263 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Samsung galaxy A52s 5G

Se prodava Samsung galaxy A52s 5G,bez grebnatinki,raboti odlicno,kupe...


По Договор
или предлог цена
Денес 06:43SAMSUNG GALAXY Z FLIP 4 CISTO NOV VO KUTIJA!!!

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 4 128GB SM- F721B Graphite DONESEN OD ...


599 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
649 €
Вчера 20:21iPhone 12 64GB White Neverlock. CISTO NOV!!!

iPhone 12 64GB White STAKLO - CISTO NOV - KORISTEN 2 MESECA BATTER...


499 €
или предлог цена
Вчера 20:21Xiaomi Redmi 9a

Potpolno nov nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez ...


4.800 МКД
или предлог цена
Вчера 19:58Samsung Galaxy Z Flip 4 (Novi)

Se prodavaat Samsung Galaxy Z Flip 4 so 128gb novi ne koristen i ne a...


630 €
или предлог цена
Вчера 17:44  НОВ ОГЛАС

Se prodava IPHONE XS MAX

iPhone XS MAX 80% Battery Health ---------------------- Telefonot...


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 17:12IPhone 14 Plus ( NOVI NE AKTIVIRANI )

Se peodavaat iphone 14 plus novi ne aktivirani. Telefonite se novi n...


870 €
или предлог цена
Вчера 15:15Samsung Galaxy S22 Ultra ( NOVI )

Se prodavaat novi ne koristeni Samsung Galaxy S22 Ultra 512gb i 128gb...


770 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
800 €
Вчера 15:15iPhone 8 Plus Product Red

Se prodava iphone 8 plus product red odlicno zacuvan. Telefonot e so ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:15Iphone 14 256gb ( Novi )

Se prodavaat iphone 14 256gb novi ne otpakovani. Cena : 850 evra Z...


830 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
850 €
Вчера 15:15Samsung Galaxy Z Fold 3 5G

Se prodava samsung galaxy z fold 3 5g minimalno koristen i e vo odlic...


650 €
или предлог цена
Вчера 15:14Iphone 13 Pro 512GB,1TB ( Ne Aktivirani )

Se prodavaat novi ne aktivirani iphone 13 pro gold i black so 1tb i 5...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 15:14iphone 8 plus

Iphone 8plus vo odlicna sostojba bez grebnatinka so nova baterija Mo...


199 €
или предлог цена
Вчера 14:21Samsung Galaxy Y

Se prodava telefon Samsung Galaxy Y, ne e koristen mnogu. Bez tragi ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:01  НОВ ОГЛАС

Samsung S22 Ultra 512GB 12GBram 5G

S22 ultra maksimalno socuvan


760 €
или предлог цена
Вчера 12:06SAMSUNG S22 PINK GOLD 128GB NOV

SAMSUNG S22 128GB PINK GOLD NOV !!! ZACUVAN MAX MNOGU MALCE KORISTEN...


500 €
или предлог цена
Вчера 11:11Nov samsung a13

Glanc nov so zastitno staklo i futrola Tel.077-755-905


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:20  НОВ ОГЛАС

IPHONE 13 POD GARANCIJA

Iphonot e kupen od setec sleduva komplet pakuvanje so kutija dve mask...


35.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:01Redmi Note 11S

Prodavam cisto nov telefon REDMI NOTE 11S neotpakuvan kupen od A1 so ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
22 мар 16:04SAMSUNG GALAXY A52S 5G | ISTO NOV | GARANCIJA DO 06.2024

Se prodava ⬇️ Samsung Galaxy A52S 5G 128 / 6 GB RAM Kratko koriste...


По Договор
или предлог цена
22 мар 12:30SAMSUNG GALAXY A71 KAKO NOV

Se prodava ⬇️ Samsung Galaxy A71 128 / 6 GB RAM Kratko koristen Z...


По Договор
или предлог цена
22 мар 12:30Samsung S20 Ultra 5G 12/256 GB Snapdragon

Se prodava Samsung S20 Ultra 5G 12/256 GB Snapdragon. Se raboti za na...


449 €
или предлог цена
22 мар 08:50Xiaomi 13 Lite moze zamena za Velosiped ili Samsung ultra

Se prodava nov nekoristen telefon kupen na 10.03.2023 od TELEKOM kup...


28.000 €
или предлог цена
22 мар 01:41Se prodava Iphone 11 pro max vo perfektna sostojba

Prodavam iphone 11 pro max vo odlicna sostojba, tip top kako nov bez ...


420 €
или предлог цена
21 мар 17:48HUAWEI P40 LITE FULL PAKET KAKO NOV

.


По Договор
или предлог цена
21 мар 14:55Samsung A12 kako nov

Se prodava samsung A12 vo odlicna sostojba bez nikakvi ostetuvanja so...


6.500 МКД
или предлог цена
21 мар 14:40Xiaomi mi 10t pro

🔹Se prodava Mi 10t pro 5G odlično sačuvan 🔹Bez tragi na koristenje ...


15.000 МКД
или предлог цена
21 мар 13:29iPhone XS Max - КАКО НОВ

* Телефонот е како НОВ, без гребнатини. * Следуваат 5 маски гратис, ...


1 МКД
или предлог цена
21 мар 11:49Samsung Galaxy A53 5G

Akticna garancija od 10 mesec 2022. Bez tragi na koristenje vo odlicn...


16.000 МКД
или предлог цена
21 мар 11:27Redmi Note 11S

Telefonot e bez tragi na koristenje, vo odlicna sostojba, bez nikakva...


13.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 МКД
21 мар 11:27iPhone 11 Pro Max

Telefonot e vo odlicna sostojba. Se e originalno na nego, ne e servis...


420 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
430 €
21 мар 11:27Samsung Galaxy s20 cosmic grey

Se prodava dobro zacuvan Samsung Galaxy S20 kupen od A1. Full komplet...


16.500 МКД
или предлог цена
21 мар 11:11Nov displej za Huawei Honor 9X, P Smart Z, Y9 prime

Se prodava nov displej za povekje modeli: Huawei Honor 9X Huawei P S...


1.500 МКД
или предлог цена
21 мар 10:43Se prodava Iphone 8 64GB vo perfektna sostojba

Telefonot e maksimalno zacuvan bez tragi na ostetuvanje,poseduva zast...


210 €
или предлог цена
21 мар 10:37Samsung Galaxy S8

Се продава Samsung Galaxy S8!!


5.000 МКД
или предлог цена
21 мар 09:01Се продава Iphone 11 - 64GB - white

Се продава Iphone11-64GB- white, користен 2 месеци, battery health 10...


360 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
380 €
21 мар 08:51ONEPLUS 7 PRO 12/256gb

prodavam oneplus 7 pro socuvan komplet so kutija i brz polnac 12+7gb...


15.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
17.500 МКД
20 мар 22:53MOTOROLA EDGE 20 5G

prodavam MOTOROLA EDGE 20 5G socuvan kako nov,komplet so kutija,polna...


15.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.500 МКД
20 мар 22:29Iphone X 64GB

Iphone X 64GB Telefonot e kupen od anglija 2019, prv gazda, se e fab...


190 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
220 €
20 мар 22:25Alcatel 1s

Kupen 2020 od neptun Ima maska i zastitno staklo Polnac nemam Po...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
20 мар 17:37Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам