Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
324 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klub masicka

Prodavam masicka za vo dnevna soba,nova koristena samo mesec dena. 0...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 09:57Se prodava garnitura of Simpo

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof ...


27.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 07:33Odlicno socuvan dvosed

Prodavam oslicno socuvan dvosed. Dimenzii: - 80 cm.visina - 155 cm ...


2.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 19:28  НОВ ОГЛАС

Се продава аголна гарнитура

Се продава аголна гарнитура


50 €
или предлог цена
- 44 % Попуст
90 €
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 18:16Komoda i Niska masa

Se prodava za dnevna soba Komoda i Masa Malku koristeni


260 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 17:48Reteo fotelja fotelji ретро фотеља фотељи

Продавам ретро фотељи во фабричка состојба. 3 комада.


2.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 11:42DNEVNA SOBA - KOMODA - PLAKAR - POLICI - MASA

Se prodava kompletna dnevna soba, komoda, plakar, polici i masa - eks...


210 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

Вчера 07:26Ретро фотељи - retro fotelji, redok model.

Prodavam par retro fotelji, unikaten i redok model. Pogodni za restav...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 01:42Prodavam agolna garnitura i spalna so dusek

Prodavam agolna garnitura so mehanizam na izvlekuvanje i spalna 160cm...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

24 мар 17:56Trosed na spustanje, Regal i masicka drvena

Na prodazba Trosed na spustanje, Regal i masicka drvena, socuvani vo ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

24 мар 13:55ТДФ Гарнитура

Продавам тросед, двосед, фотелја. Троседот има механизам за спиење,...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

23 мар 11:17PRODAVA TROSED 2999

I drugo


2.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

23 мар 08:09EXTRA KVALITETNA BLINDOR BRAVA

EXTRA KVALITETNA BLINDOR BRAVA


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

22 мар 12:26Тросед двосед фотеља и клуб масичка

Се продава комплет гарнитура тросед двосед и фотеља. Комбинација дрво...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

22 мар 09:49ELMARK

Se prodavaat 23 ELMARK avtomatski osiguraci. - 14 osiguraci od 20 am...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

21 мар 18:38Prodavam trosed dvosed i fotelja

Prodavam trosed dvosed i fotelja trosedot i dvosedot imaat mehanizam ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

21 мар 13:39Masa za vo dnevna

Mnogu malku koristena.Od Lesnina.Dimenzii 120 na 60.visina 40cm.Stakl...


4.750 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

20 мар 10:07Kozna garnitura Кожна гарнитура

Се продава кожна гарнитура составена од тросед, фотеља и 2 табуретки....


1.050 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

19 мар 22:55Тросед, двосед и килим

Продавам одлично сочувани тросед, двосед и килим. Троседот е со димен...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

19 мар 16:45Odlicna klub masa masicka skoro kako nova

Se prodava malce koristena club masa masicka dimenzii 115x60x42 odl...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

19 мар 15:54Тросед, двосед, фотеља

Prodavam trosed, dvosed i fotelja.Cena 5.000 den. Trosedot i dvosedot...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

18 мар 12:46Trosed,fotelja,masa,masice,stolce,klackalka od masivno drvo

Elementite se od masivno drvo socuvani nerasklateni i neosteteni. T...


430 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
450 €
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

18 мар 09:11Trpezariska masa, plakar ogledalo malo plakarce

Se prodava: Trpezariska ovalna masa, crna boja, so dimenzii: 140*9...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

17 мар 22:03Tepih cisto krzno prirodno nov

Nov, stoi spakuvan. Dimenzii 3 x 2 metri


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

17 мар 20:51Tepih od prirodno jagnesko krzno nov

Tepihot e nov nekoristen


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

17 мар 20:51Garnitura гарнитура

Тросед , двосед и фотеља во одлична состојба 15000ден.


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

17 мар 20:39Гарнитура за седење

Гантурата е во перфектна состојба само кожата на ганитурата е делумно...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

17 мар 11:02Удобна, употреблива фотеља

Зачувана, употреблива, преудобна фотеља. Заменети дотраените сунгери ...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

17 мар 00:59Fotelja na spustanje

Fotelja na spystanje


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

14 мар 20:29Prodavam extra socuvana komplet garnitura za sedenje HITNO

Poradi zamena na nova prodavam extra socuvana komplet garnitura za se...


10.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
13.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

12 мар 20:28Izrabotka na taburetki po naracka

Izrabotka na taburetki so razni dimenzii i formi po naracka. Vas e i...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

10 мар 12:56Dvosed i fotelja SOFA

Vo odlichna sostojba,foteljata so mali so ostetuvanja prilog sliki


13.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

10 мар 10:54Garnitura petosed ODLICHEN

Vo odlichna sostojba Nov skroz ima mehan8zam za pustanje i fioka za s...


29.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

10 мар 10:54Se prodavat site raboti sto se na slikata

Se prodavat site raboti sto se na slikata.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

08 мар 22:07klub masa

Prodavam klub masa za dnevna soba. Proizvedena od KONJUH - Bosna od ...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

08 мар 19:48Agolna garnitura za samo 6000 den. Itno

Garniturata za 6000 den e top


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

08 мар 13:24Mala rabotna masa

Niska mala rabotna masicka od iverka i metalna konstrukcija


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

07 мар 17:44RENOVIRANJE

KOMPLETNO RENOVIRANJE, RENOVIRAJ EFTINO -plocki -molerisuvanje -str...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

05 мар 13:48Plakar Wintrange model od 1927god

Se prodava retro plakar, za obozavateli na staromoden mebel…maksimaln...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

02 мар 17:24Retro fotelji

Novi i Kompletno restavrirani фотеља фотељи fotelja https://www.inst...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

28 фев 11:13Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам