Прилеп
                   
2071 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 мар 10:17Промовирано

Golf 5 1.9

Golf 5 1.9 Regisitran Greaci na sedista Tempomat Full oprema Pojce i...


5.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 мар 18:55Промовирано

CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Peugeot 207 1.6 бензин - ТОП СОСТОЈБА !!!

Се продава Peugeot 207 1.6 бензин во БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА Колата е...


3.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:40E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 g,cela godina registracija, avtom...


5.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:40Peugeot 307 SW 2.0 HDI

Se prodava peugeot 307 sw 2.0 hdi 2003 registrirano do 02.2024 so zel...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:18OPEL CORSA D 1.2 BENZIN

Voziloto e doneseno od Germanija i e vo odlicna sostojba. Poveke inf...


3.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:11Mercedes C200 2.2

Се продава Мерцедес C200 2.2 регистрација до 6-23 година, Авангард ве...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:28Голф 5

Целосно среден голф без денар вложувсње


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:28SKODA SUPERB,ful oprema,zamena

Колата е со тотална фул опрема, како секое луксузно возило и плус кож...


10.099 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
10.999 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:39Audi a3 1.9 tdi 77kw 105ks kes zamena pasaat bmw audi

Se prodava ilimenuva audi a3 1.9 tdi 77kw 105ks 2004 god reg servis m...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:38MERCEDES ML320 CDI 4MATIC SPORT-PAKET KAKO NOV MOZNA ZAMENA

MERCEDES ML320 CDI 4MATIC SPORT-PAKET -REGISTRIRAN DO 07/2021 -O...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:26Delovi za Pezo Peugeot 106 XND 1.5 dizel 2000godina

Gi ima site delovi. Motor I menjac odlicen Poveke info na brojot 0727...


111.111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:42Prodavam polovni delovi za Renault Megane

Kolata e kompletna I vo vozna sostojba, motor I menuvac vo odlicna so...


123.456 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:41BMW 116d

Bmw 116d 2011godina 86kw-116ks Start- Stop Sistem Tempomat grea...


6.799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:38Mini Cooper 1.6 kupen od CH so servisna kniska -zelen karton

Kolata e vo odlicna sostojba, nikogas ne e farbana, redovno servisira...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:13Peugeot 5008 2.0HDI AUTOMATIK

Kolata e vo bez prekorna sostojba uvezena od CH i plateni se site tro...


8.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
8.700 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:32GOLF 7 / 2.0 TDI R_LINE

GOLF 7 2.0TDI R LINE R20MODEL PROIZVEDEN 2014GOD UVOZ HOLANDIJA ...


17.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:12Ford FIESTA 1.4 dizel

Kolata e kako nova, kako vnatre taka i nadvor. Ima FULL opema i toa: ...


3.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:46VW GOLF 5 1.9 TDI perfekten

Voziloto e kako novo, kako vnatre taka i nadvor. Ima FULL oprema i to...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:46SE PRODAVA SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 110 KS

Se Prodava Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KS Registrirana Do 11 Mese...


2.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:39OPEL MERIVA 1.7 DTI..EKSTRA..2004GOD.

KLIMA EL. NA STAKLA EL. NA FAROFI FAROFI ZA MAGLA... MAGLENKI NAP...


2.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:34AUDI A4 2.0 TDI.. 2009 GOD..S-LINE.. EKSTRA..

S-LINE KLIMATRONIC EL. NA SITE STAKLA AVTOMATCKI SVETLA LED FULL ...


8.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.200 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:33AUDI A5..2.0TDI..170KS.. S-LINE. TOP SOSTOJBA..2009GOD.

2.0 tdi. QUATRO 170 KS MALA POTROSNA PROSECNA 5/5L KLIMATRONIC TEM...


8.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.900 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:33Audi a4 tdi

Audi a4 klimatronik 1.9 tdi odlicno socuvan aluminiumski bandasi so n...


1.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:11Yugo ( Jugo ) 45 so olin A-test

Jugoto ne e registrirano, se prodava za kesh a mozhna e i zamena za z...


400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:10Se prodava Chevrolet Spark 0.8

Se prodava dobro socuvan Chevrolet Spark servisiran registriran 4 nov...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:55Se prodava Skoda Forman 1.3

Se prodava Skoda Forman 1.3 registrirana so plin ates vo ekstra sosto...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:55Se prodava Fiat Punto

Se prodava Fiat Punto 1.9jtd vo dobra sostojba motor mejnac top potsk...


1.199 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.200 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:55GOLF V 1.9 TDI

Se prodava Golf 5 Italjanski uvoz pred 5 godini bez tocka korozija ...


4.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.499 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:54Mercedes CLA 180CDI

Se prodava odlicno socuvan Mercedes-Benz CLA 180CDI 80kW 109HP proizv...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:36Renault Megane 1.5 DCI 2010/2011

Renault Megane 1.5 dci proizveden 2010 prva registracija 2011 ekstra ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:00Peugeot 308

Kolata e mnogu dobra ja ima seta oprema donesena mie od finska malku ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:31VW GOLF 3 TDI 110PS

Se prodava Golf 3 1.9TDI 110PS Ekstra sostojba So klima Dosta za...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:06GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G

GOLF VO SUPER SOSTOJBA


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:04OPEL CORSA D 1.3CDTI 2011GODINA

Plateni davacki do registracija Klima Start stop sistem Komandi na...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:55OPEL ASTRA H 1.7CDTI 74KW 2005GODINA

Registrirana do 10.01.2024godina Klimatronik Tempomat Kozen volan ...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:55SKODA OKTAVIJA 1.6 77KW

KUPENA VO AVTOSTAR DEMIRKAPIJA SERVISIRANA DO POSLEDEN KM VO AVTOSTA...


11.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
12.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:37SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi

Zvonete samo na ovaj broj : 078 / 260 / 477 078 / 260 / 477 078 / ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:24Alfa Romeo 156 2.0 benzin/plin

Se prodava Alfa Romeo 156 2.0 registrirana do kraj na godina, naprave...


1.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:52Opel Astra 1.7 dizel

Vo super sostojba Istecena registracija 071 278 573 Dragan 071 278...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:45  НОВ ОГЛАС

Hyundai Accent/хјундаи акцент

Во супер состојба Инфо тел 071 278 573 драган 071 278 573 драган


1.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:39SKODA FABIJA 1.4 TDI PERFEKTNA SERVISIRANA

Se prodava skoda fabija1.4 tdi kompletno servisirana so maksimalna op...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:36Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам