Подкатегорија:
                   
117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motor kubota 662 19 hp

Kubota motor 662 14kw 19hp skoro nov


Денес 11:03Digalka so korpa 21m

Se iznajmuva specijalno vozilo - digalka so korpa za visinsko raboten...


Вчера 10:45Caterpillar 301.6c

Caterpillar 301.6c Godina 2008 3880 Sati 1600 kg Tri korpi (40cm,...


Вчера 09:03Се продава бушилица марка Bohler-Белер

Во топ состојба за работа ,спремна за бушење. Контакт телефон 075 51...


06 јун 12:29Motor perkins na delovi

Motor perkins za mini bager na delovi


05 јун 21:03Вилушкар viluskar yale 2.5 t dizel

Во одлична состојба разводник со 4 команди инсталација на хидраулика ...


05 јун 13:56СЕ ПРОДАВА LINDE

Подига товар од 4,5t Висина од 5m Сервисиран променети се сите фил...


02 јун 15:57Mini Bager Yanmar

Bagero e vo predobra sostojba 2015 godina so 3000 rabotni sati.Za pov...


По Договор
или предлог цена
01 јун 08:59Mini bager Hitachi Zaxis

Hitachi Zaxis ZX17U 2T ✅-Zacuvano kako novo ✅-2T ✅-3500 rabotni sa...


По Договор
или предлог цена
01 јун 08:58Digalka / Platformi

Platforma electricna JLG 4069LE / plava Platforma so kuka / crvena ...


31 мај 19:44Bager CATERPILLAR M 315

Bagero e vo predobra sostojba 2000 godina z povejke info javetese.


По Договор
или предлог цена
31 мај 16:54motor kubota v1902

motor kubota v1902 ispraven komplet


30 мај 22:17Вилушкар Viluskar Mitsubichi 4 т

Мицубиши 4 т baram havarisan 1.5 t


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 €
27 мај 10:16bob cat mini bagerce

polovno bob cat mini bagerce 323 na poraki ne odgovaram


26 мај 18:27Novi Lanci za viluskari ланци синџири

Нови и квалитетни


25 мај 18:14Utovarna CAT 972M 2016

Utovarnata e kako nova mnogu dobro zacuvana i odrzavana 2016 godina s...


По Договор
или предлог цена
25 мај 09:52Busilica

Busilica


14 мај 18:06Greder

Se prodava greder mozi zamena


14 мај 13:08Dupcalka Atlas Copco

Dupcalkata e vo predobra sostojba Atlas Copco ROC F6,2010 godina.Za p...


По Договор
или предлог цена
14 мај 11:05Drobilica Keestrack Novum

Separacijata e vo predobra sostojba 2017 godina,so 10400 rabotni sati...


По Договор
или предлог цена
11 мај 10:25Drobilica rotaciska Keestrack

Drobilicata e vo predobra sostojba Keestrack Destroyer 1112,so 8000 r...


По Договор
или предлог цена
11 мај 10:25Asfaltna freza Wirtgen W100

Asfaltnata freza e 2013 godina so 4800 rabotni sati,motor deutz 218ks...


По Договор
или предлог цена
11 мај 10:25Troetazno sito Sandvik

Sitoto kako novo so 900 rabotni sati,2019 godina,34000kg,motor CAT C4...


По Договор
или предлог цена
11 мај 10:25Rabota so Skip

Vrsime sekakov vid na uslugi so Skip vo Prilep i okolinata


11 мај 08:41hidraulicna pompa

hidraulicna pompa ispravna


10 мај 15:07Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac)

Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac) 300 evra.


10 мај 00:03Prodavam polovni gumi za kamioni !

Prodavam polovni gumi za kamioni : 1. 6.50.16 2. 7.50.16 3. ...


10 мај 00:01Prodavam polovni gumi i bandazi 315.70 22.5

Prodavam polovni gumi i bandazi 315.70 22.5 /315.60 22.5 -11.00.20 ...


10 мај 00:00Prodavam polovni delovi za Scania Euro2,3,4,5

Prodavam sekakvi polovni delovi za Scania Euro2,Euro3,Euro4,Euro5.Ist...


09 мај 23:57Renault Ergos 446

Се продава Renault Ergos 446 багер + трактор со John Deere машина со ...


09 мај 20:19JCB 3CX

JCB e vo solidna sostojba napraven kompleten servis na menjac lamela,...


05 мај 22:40Viluskar jungheinrich

Viluskaro e vo predobra sostojba 1998 godina,2.20m se kreva,1t kreva ...


04 мај 22:11Viluskar yale

Viluskaro e vo predobra sostojba donesen od svajcarija,ispravna bater...


04 мај 22:10ХИДРАУЛИЧНИ ЦРЕВА

Изработка на сите видови високопритисни хидраулични црева за градежни...


02 мај 17:16Bure za beton mikser

Bure za beton od mikser 9m3 , Dupli hardox materijal , extra sostojba


28 апр 13:16Separacija za perenje na materijal

Separacijata e vo predobra sostojba za perenje na necist matrijal,max...


По Договор
или предлог цена
24 апр 14:25Motori za mini bagercina

Motori za mini bagercina yanmar 17 hp kubota 19 hp iseki 23 hp bez p...


21 апр 20:55Drobilica Keestrack Combo

Drobilicata e vo predobra sostojba 2009 godina so 4400 rabotni sati s...


По Договор
или предлог цена
14 апр 09:15Rotaciona Drobilica

Drobilicata e vo dobra sostojba 30t,2007god,za povejke info javetese!!


По Договор
или предлог цена
07 апр 20:07Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам