1008 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trosed na rasklopuvanje vo Ohrid

Se prodava mnogu malku koristen trosed. Trosedot e na rasklopuvanj...


По Договор
или предлог цена
Денес 21:02Sistem kotel na piroliza drva

kotel na drva piroliza 25 kw i bafer 800 litri


По Договор
или предлог цена
Денес 19:03TV komoda

TV komoda e vo odlicna sostojba


3.300 МКД
или предлог цена
Денес 16:40Kozna Garnitura

Se prodava tri godini koristena garnitura kupena 2500€, sega kupovnat...


950 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
1.200 €
Денес 16:24Се продава нова софа на пуштањесо вклучен душек

Се продава нова софа на пуштање со вклучен ортопетски душек. Димензи...


550 €
или предлог цена
Денес 16:09  НОВ ОГЛАС

Slavini,cesmi,tush,Unitas,Grohe,Teorema,Rosan.

Vgradeni baterii za tus i za umivalnik od Italijanskiot brend Teorema...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:52Eco Spar pecka na peleti

Prodavam kotel na peleti Eco Spar 21kw,dobro socuvan- koristen nekol...


533 €
или предлог цена
Денес 13:00Konzolna Inverter Klima Gree GEH12AA

Se prodava Klima uredot, kupen 2021 prva godina, koristen samo zima 2...


42.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
46.000 МКД
Денес 12:11MASICKA ZA TV I DRUGI NAMENI

Se prodava masa za TV od medijapan , kako na fotografija. Dimenziji...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:42Del za kujna so fioki Masa za TV

Se prodava del za kujna so fioki kako na fotografija. Dimenzii 44X8...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:42VENECIJANER, ZEBRA ZAVESI I KOMARNICI OHRID

РОЛО-М ОХРИД Изведува монтажа на ✅ВЕНЕЦИЈАНЕР РОЛЕТНИ ✅5% ПРОМО...


17 €
или предлог цена
Денес 11:04Podaruvam plakar i komoda vo Ohrid

Podaruvam komoda za Ohrid


По Договор
или предлог цена
Денес 10:47Prodavam nova komoda

Prodavam skroz nova komoda 2m visina i 126 sirina 6500 den Za komo...


6.700 МКД
или предлог цена
Денес 09:43Kamin na peleti 10kw DIECOTE

Prodavam kamin na peleti 10kw DIECOTEC za 90m2 zagrevannje, koristen ...


450 €
или предлог цена
Денес 00:10  НОВ ОГЛАС

Паркет

Се продава : - Паркет со димензии 330x640x 0.8 количина 53м2 ( цена:...


11 €
или предлог цена
Вчера 19:06Плочки

Се продава: -Ѕидни плочки со димензии 330x550 количина 16м2(цена: ...


10 €
или предлог цена
Вчера 19:06Плочки

Се продава: -Ѕидни плочки со димензии 330x550 количина 16м2(цена: ...


10 €
или предлог цена
Вчера 19:05Krevet dupli

Se prodava dupli krevet 160x190 komplet so dusek Kontakt tel 07834906...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:12Tepih

Se prodava tepih so dimenzii 2.50 x 3.50 Kontakt tel 078349060 Jane


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:12DVOKRILNA MASIVNA DRVENA VRATA

DVOKRILNA MASIVNA DRVENA VLEZNA VRATA OD NADVORESNA STRANA OBLOZENA S...


Вчера 12:15CENTROMETAL 29kw

Se prodava sporet na parno centrometal 29kw koristen dve sezoni kako ...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 10:03Се продаваат половни ќерамиди

Половни ќерамиди, добро сочувани, видете слики


10 МКД
или предлог цена
Вчера 09:09Nov sedmosed i klub masa

Se prodava mnogu malku koristen sedmosed praven po naracka vo vakva b...


700 €
или предлог цена
Вчера 08:22Nova masa i stolici

Se prodava novi ne koristeni masa i stolici komplet 1000e.fiksno. Ist...


850 €
или предлог цена
Вчера 08:22Se prodava

Se prodava mesto na pocetokot vo naselba Raca so povrsina od 1200m2 s...


70 €
или предлог цена
- 72 % Попуст
250 €
Вчера 06:55Krevet edinecen

Krevetot e vo odlicna sostojba.


3.000 МКД
или предлог цена
02 јун 20:26Keramidi/Ќерамиди

Поволни ќерамиди Цена по договор


По Договор
или предлог цена
02 јун 19:22Plakari , плакари

Se prodavaat dva plakari. Samo vo rasklopena sostojba. Poveke informa...


1 €
или предлог цена
02 јун 16:08Cevki za navodnuvanje

C Cevkite se ispravni Tel:075-555-965


1 €
или предлог цена
02 јун 15:29Masi i Stolici

se prodavaat komplet masi i stolici 6 masi so po 4 stolici so platn...


1.000 €
или предлог цена
02 јун 15:05Се изнајмуваат високи маси (Коњопои)

Се изнајмуваат високи маси (Коњопои) за секаков вид свечености просла...


1 МКД
или предлог цена
02 јун 14:42Кревет160 * 195 sm

Продавам два кревети со димензии 160 * 195 см. Има можност и за ком...


1 МКД
или предлог цена
02 јун 14:26dekorativni sadnici indiski jorgovan

Prodavam dekorativni sadnici indiski jorgovan latinsko ime lagestroe...


400 МКД
или предлог цена
02 јун 13:59Masina za perenje midea za delovi

Se prodava masina za perenje midea za delovi puknat e kazanot masinat...


12.000 МКД
или предлог цена
02 јун 12:49ДРВО ВРАТИ И ПРОЗОРЦИ

Дрвени прозорци и врати користени дрвени прозорци со ролетни и врати ...


По Договор
или предлог цена
02 јун 12:14ТЕГЛИ И ФЛАШИ

ограницени количини тегли без капак 720 мл и флаши од 1 л


По Договор
или предлог цена
02 јун 12:14дрво - врати и прозорци

врати со стакло и без стакло 90 /60 см прозорци дупли застаклени ,бал...


По Договор
или предлог цена
02 јун 12:13drveni vrati prozorci vo dobra sostojba

Дрвени прозорци и врати користени дрвени прозорци со ролетни и врати...


По Договор
или предлог цена
02 јун 12:12Јамболии - НОВИ

Единачни и дупли бели и црвени грижливо чувани и третирани можат да с...


По Договор
или предлог цена
02 јун 12:11НОВИ ЈАМБОЛИИ

Единачни и дупли бели и црвени грижливо чувани и третирани можат да с...


По Договор
или предлог цена
02 јун 12:10Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам