Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
331 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam drzaci za Bose Acoustimas cubes

2 drzaci za na zid ili za plafon. Moznost za podesuvanje na pravec i...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 23:20Prodavam Bose Acoustimas 5 /3 serija

Mint sostojba,zacuvani maksimalno so novi mrezicki,ne otvarani. Sate...


1.111.111 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 23:20HEHECO VICTA 5.1 SPEAKER SET + PIONEER AV RECEIVER VSX-932

HEHECO VICTA 5.1 SPEAKER SET + PIONEER AV RECEIVER VSX-932 Victa 701...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 14:53Sennheiser 598se (Special Edition) "open back" headphones

Se prodavaat Sennheiser 598se kupeni od Media Mark Germanija. Veke s...


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вчера 13:25JBL LX 44

Звучниците се од лична колекција,ги поседувам од првиот ден. Freqenc...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 11:42CAMBRIDGE AUDIO P50

Појачалото е вистински 2x50 вати на 8 ома. Има одлична ММ/МЦ секција,...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 11:40TECHNICS Hi Fi sistem

Prodavam odlicen mini sistem Technics so pojacalo,kaseta deck,tuner,c...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 11:30THETA CASANOVA PRE AMP/DAC

THETA CASANOVA PRE AMP/DAC Theta Digital Casa Nova е аудио видео пре...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

22 мар 12:03Prodavam drzaci za zvucnici

Prodavam drzaci za zvucnici Bose, 201 i 301 , originalni, od koi 4 za...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

22 мар 12:01Bowers & Wilkins 803

Bowers & Wilkins 803 Type: 3 way, 5 driver loudspeaker system Frequ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

22 мар 11:59Radio sistemce Cd,MP3,usb,Philips

Prodavam odlicno prenosno radio sistemce Philips so odlicen zvuk,extr...


3.250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

22 мар 10:23ZVUCNICI ZA DOMASNA UPOTREBA MADISON HYUNDAI ** ZEC **

ZEC ELEKTRONIKS VI PRETSTAVUVA - NAJNOVO OD MADISON HI-FI , BELGIJA ...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

22 мар 06:58ZVUCNICI ovlasten i specijaliziran servis

servis za zvucnici i elektronika so poveke od 23 godini iskustvo !!! ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

22 мар 06:58POJACALO FM STEREO RECEIVER ONKYO TX-8211 ODLICNO SOCUVAN

Prodavam odlicno socuvano pojacalo so onkyo tx-8211 pojacaloto e odli...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

21 мар 12:34Harman/Kardon HK970

Poseduva zamensko dalecinsko.


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

20 мар 13:15SE PRODAVAAT PLOCI SITE ZA 1000 DEN. TOPTAN

SE PRODAVAAT PLOCI SITE ZA 1000 DEN. TOPTAN


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

19 мар 23:14Marantz 4060 quadradial 4

Vo mint sostojba


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

19 мар 15:51ONYX OA32

Anglisko integrirano pojacalo vo odlicna sostojba, 2x50w na 8ohm.


16.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

19 мар 15:5015 INCI KARAOKE ZVUCNIK

Nov karaoke zvucnik 15 inci Tel. 071 264 065


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

18 мар 16:05Bluesound Node 2i Streamer

Prodavam Bluesound Node streaming ured. Uredot e skoro nov (dva pati...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

18 мар 15:50Yamaha A 520

Yamaha A 520 Specifications Power output: 75 watts per channel into...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

18 мар 15:31DYNAUDIO --SCRYPTUM 3 = RARE HIGH END

РЕТКИ ЕДИНСТВЕНИ И НЕПОВТОРЛИВИ ГЕРМАНСКИ ЗВУЧНИЦИ СО DYNAUDIO ДРАЈВЕ...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

18 мар 13:34HARMAN KARDON 100+ VINTAGE РИСИВЕР

МНОГУ, МНОГУ РЕДОК ВИНТАЖ КВАДРО РИСИВЕР. АМЕРИЧКИ ДИЗАЈН, ЈАПОНСКА И...


290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

18 мар 13:28TECHNICS SE-A800S HIGH END АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО

ВРВНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО СО ВРВЕН ЗВУК, ОД РЕФЕРЕНТНАТА СЕРИЈА НА Т...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

18 мар 13:23MEL 60 VINTAGE ШВАЈЦАРСКО-ГЕРМАНСКИ ЗВУЧНИЦИ

БАС 24,5 цм 9 ИНЧА, ТРОСИСТЕМСКИ ЗВУЧНИЦИ 80 ВАТНИ НА 8 ОМА. ИЗВОНРЕД...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

18 мар 13:19MARANTZ SR-60 ИЗВОНРЕДЕН РИСИВЕР

MARANTZ STAREO AV RECEIVER, ОРИГИНАЛЕН ЈАПОНСКИ ПРОИЗВОД. СО ИЗВОНРЕД...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

18 мар 13:12DALECINSKI NAD, YAMAHA DENON,SONY, ONKYO,JVC, PIONEER I DR.

ОРИГИНАЛНИ ДАЛЕЧИНСКИ , ЦЕНИ ОД 400 ден до 1000 ден. ИМАМ И ДРУГИ КОИ...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

18 мар 13:07WHD GERMANSKI TROSISTEMSKI ZVUCNICI

WHD ГЕРМАНСКИ ЗВУЧНИЦИ СО БАС ОД 6,5 ИНЧА ИЛИ 16,5 ЦМ. ТРОСИСТЕМСКИ В...


2.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

18 мар 13:01BANG & OLUFSEN BEOSAUND 1

НЕСЕКОЈДНЕВЕН - ФУТУРИСТИЧКИ МИНИ СИСТЕМ, СО ЦД, РАДИО, ВГРАДЕНИ ЗВУЧ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

18 мар 12:57VISOKOTONCI JAMO, MAGNAT, CELESTION, HECO, SIPE,PEERLESS

TWITERI--ВИСОКОТОНЦИ : HECO= 2000den--ПРОДАДЕНИ=, PEERLESS=2200den; ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

18 мар 12:52ZVUCNICKI KABEL OEHLBACH-SWITCERLAND 2X4mm, I 2X2,5mm

МНОГУ КВАЛИТЕТЕН ШВАЈЦАРСКИ ЗВУЧНИЧКИ КАБЕЛ, ЧИСТ БАКАР. ДЕБЕЛИНА 2X4...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

18 мар 12:37MARANTZ CD 38 SO TRANSPORT CDM-12

МАРАНЦОВ ЦД ПЛЕЕР СО ФИЛИПСОВ ТРАНСПОРТ-ЛАСЕР CDM-12.1. ОВОЈ ТРАНСПОР...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

18 мар 11:20Technics SH-GE90

Kako nov, perfekten, se si funkcionira besprekorno


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

18 мар 11:06Risiver ITT

Radio risiver za FM,MW i LW so kassetofon i sopstveno pojacalo 2 x 20...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

17 мар 23:19CD Sony

CD Sony postar modell.Odlicna reprodukcija.Socuvano kako novo!


2.001 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

17 мар 23:19Jbl

Koristeni


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

17 мар 13:16Prodavam zvucnici ТЛ(четворосистемски) 10 incen bas

Четворосистемски звучници на продажба Кутијата е Трансмисиона линија...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

17 мар 12:51SONY STR DB925

SONY STR DB925 VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel. 071 264 065


90 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
100 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

17 мар 09:35HARMAN KARDON AVR 235

HARMAN KARDON AVR 235 VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel. 071 264 065


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

17 мар 09:35YAMAHA CDC585 PLAYER

Cd player, sarzer so 5 diskovi, so dalecinsko. Za podetalni informaci...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

17 мар 08:09Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам