Скопје Центар
                   
2566 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Parno greenje

Profesionalen tim za parno greenje izvedba na sekakov vid na instala...


1 €
или предлог цена
09 мар 09:30Промовирано

VIDEO NADZOR KAMERI / ALARM SISTEMI / VIDEOFONI DOMOFONI

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA SEKAKOV VID NA : - Kameri za Video nad...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:50Промовирано

Kirbi Avalir 2

Kirbi Avalir 2 2021 so site dodatoci, perfektna (kako nova) 10 GODINI...


1.900 €
или предлог цена
Вчера 16:47Промовирано

STOLICI

Prodavam (6 STOLICI) kupeni od Jugoeksport.Stolicite se mnogu kvalite...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Маси/столици

Денес 15:31Bracen Krevet

Се продава топ сочуван како нов брачен кревет со вграден простор за с...


15.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
16.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 15:12SOLAR LED LIGHT 100% ZASTEDA NA STRUJA 200w 300w 400w

ULICNI SOLARNI LED LAMPI - BESPLATNA SVETLINA MNOGU KVALITETEN I P...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Денес 14:064 x360° ROTIRACKI WIFI AI SMART KAMERI SET SO DVR - 5MP 2K

НОВ МОДЕЛ DVR КОМПЛЕТ СЕТ СО 4 РОТИРАЧКИ КАМЕРИ H265 5MP WIDE LENS ...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:05Dahua - Imou WiFI FullHD i UltraHD kameri

* Нови модели 2022 безжични - WIFI FULL HD ---DAHUA Imou --- IP/WIFI ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:05V380Pro 360° ROTIRACKI KAMERI 5MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 22/2...


2.100 МКД
или предлог цена
Денес 14:05ISCEE 360° PTZ ROTIRACKA WIFI AI SMART KAMERA 4MP 2K UHD

ICSEE Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *НОВИ КАМЕРИ...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 14:05360° ROTIRACKA WIFI AI KAMERA TENDA VNATRESNA 1920X1080p FHD

NOVI TENDA ROTIRACKI KAMERI ORGINAL SO GARANCIJA


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:05MINI WIFI KAMERA 5MP 1440p - No.1 SPYCAM

PRVA KLASA SPY CAM PO PROMOTIVNA CENA OD 2000DENARI (OGRANICENA KOLIC...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:05Prodavam nov tepih 290×190

Tepihot e nov voopšto ne e upotreben. Si stoi spakuvan. Dimenzii idea...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 13:39Prodavam trosed dvosed i fotelja

Prodavam trosed dvosed i fotelja trosedot i dvosedot imaat mehanizam ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 13:39поправка на апарати за домаќинство

Вршиме поправка на сите апарати за домаќинство машини за перење,фрижи...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00TERMO PECKA 3.5KW

SE PRODAVA TERMO PECKA 3.5 KW VO DOBRA SOSTOJBA VANCHO 071/269-859


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Импрегниран бродски под-Борово дрво

Продавам Импрегриран бродски под 36m2 од Борово дрво димензии 4000mm ...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Останато

Денес 13:00krevet na dva sprata

Se prodava krevet na dva sprata sose duseci. Nov, neupotrebuvan.


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 13:00OGLEDALO Ogledala

IZRABOTKA 🥇 Ogledalo 4mm forma I izbor na sizajn po vasa slika I za...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

Денес 12:52Nova kujna 160cm

Se prodava nova kujna so dozlina od 160 cm. moze i vo delovi.


14.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 12:26PRODAVAM MASI I STOLICI

Prodavam masi i stolici od cresovo drvo najkvalitetno drvo,plateni se...


160 €
или предлог цена
Денес 12:09  НОВ ОГЛАС

Nova ROSAN

Rosan nasadna slavina so dve creva


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

Денес 11:55Italianski Bravi za blindor vrati

Prodavam bravi za blindirani vrati Dostava so kargo expres,niz cela ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:44Reklamni ceninnaprakticni proizvodi

РЕКЛАМНИ ,ДИСКОНТНИ ЦЕНИ. Ви нудиме дел од нашите практични произво...


420 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 11:32PLINSKA BOCA MAKPETROL

10kg 20lit 078261903


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Боци за гас

Денес 11:24Betonski stolbovi

Betonski stolbovi polovni 2.5m 5x5 so armatura 100den parche 1.80m ...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Денес 11:14Hunter Douglas/Хантер Даглас Спуштен плафон за купатила

Хантер Даглас спуштен плафон за купатила


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Денес 11:12HUNTER DOUGLAS Spusteni plafoni,PVC, TENDI, ROLO

Izrabotka i Montaza na Hunter Douglas ALUMINIUMSKI spusteni plafoni s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 11:12PARKING RAMPI

PRODAVAM IZRABOTUVAM PARKING RAMPI I STUPCINJA PO NAJNISKI CENI PR...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 09:46Kineski bravi kvaki cilindar ( komplet set )

Prodavam kineski bravi kvaki komplet set


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Останато

Денес 09:07Amerikanski Bravi za (Sobni & Blindor vrati)

Prodavam bravi za blindirani vrati Dostava so kargo expres,nis cela ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:00Italianski kvaki za blindor vrati

Prodavam kvaki za blindirani vrati Dostava so kargo expres,niz cela ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:00TOP KVAKI ZA BLINDOR VRATI

TOP KVAKI ZA BLINDOR VRATI


1.599 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 08:59EXTRA KVALITETNA BLINDOR BRAVA

EXTRA KVALITETNA BLINDOR BRAVA


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

Денес 08:59*** БЕБЕШКО КРЕВЕТЧЕ + ДУШЕК ***

Bebesko krevetce + dusek vo sostojba KAKO NOVI! Ima gorna i dolna ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 08:40*** LG KLIMA 3,5KW ***

Klimata e vo odlicna sostoja, veke demontirana, treba samo vasa monta...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 08:40Prodavam GARAZNA VRATA socuvana!!!

Prodavam garazna vrata komplet so okvir mnogu socuvana vo ispravna so...


180 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
250 €
Денес 08:39Komplet detska soba MEDIJAPAN!!!

Komplet detska soba od MEDIJAPAN koristena mnogu malku kako nova.Gole...


10.500 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
15.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

Денес 08:38Retro fotelja vo odlicna sostojba - ретро фотеља

Prodavam retro fotelja, super socuvana.


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 08:34ZEBRA VENECIJANER ROLETNI ROLO KOMARNICI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 07:39ZEBRA VENECIJANER ROLO KOMARNICI ROLETNI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО, МОНТАЖА И СЕРВИС НА: -РОЛО И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ СО ОГР...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 07:35MONTAZA NA GARAZNI VRATI ROLO I SEGMENTNI

Prodazba i montaza na garazni vrati - rolo i segmentni od najrenomira...


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:35Reteo fotelja fotelji ретро фотеља фотељи

Продавам ретро фотељи во фабричка состојба. 3 комада.


2.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 07:29Страна 1 од 65

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам