Прилеп
                   
2065 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Audi A6 (C6) Avant 2.7TDI V6

- Se prodava Audi A6 C6 Avant 2.7TDI V6 132kw 2006/07 godina so S-lin...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Прилеп

Автомобили

01 мар 00:39Промовирано

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

04 мар 13:06Промовирано

CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Kia sia

Prodavam kombe kia asia


1.200 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 16:42Opel astra 1.6 benzin plin!!!

se prodava opel astra 1.6 benzin so atestiran plin 1996 godina.regist...


799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:02Audi A4

Se prodava Audi A4 B7 2005 godina 3.0 Dizel quattro 204 kw ..Golem se...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:55Fiat bravo 1.9 multijet 150hp

Na voziloto ima napraveno golem i mal servis pred 1000km. Od oprema ...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:41Nissan patrol

Nissan patrol celosno restavriran so BMW motor. TRAMPA ZA MERCEDES. B...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:36Honda Civic 2.2 I-CTDI Mozi zamena za pomalo.

Honda Civic 2.2i-ctdi 5 vrati. so zelen karton - Centralno zaklucu...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:35Opel Astra 1.7 isuzu karavan

Vo odlicna sostojba. Kuka Novi gumi Soncev krov


900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:32Renault 5

Vo odlicna sostojba registrirano do 8mi 2023 1.4 benzin mal potrosuva...


700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:31Delovi za Audi A4 2001-2004 god

Se prodavaat farovi, stopovi, preden branik i 2 letni gumi 255/40/18 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:29Opel Astra H 1.7 CDTI, 100 HP, 74 KW

Се продава Опел Астра H 1.7 CDTI 101 коњски сили, 74 kw Инфо: 0...


2.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:21zastava 750 850 fico fiko

se prodava zastava 750 vo odlicna sostojba zastava 750 850 fico fiko...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:01VW ARTEON ELEGANCE 2.0TDI 150KS 2018 GODINA

SE PRODAVA VW ARTEON ELEGANCE 2.0 TDI 150 KS BLUEMOTION, DSG - AUTOMA...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:40Opel Insignia Sport 2.0 131ks

Voziloto e doneseno od Germanija so vozenje. Registrirano so zelen ka...


7.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.299 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:58Ford Focus Sport 1.6 registriran

Kolata e zacuvana maksimalno. Realni kilometri, registriran cela godi...


4.699 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:57FIAT GRANDE PUNTO 1.3mjet 2012god.

Se prodava fiat punto 1.3 multijet 75ks, vo odlicna sostojba bez dopo...


3.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.550 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:54OPEL POLOVNI I NOVI DELOVI

SE ZA OPELI OPEL ASTRA F i G od 94 do 2009 god ...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:38W210 e200 benz/plin top 1996

Mercedesot e socuvan, ima odlicen motor, menuvac i karoserija bez ska...


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:32  НОВ ОГЛАС

GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G

GOLF VO SUPER SOSTOJBA


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:18GOLF 6 VI 1.4 TSI 122HP

CLIMATRONIC ANDROID RADIO SO NAVI LED STOPOVI LED FAROVI I MAGLENK...


7.299 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:18AUDI A3 1.9 FULL OPREMA

Kolata poseduva: -ABS -ESP -tempomat -klimatronik -greaci na sedista ...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:14  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW

SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:12WV PASSAT 1.6 BLUE EMOTION

Se prodava VW PassatB6- 1.6TDI Bluemotion so ful oprema funkcionira ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:10BMW 525d EDITION FULL M PAKET

BMW 525d EDITION SPORT M PAKET 2010 god 3.0 motor so 197ks M-sport ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:07VW GOLF 5 1.9 TDI perfekten

Voziloto e kako novo, kako vnatre taka i nadvor. Ima FULL oprema i to...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:03Ford FIESTA 1.4 dizel

Kolata e kako nova, kako vnatre taka i nadvor. Ima FULL opema i toa: ...


3.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:02GOLF 4

Golf 4 1.6 benzin Full oprema Od prv gazda kako nov


1.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:02  НОВ ОГЛАС

Delovi za Seat Alhambra 1.9tdi 2004god

DELOVI ZA SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 85kw 2004god. 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2006 god

Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 66 kw 2006 godina 📞077800282 ...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god

Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА PEUGEOT 407SW 2.0 HDI

PEUGEOT 407SW 2.0 HDI Панорама кров; Електрика на ретровизори; Еле...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Golf 5 1.9TDI GOAL oprema 2006/7

-Oprema GOAL -el. na stakla -el. na retrovizori -dvozonski klimat...


5.750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Renault Megane 2 Coupe (cabrio)

Се продава Renault Megane 2 cc кабриолет, во одлична состојба. 2.0 б...


3.799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 306 1.9 XTdt

Се продава Peugeot 306 произведена во 1994г. Возилото е во моја сопст...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Opel Corsa

Opel Corsa 1.6 benzin God.1997 Reg.28.03.2023 Full oprema


1.050 €
или предлог цена
- 22 % Попуст
1.350 €
Прилеп

Автомобили

Денес 12:59Mini Cooper 1.6 kupen od CH so servisna kniska -zelen karton

Kolata e vo odlicna sostojba, nikogas ne e farbana, redovno servisira...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:53Opel Frontera 2.2

voziloto e vo odlicna sostojba bez nikakvi dodatni vlozuvanja


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:43SE PRODAVA AUDI A6 S-LINE 2004 3.0

Kolata e ekstra socuvana so mali grebnatinki i malo ostetuvanje na za...


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:20Se Prodava Reno Megan 1.9TDI

Se prodava Reno Megan 1.9TDI garazirana redovno servisirana napraen m...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:15  НОВ ОГЛАС

Opel Astra G 2.0 DTI

Se prodava vo vozna sostojba


1.750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:14  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам