Подкатегорија:
                   
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kupuvam baterija za DELL LATITUDE D630

Kupuvam baterija za laptop dell latitude d630, polovna ispravna ili n...


100 €
или предлог цена
30 мај 15:51Ram memorii za laptop

1. SiliconPower 4GB DDR3 1600mhz - 800 denari 2. Samsung 2GB DDR3 133...


400 МКД
или предлог цена
25 мај 00:16Matični ploči za laptopi

Lenovo B50-10 Lenovo B50-30 Lenovo G50-30 Lenovo 110-15ISK Lenovo...


1 МКД
или предлог цена
24 мај 17:35Lenovo G510 matična

Lenovo G510 matična


1.800 МКД
или предлог цена
22 мај 08:30Displej 15.6" HD slim led 40pin

Displej 15.6" HD slim led 40pin


2.500 МКД
или предлог цена
20 мај 14:01Displej 15.6" HD slim led 30pin

Displej 15.6" HD slim led 30pin


3.000 МКД
или предлог цена
20 мај 14:00DELL / HP polnac adapter

Се продава нов воопшто некористен полнач со јачина од 90w од брендот ...


26 апр 00:01baterija za laptop

prodavam baterija za laptop


400 МКД
или предлог цена
25 апр 17:0615.6" Led Slim 30Pin FULL HD

15.6" Led Slim 30Pin FULL HD


1 МКД
или предлог цена
23 апр 20:26KUPUVAM ekran za laptop 13.3 inchi 40pin

KUPUVAM ekran za laptop 13.3 inchi 40pin ispraven poloven ili nov.


1 €
или предлог цена
22 апр 16:01Slim led displej 13.3" PW133X56-105-0301 Full hd

PW133X56-105-0301 PW133X56 105 0301 LCD Screen LED Display Matrix 13....


3.200 МКД
или предлог цена
21 апр 21:36Displej 14" slim led 30 pin

Displej 14" slim led 30 pin poloven Model N140BGE-E43


3.000 МКД
или предлог цена
12 апр 13:55Displej za laptop HD 15.6" slim led 30 pin

Displej za laptop HD 15.6" slim led 30 pin


3.000 МКД
или предлог цена
02 апр 11:13Комплет (пластики) шасии за повеќе модели на лаптопи

Продавам комплет (пластики) шасии за повеќе модели на лаптопи Без ...


1 €
или предлог цена
31 мар 23:23НАПОНСКИ КАБЛИ И АДАПТЕРИ

Продавам повеќе видови: напонски кабли за компјутери и ТВ, адаптери...


29 мар 01:28Делови за секаков вид на лаптоп

Се продаваат делови за голем број на преносни уреди (HP, Dell, Apple,...


1 €
или предлог цена
28 мар 20:50Asus A540S matična so 4gb ram

Asus A540S matična so 4gb ram


1.200 МКД
или предлог цена
28 мар 12:26Dell Mobilen adapteri type C

DELL Мобилен адаптер DA310 со USB-C до HDMI, DisplayPort, VGA, етерне...


3.500 МКД
или предлог цена
27 мар 12:15Prodavam DDR3 4 GB

Prodavam DDR3 za laptopi, site brzini, razni Cena 4GB od 500 dena...


500 МКД
или предлог цена
11 мар 16:5918.4" LAPTOP LCD SCREEN

ACER ASPIRE 8930G 18.4" LAPTOP LCD SCREEN Pasuva i na drugi laptopi


1.700 МКД
или предлог цена
10 мар 17:22Grafički karti za laptopi Nvidia Geforce 9600M i 9700M

NVIDIA Geforce 9700MGT 9700M GT G96 750 A1 DDR3 512MB MXM III Parče ...


1.200 МКД
или предлог цена
10 мар 17:18USB-C Type HDMI Adapter za Laptop

USB-C Type Adapter za Laptop


08 мар 13:05Polnac za laptop_nov

Nov zemen po greska


1.000 МКД
или предлог цена
05 мар 11:56Wi-Fi card Lenovo 01AX712 Realtek RTL8822BE 802.11AC BT 4.2

Се продава 100% исправна оригинална Wi-Fi картица од RealTek RTL8822B...


1.000 МКД
или предлог цена
28 фев 18:56Hewlett-Packard (HP) PA-1231-66HH - 230W 19.5V 11.8A

Hewlett-Packard (HP) PA-1231-66HH - 230W 19.5V 11.8A


2.500 МКД
или предлог цена
23 фев 11:09Maticna za Lenovo G50-30

Maticna za Lenovo G5030 N2840 Intel Celeron N2840 2.16GHz 2GB DDR3L


2.000 МКД
или предлог цена
11 фев 07:26RAM MEMORY 2GB

ram memorija za laptop 2gb ddr2 2Rx8 SAMSUNG


600 МКД
или предлог цена
07 фев 03:54Apple Macbook Air A1466 i A1369 Baterii

Novi baterii A1405 / A1496 kompatibilni so Macbook Air A1466 i A1369 ...


3.500 МКД
или предлог цена
07 јан 18:21Laptop Swiss Bag

Until 17 inch


20 €
или предлог цена
27 дек 08:43Hewlett-Packard (HP) PA-1231-66HH - 230W 19.5V 11.8A

Hewlett-Packard (HP) PA-1231-66HH - 230W 19.5V 11.8A


2.500 МКД
или предлог цена
25 дек 10:0815.6" slim led HD displej 30 pin

15.6" slim led HD displej 30 pin


3.000 МКД
или предлог цена
19 дек 18:02DVD-RW za Laptop

Se prodavaat polovni DVD chitaci za Laptop marka HP, ispravni Napome...


300 МКД
или предлог цена
30 ное 03:00Ram memorii DDR3 (SODIMM)

Se prodavaat polovni ispravni provereni ram memorii za laptop DDR3 (S...


250 МКД
или предлог цена
30 ное 02:55Slim led HD displej 14" 30 i 40 pin

Slim led HD displej 14" 30 i 40 pin


3.000 МКД
или предлог цена
29 ное 10:33Dell AC Adapter - 240-Watt

Dell AC Adapter - 240-Watt with 6 ft Power Cord Compatible Models: ...


4.200 МКД
или предлог цена
04 ное 18:51EKRAN ZA HP DV7 17.3 FHD

EKRAN ZA HP DV7 17.3 FHD MOZE I KOMPLET CORE I7 QM 4GB RAM 250 HDD WI...


6.000 €
или предлог цена
02 ное 10:38Tastatura& Mouse Logi K800- MX Master 2S

Logitech K800 Wireless Illuminated Keyboard Mouse Logi Master MX 2S ...


4.500 МКД
или предлог цена
24 окт 09:53HP Notebook - 17-x131nf i5-7200u maticna

HP Notebook - 17-x131nf maticna Microprocessor Intel® Core™ i5-7200...


5.000 МКД
или предлог цена
21 окт 12:11Maticna za Asus X555CC i3-3217U NVIDIA GeForce GT 720M

Maticna za Asus X555CC i3-3217U NVIDIA GeForce GT 720M bez hladnjak i...


1.500 МКД
или предлог цена
01 сеп 21:32Adapter Dell Slim 130WAT

Ac Dell slim 130 Wat za Laptop Dell Inspiron 13 7347, 13 7348 Dell P...


3.500 МКД
или предлог цена
26 авг 00:05Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам