevahir Sky City

Beautiful completely furnished Luxurious apartment for rent in Cevahi...


350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
360 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:05MENUVAM EDNOSOBEN STAN ZA POGOLEM

MENUVAM EDNOSOBEN STAN 40m2 PLUS PODRUM , REONSKI CENTAR AERODROM ...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:01  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan vo Aerodrom

Izdavam namesten stan vo Aerodrom od 1 oktomvri 20202 godina do kapit...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Страна 1 од 121

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам