273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TELEFON REALME C55

Telefonot e Nov Raboti na site mrezi Samo TELEFON Bez polnac (Poln...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:27Se prodava IPHONE XS MAX

iPhone XS MAX 80% Battery Health ---------------------- Telefonot...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:53Xiaomi 12 Lite

Телефонот е користен помалку од 2 месеци и е под гаранција. Нема ника...


20.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.500 МКД
Вчера 14:55Xiaomi Mi Note 10 black

Телефонот е користен со заштитно стакло и маска, нема никакви гребнат...


13.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 МКД
Вчера 14:55Samsung S20 plus, S20+

Samsung S20 plus odlicno socuvan. Za povekje informacii javete se na ...


350 €
или предлог цена
Вчера 14:42  НОВ ОГЛАС

Huawei p30 pro

Huawei p30 pro odlicno socuvan. Za povekje informacii javete se na br...


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:15  НОВ ОГЛАС

Продавам екстра моб - Huawei P40 Lite

Продавам екстра зачуван Huawei P40 Lite, со ниту една гребнатинка, за...


6.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 13:00iPhone 13 Pro Max

Extra Maximalno zacuvan 13pro Max Sierra Blue so orginalen polnac I k...


869 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
879 €
Вчера 12:08Prodavam xiaomi Mi 12 Lite

Telefonot e vo odlicna sostojba, bez tragi na koristenje, koristen sa...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:39  НОВ ОГЛАС

Iphone x, black, neverlock

Prodavam iPhone x, black neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen. ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:27SAMSUNG A04s

NOV NEOTPAKUVAN OD TELEKOM, RABOTI NA SITE MREŽI. 24 MESECI GARANCIJA...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 08:56Xiaomi mi 10t pro

🔹Se prodava Mi 10t pro 5G 🔹8 plus 5 GB RAM i 128 GB memorija 🔹108...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:54REDMI NOTE 11 PRO

prodavam redmi note 11 pro socuvan kako nov bez tragi od koristenje,s...


11.000 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
13.000 МКД
05 јун 20:16REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


10.500 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
12.500 МКД
05 јун 20:14Samsung Galaxy S21+ / S21 Plus

Se prodava maksimalno zacuvan Samsung Galaxy S21 plus. Telefonot e be...


21.500 МКД
или предлог цена
05 јун 17:43iPhone 13 Pro Max 256gb

Se prodavaat iphone 13 pro max 256 gb. Telefonite se makaimalno zacuv...


950 €
или предлог цена
05 јун 17:43Huawei Mate 50 Pro (Nov)

Se prodava nov ne aktiviran Huawei Mate 50 Pro. Telefonot e 8/256gb t...


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
05 јун 17:42Oneplus 11 5g 16/256 (NOVI)

Se prodavaat oneplus 11 5g novi ne aktivirani so 16/256 memorija. Tel...


45.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
48.000 МКД
05 јун 17:42iPhone 14 128gb ( NOV )

Se prodava iphone 14 so 128gb nov ne koristen. Telefonot e aktiviran ...


700 €
или предлог цена
05 јун 17:42Samsung Galaxy Z Flip 4 (Novi)

Se prodavaat Samsung Galaxy Z Flip 4 so 128gb novi ne koristen i ne a...


550 €
или предлог цена
05 јун 17:41OnePlus 10T (Novi)

Se prodavaat oneplus 10t so 16/256gb novi ne aktivirani. Telefonite s...


420 €
или предлог цена
05 јун 17:41OnePlus 9 pro (Novi)

Se prodavaat novi ne aktivinani oneplus 9 pro. Telefonite se so 12/25...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
05 јун 17:41Xiaomi Mi 11 (Novi)

Se prodavaat novi nikogas ne aktivirani Xiaomi Mi 11. Telefonite se e...


38.000 МКД
или предлог цена
05 јун 17:41Samsung Galaxy S20 plus / S20+ (NOVI)

Se prodavaat novi ne aktivirani samsung galaxy s20 plus so 8/128 memo...


22.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
24.000 МКД
05 јун 17:41Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128gb ( Nov )

Se prodava Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128gb memorija nov ne aktivi...


16.000 МКД
или предлог цена
05 јун 17:40Продавам

Samsung A21S Купен од салон на А1, како нов од салон без ниедна греба...


6.500 МКД
или предлог цена
05 јун 16:54Продавам Nokia 1

Телефонот е купен од Техномаркет во 2019 год. и е како нов, не е мног...


2.000 МКД
или предлог цена
05 јун 14:19XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO

prodavam redmi note 10 pro,socuvan kako nov,komplet kutija, polnac i ...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
05 јун 14:01Samsung s21 ultra

Се продава а можна е и замена


480 €
или предлог цена
04 јун 23:20Nekoristen Xiaomi Redmi 9a

Nekoristen Xiaomi Redmi 9a crna boja, vo potpolno fabricka sostojba, ...


4.499 МКД
или предлог цена
04 јун 21:52Se prodava iphone xs

se prodava iphone xs mnogu zacuvan bez nikakov problem sleduva so zas...


13.000 МКД
или предлог цена
04 јун 20:53SAMSUNG S7

samsung s7,komplet so kutija i polnac,socuvan kako nov,drzi baterija ...


5.000 МКД
или предлог цена
04 јун 20:45ONEPLUS 7T PRO 8/256

prodavam oneplus 7t pro socuvan so sitni grepki po lajsnite od normal...


12.500 МКД
или предлог цена
04 јун 20:45Se prodava Samsung galaxy A52s 5G

Se prodava Samsung galaxy A52s 5G,bez grebnatinki,raboti odlicno,kupe...


По Договор
или предлог цена
04 јун 20:42Xiaomi Redmi 9a

Potpolno nov nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez ...


4.800 МКД
или предлог цена
04 јун 19:04Продавам OnePlus 5 Slate Gray

Продавам OnePlus 5 Slate Gray. Телефонот е во одлична состојба, како ...


4.999 МКД
или предлог цена
04 јун 18:11Doro 7010 NOV NE AKTIVIRAN

Se prodava Doro 7010 Telefonot e nov ne e vklucen ni ednska ne e ak...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
04 јун 16:01Samsung Galaxy J2 Prime

Se prodava telefon Samsung Galaxy J2 Prime Se si e ispravno i si funk...


По Договор
или предлог цена
04 јун 16:01Samsung i Sony telefoni

Se prodavaat telefoni, ispravni i zacuvani so originalni polnaci. Rab...


1.500 МКД
или предлог цена
04 јун 13:05REDMI NOTE 11 PRO

prodavam redmi note 11 pro socuvan kako nov bez nikakvi zabeleski te...


11.000 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
13.000 МКД
04 јун 12:47Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам