333 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Samsung galaxy A52s 5G

Se prodava Samsung galaxy A52s 5G,bez grebnatinki,raboti odlicno,kupe...


По Договор
или предлог цена
Денес 06:43SAMSUNG GALAXY Z FLIP 4 CISTO NOV VO KUTIJA!!!

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 4 128GB SM- F721B Graphite DONESEN OD ...


599 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
649 €
Вчера 20:21iPhone 12 64GB White Neverlock. CISTO NOV!!!

iPhone 12 64GB White STAKLO - CISTO NOV - KORISTEN 2 MESECA BATTER...


499 €
или предлог цена
Вчера 20:21Xiaomi Redmi 9a

Potpolno nov nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez ...


4.800 МКД
или предлог цена
Вчера 19:58Iphone slusalki 3 generacija

Se prodavaat Iphone slusalki 3 generacija cena po dogovor tel. 078...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:05  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy Z Flip 4 (Novi)

Se prodavaat Samsung Galaxy Z Flip 4 so 128gb novi ne koristen i ne a...


630 €
или предлог цена
Вчера 17:44  НОВ ОГЛАС

Se prodava IPHONE XS MAX

iPhone XS MAX 80% Battery Health ---------------------- Telefonot...


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 17:12Huawei SmartWatch GT3 PRO TITANIUM

Се продава нов Huawei SmartWatch GT3 PRO 46mm TITANIUM во целосно пак...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:31IPhone 14 Plus ( NOVI NE AKTIVIRANI )

Se peodavaat iphone 14 plus novi ne aktivirani. Telefonite se novi n...


870 €
или предлог цена
Вчера 15:15Samsung Galaxy S22 Ultra ( NOVI )

Se prodavaat novi ne koristeni Samsung Galaxy S22 Ultra 512gb i 128gb...


770 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
800 €
Вчера 15:15iPhone 8 Plus Product Red

Se prodava iphone 8 plus product red odlicno zacuvan. Telefonot e so ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:15Samsung galaxy watch 5

Se prodavaat novi ne koristeni samsung galaxy watch 5. Saatite sleduv...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:15Iphone 14 256gb ( Novi )

Se prodavaat iphone 14 256gb novi ne otpakovani. Cena : 850 evra Z...


830 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
850 €
Вчера 15:15Samsung Galaxy Z Fold 3 5G

Se prodava samsung galaxy z fold 3 5g minimalno koristen i e vo odlic...


650 €
или предлог цена
Вчера 15:14Iphone 13 Pro 512GB,1TB ( Ne Aktivirani )

Se prodavaat novi ne aktivirani iphone 13 pro gold i black so 1tb i 5...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 15:14iphone 8 plus

Iphone 8plus vo odlicna sostojba bez grebnatinka so nova baterija Mo...


199 €
или предлог цена
Вчера 14:21Samsung Galaxy Y

Se prodava telefon Samsung Galaxy Y, ne e koristen mnogu. Bez tragi ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:01  НОВ ОГЛАС

Samsung S22 Ultra 512GB 12GBram 5G

S22 ultra maksimalno socuvan


760 €
или предлог цена
Вчера 12:06SAMSUNG S22 PINK GOLD 128GB NOV

SAMSUNG S22 128GB PINK GOLD NOV !!! ZACUVAN MAX MNOGU MALCE KORISTEN...


500 €
или предлог цена
Вчера 11:11Nov samsung a13

Glanc nov so zastitno staklo i futrola Tel.077-755-905


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:20  НОВ ОГЛАС

IPHONE 13 POD GARANCIJA

Iphonot e kupen od setec sleduva komplet pakuvanje so kutija dve mask...


35.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:01Redmi Note 11S

Prodavam cisto nov telefon REDMI NOTE 11S neotpakuvan kupen od A1 so ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
22 мар 16:04Galaxy Watch4 40mm

Samsung Galaxy Watch 4 Користен 2 месеца, се продава со кутија и полн...


8.000 МКД
или предлог цена
22 мар 14:58akcia akciaaaa adidas naik patiki 1390 de

se prodava naik adidas patiki broe od 36 do 44 broj dostava po kargo...


1.190 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

22 мар 12:32SAMSUNG GALAXY A52S 5G | ISTO NOV | GARANCIJA DO 06.2024

Se prodava ⬇️ Samsung Galaxy A52S 5G 128 / 6 GB RAM Kratko koriste...


По Договор
или предлог цена
22 мар 12:30SAMSUNG GALAXY A71 KAKO NOV

Se prodava ⬇️ Samsung Galaxy A71 128 / 6 GB RAM Kratko koristen Z...


По Договор
или предлог цена
22 мар 12:30Samsung S20 Ultra 5G 12/256 GB Snapdragon

Se prodava Samsung S20 Ultra 5G 12/256 GB Snapdragon. Se raboti za na...


449 €
или предлог цена
22 мар 08:50Xiaomi 13 Lite moze zamena za Velosiped ili Samsung ultra

Se prodava nov nekoristen telefon kupen na 10.03.2023 od TELEKOM kup...


28.000 €
или предлог цена
22 мар 01:41Huawei Watch GT 3 Pro (NOVI)

Se prodavaat huawei watch gt 3 pro novi ne aktivirani so edna godina ...


250 €
или предлог цена
21 мар 19:29Se prodava Iphone 11 pro max vo perfektna sostojba

Prodavam iphone 11 pro max vo odlicna sostojba, tip top kako nov bez ...


420 €
или предлог цена
21 мар 17:48HUAWEI P40 LITE FULL PAKET KAKO NOV

.


По Договор
или предлог цена
21 мар 14:55Samsung A12 kako nov

Se prodava samsung A12 vo odlicna sostojba bez nikakvi ostetuvanja so...


6.500 МКД
или предлог цена
21 мар 14:40Xiaomi mi 10t pro

🔹Se prodava Mi 10t pro 5G odlično sačuvan 🔹Bez tragi na koristenje ...


15.000 МКД
или предлог цена
21 мар 13:29iPhone XS Max - КАКО НОВ

* Телефонот е како НОВ, без гребнатини. * Следуваат 5 маски гратис, ...


1 МКД
или предлог цена
21 мар 11:49Samsung Galaxy A53 5G

Akticna garancija od 10 mesec 2022. Bez tragi na koristenje vo odlicn...


16.000 МКД
или предлог цена
21 мар 11:27Redmi Note 11S

Telefonot e bez tragi na koristenje, vo odlicna sostojba, bez nikakva...


13.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 МКД
21 мар 11:27iPhone 11 Pro Max

Telefonot e vo odlicna sostojba. Se e originalno na nego, ne e servis...


420 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
430 €
21 мар 11:27Samsung Galaxy s20 cosmic grey

Se prodava dobro zacuvan Samsung Galaxy S20 kupen od A1. Full komplet...


16.500 МКД
или предлог цена
21 мар 11:11Nov displej za Huawei Honor 9X, P Smart Z, Y9 prime

Se prodava nov displej za povekje modeli: Huawei Honor 9X Huawei P S...


1.500 МКД
или предлог цена
21 мар 10:43Se prodava Iphone 8 64GB vo perfektna sostojba

Telefonot e maksimalno zacuvan bez tragi na ostetuvanje,poseduva zast...


210 €
или предлог цена
21 мар 10:37Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам