Виница
Подкатегорија:
                   
25 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ukras za dvor ili gradina Strumf

Безвременски украс од метал за двор. ⚫️ Цена: 700 ден. ⚫️ Екстра го...


700 МКД
или предлог цена
Виница

Градина / Украси

28 јан 07:19Лешник

Продавам лешник берба 2022 3000kg


150 МКД
или предлог цена
16 сеп 17:52Pumpa za voda

Pumpa za voda Gardenia, 800W, 3.6 m3/h


4.000 МКД
или предлог цена
11 фев 13:51Количка со стандардно црево

Должина на црево: 20м Дијаметар на црево: 13мм Максимален капац...


3.800 МКД
или предлог цена
15 јул 13:22Роботска косилка Optimow 4 Greenworks

Технички карактеристики: Површина на косење: 450 m2 Висина на к...


42.990 МКД
или предлог цена
15 јул 13:10LULAŠKI ZA VO DVOR

Se prodavaat novi lulaski za vo dvor, razlicni golemini. Poveke info ...


1 €
или предлог цена
02 јул 11:50Потопна пумпа инокс 750W за чиста вода

Моќност 750W Макс. висина 8,5 м Макс. длабочина 7м Притисок 0,85 b...


4.850 МКД
или предлог цена
23 јун 13:32Тример + батерија + полнач G40LTK2 Greenworks

Технички спецификации: Ширина на косење: 30 cm Број на вртежи: ...


10.390 МКД
или предлог цена
23 јун 13:25Тример Хускварна 553RS

Зафатнина 50,6 cm³ Моќ 2,3 kW Тежина 8,6 kg Производител Husqvarna...


34.130 МКД
или предлог цена
23 јун 13:23Пила 82CS25 Cramer

Технички карактеристики: Тип на мотор: Без четкици Моќност: 2.5...


20.990 МКД
или предлог цена
23 јун 13:18Пила + батерија + полнач GD40CS18K Greenworks

Технички карактеристики: Тип на мотор: Без четкици Моќност: 1.8...


21.490 МКД
или предлог цена
23 јун 13:17Дувалка за лисја BL1200

Зафатнина: 77cc Моќ: 3.6 kW (5 HP) Резервоар за гориво: 2.3 l...


36.700 МКД
или предлог цена
16 јун 10:06Дувалка/смукалка+батер.+полнач GD40BVK4 Greenworks

Технички карактеристики: Тип на мотор: Без четкици Максимална б...


16.190 МКД
или предлог цена
16 јун 10:04Дувалка+ батерија + полнач G24ABK2 Greenworks

Технички спецификации: Тип на мотор: Без четкици Максимална б...


6.490 МКД
или предлог цена
16 јун 09:58Електричен тример EasyCut 450/50

Моќ 450 W Ширина на заб 18 mm Должина на ножот 50сm Тежина 2.7 k...


5.350 МКД
или предлог цена
15 јун 11:28Мултифункционален моторен тример Агрина

Моќ 2.2 Kw Зафатнина 56,6 cm3 Обртаи 8500 r/min Ширина на косење...


10.990 МКД
или предлог цена
15 јун 11:26Моторен тример AG520

Моќ 1.6 Kw Зафатнина 49.3 CC - 2T Обртаи 7500 r/min Ширина на ко...


6.999 МКД
или предлог цена
15 јун 11:25Електричен тример 250W

Моќност: 250 W Напон: 220 V / 50 Hz-монофазен Ширина на косење: 220...


1.420 МКД
или предлог цена
15 јун 11:23Електрична косачка 1000W LP-LM53 BECKER

Моќност: 1000 W Ширина на откос: 320 mm 3 позиции на висина на косе...


4.000 €
или предлог цена
15 јун 11:21Косачка Хускварна LC 140SP

Мотор: Husqvarna Погон: Самоходна Моќ: 1,95 kW Зафатнина: 123 cm...


25.600 МКД
или предлог цена
15 јун 11:20Електрична косачка PowerMax 1200/32

Моќност: 1200 w Капацитет на корпа: 30 л Ширина на косење: 32 цм В...


8.070 МКД
или предлог цена
15 јун 11:18Моторна косачка Агрина 53S PRO (самоходна)

Моќност : 4.2 kw Обртаи: 2800 rpm Висина на косење : 25-75 mm Шир...


21.700 МКД
или предлог цена
15 јун 11:15Моторна косачка Агрина 46P

Моќ: 2.6 Kw Обртаи: 2800 rpm Волумен на колектор: 60 l Висина н...


15.050 МКД
или предлог цена
15 јун 11:12Тресач за овошки SC605

Зафатнина на цилиндар: 52 cm3 Тежина: 11,3 кг. Капацитет на рез...


98.200 МКД
или предлог цена
15 јун 10:32Duvalka za lisja

Duvalka ..duva i usmukuva lisja bes vrekha


2.500 МКД
или предлог цена
03 мај 22:04Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам