Куманово
                   
2784 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

EXTRA, FULL, VREDI, KAKO NOVO MERCEDES E300 HYBRID / DIZEL

NAJOPREMEN, MAL POTROSUVAC, ODRZAVAN VO MERCEDES, MOBILIO GARANCIJA, ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Opel corsa d 1.2 benzin/plin

Opel corsa 1.2 2010 godina benzin/plin atestiran 59kw/80ps, kolata e...


3.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.650 €
Куманово

Автомобили

30 мај 13:00Промовирано

Suzuki Sx4 S-Cross 1.6 Tdi 4*4 83.000km NOVOO

Suzuki SX4 S-CROSS ALLGRIP 4×4 1.6TDI 88KW/120KS najdobri i najpogod...


12.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Grande Punto 1.3 multijet

Се продава Fiat Grande Punto во одлична состојба 2006та година, 1.3 m...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:24Peugeot 106 1.1

Pezo 106 od 99 god. redizajn model 1.1 najekonomicen motor. redovno ...


760 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
850 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:11BMW E87 118D 2005 GOD

NOV UVOZ OD GERMANIU DONESENO SO VOZENJE PLATENO SVE + REGISTRA...


5.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:09BMW E39 530D FACELIFT 193HP AVTOMATIK

-BEZ VLOZUVANJE DENAR, DOJDETE SAM PROVERETE -BMW E39 530D FACELIF...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:08Opel Astra GTC-Sport 2.0 cdti 165ks 2011god

Se prodava Opel Astra Gtc 2.0cdti 165ks uvezena od Germanija, Registr...


9.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:58PEUGEOT 2008 1.6 VTI ALLURE 2013

Prodavam: Peugeot 2008 1.6 VTI Benzin 88kw-120ks God: 2013 Najvisok...


8.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.590 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:41Fiat Grande Punto 2010god

Grande Punto !!!!REGISTRIRANO CELA GODINA!!! Motor:1.2 69ps Prav...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:30Seat Ibiza 1.2TDI 2011god

Se prodava moze i zamena Seat Ibiza Motor: 1.2TDI(euro5) Sila na m...


5.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:30LEON

Dobro socuvan domakinski vozen redovno servisiran familijarno vozilo....


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:21MERCEDES C 220

Mercedes C220 CDI so ful oprema vo odlicna sostojba.Info na tel FILIP...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:21NISSAN QASHQAI TEKNA 1.6DCI AVTOMATIK NOV UVOZ CH

Prodavam NISSAN QASHQAI 1.6DCI 96kw avtomatik voziloto e kupeno od pr...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:12PRODAVAM EXTRA KOLA-- PRV GAZDA--

Prodavam daewoo nubira 16 16v prv gazda fabrika neudirana nefarbana s...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Куманово

Автомобили

Денес 08:58FIAT PANDA (1.3 MULTIJET 55KW 07 )NOV UVOZ

Kolata e Uvezeno Od Germanija 🇩🇪🇩🇪 1.3 dizel 55kw✔ God na pr ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:56  НОВ ОГЛАС

VW TOURAN (1.9 TDI 77KW 07) NOV UVOZ

Kolata e Uvezeno Od Germanija 🇩🇪 1.9 tdi 77kw ✔ God na pr 2007✔...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:56  НОВ ОГЛАС

VW POLO (1.6 TDI 66KW 09) NOV UVOZ

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 1.6 tdi 66kw 90ks✔ God na pr...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:56FIAT PANDA (1.3 MULTIJET 51KW 4×4 )NOV UVOZ

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 🇨🇭🇨🇭 1.3 multijet 51kw ✔ ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:56CITROEN C 1 (1.1 50 KW 07)NOV UVOZ

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 1.1 benzini 50kw God na pr 200...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:55MAZDA 2 ( 1.6 D 66KW 09) NOV UVOZ CH

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 1.6 dizel 66kw God na pr 2009...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:55VW POLO (1.4 TDI 51KW 06) NOV UVOZ CH

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 1.4 tdi 51 kw God na pr 200...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:55SEAT LEON( 1.9 TDI 77 KW 08 ) NOV UVOZ

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 ✔ 1.9 tdi 77kw ✔ God na pr 20...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:55OPEL CORSA C 1.2 (TWINPORT 59KW 06)NOV UVOZ

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 1.2 benzini 59 kw✔ God na pr 2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:55AUDI A3 FACELIFT 1.9 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2009-TA SITE 9-KI VO STAKLA KILOMETRAZA 220 000 KM. ORGINAL M...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:52Alfa romeo 156 (delovi) 1.8 2.0 2.4 2.5

Prodavam alfa romeo 156 delovi polovni i novi Benzin 1.8ts 2.0ts 2.5...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:52Skoda Fabia 1.4 tdi 2008 god

Skoda Fabia 1.4 tdi 51kw 2008 god Uvoz Holandija ✅ Registrirana do...


3.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:35Mercedes w204 320cdi 4matic CH uvoz fabrika

Kolata e uvezena od svajcarija pred nekolku dena,kupena od prv gazda ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
13 €
Куманово

Автомобили

Денес 07:56MAZDA 2 1,4 Dizel.

--MAZDA 2 1,4 Dizel. KLIMA --4 Novi Gume.. --NOV UVOZ !!! German...


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:51FORD FIESTA 1,4 tdci

FORD FIESTA 1,4 tdci 52 kw / 71 ks --NOV UVOZ !!! Germanija.........


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:50VW POLO 1,6 TDI 66kw/90ks 2010god.

--VW POLO 1,6 TDI 66kw/90ks 2010god. --Klima.


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:50OPEL CORSA D 1,2 Benzin + PLIN

--OPEL CORSA D 1,2 59 kw/80 ks Benzin --ABS,ESP. --8X AIRBAG. ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:50Audi A3 1.6 tdi 2012G euro 5 - mozna zamena

Mob 078238966 Audi a3 euro 5 - 1.6 tdi 105 hp - 2012 god - Start ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 06:40Peugeot 308 1.6HDI 68kw 134 000km!!

🔹Peugeot 308🔹 🟢1.6HDI 68kw/92ps 🟢138 000km 🟢2012god 🟢Servisira...


6.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.999 €
Куманово

Автомобили

Денес 02:25Se prodava bmw 320 , e90

Bmw 320d E 90 2006/5 Reg.do januari 2024 Angel eyes Xenon Bi-xen...


6.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 02:17BMW 320

Se prodava BMW 320 God : 2005/6 Climatornik Kozen interier Reg...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:02Se prodava polovni delovi za ford mondeo

Se prodava polovni delovi za ford mondeo


7 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:01Honda Accord 2.2

Se prodava Honda Accord 2.2 bez reg , za kontakt : 070-769-114


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:01Se prodava delovi za Vento

Se prodava delovi za vento TDI 90ps


100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:01Se prodava polovni delovi za Fiat Marea 1.9 TD

Se prodava polovni delovi za Fiat Marea 1.9 TD


100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:00Opel Zafira 1.9 CDTI

Opel Zafira 1.9 CDTI 2008/9 godina 7 sedista 1 godina regist...


55 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:00Se prodava delovi za opel vectra

Polovni delovi Opel vectra b 2.0 DTI 16v Godina 2000 Motor Altenator ...


100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:00sead ibica 1.2

sead ibica 1.2 bezin ispravna klima ima registarcija nema istecena


1.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:50Страна 1 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам