Аеродром
Подкатегорија:
                   
398 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Komplet Set od 5 Elementi za vo Dnevna/Spalna

Prodavam komplet set od 5 drveni elementi za vo Dnevna/Spalna -Vit...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 19:56Fotelji i trosed, Фотељи и тросед

Prodavam zacuvan trosed so mehanizam na spustanje i fotelji. Zelen...


1.600 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 18:52Trosed

Ne koristen trosed na spustanje


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 17:02Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици

Се продава новa аголна гарнитура со димензии 290х170. Гарнитурата им...


32.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
34.000 МКД
Вчера 13:00Dve fotelji proizvodstvo na Jugoeksport

Foteljite se kratko koristeni i mnogu ocuvani. Imaat atraktiven izg...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 12:45Komoda od masivno drvo - Vintage stil

Dvodelna vitrina od masivno drvo, dolniot del e so tri vrati i dve sk...


14.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
16.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 11:59Garnitura

Prodavam garnitura trosed na spushtanje, dvosed, kjoshe i fotenja.


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 11:22Drveni komodi

Se prodavaat drveni komodi Pogolemata: 145x50x85 =8000 den. Pomala:...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 08:32Продавам комода

Продавам комода со димензии - должина 220 cm , ширина 45 cm, висина н...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 08:29Komoda za tv

Prodavam komoda za tv drvena 140 x 60 sm Cena 6000 den Skopje 070/2...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 07:11  НОВ ОГЛАС

Komoda

Komoda drvena 115x50 sm 3600 den Skopje 070/256-436


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 02:34  НОВ ОГЛАС

Masicka(klub masa)

Masiceto e novo Д73 Ш53 В46


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

22 мар 23:19Se prodava Stilska garnitura za sedenje

Se prodava stilska garnitura za sedenje sostavena od Dvosed, Trosed I...


300 €
или предлог цена
22 мар 20:23REGAL KAKO NOV

PRODAVAM REGAL KAKO NOV EKSTRA SOCUVAN. visina2.40cm. dolzina3.87cm....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

22 мар 09:28Prodavam masicka

Prodavam masicka za vo dnevna mnogu socuvana.120*120. tel 077-981-882


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

22 мар 05:38SE PRODAVA TRPEZARISKA MASA

Prodavam masa za trpezarija od furniran mediapan i masivno drvo. Mas...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

22 мар 02:17Продавам тросед, двосед и фотеља

Продавам тросед, двосед и фотеља купени од Canape Mebel пред две годи...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

21 мар 20:22Клуб маса Ница / Klub masa Nica

Се продава одлично сочувана, минимално користена клуб масичка Ница од...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

21 мар 18:20Dva lezai (kauc, trosed)

Dva isti lezai (kauci) standarda golemina 190x75 so dusek i latofleks...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

21 мар 15:27Луксузна гарнитура за седење

Се продава гарнитура идеална за во дневна соба, користена 4 и пол год...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
380 €
21 мар 14:49Klub masa 90x90

Se prodava klub masa od furniran medijapan hrast, debelina 4cm, kocka...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

21 мар 12:54Se prodava poradi selidba

se prodava komoda za vo dnevna moze i da se razdvoi na nekolku delovi...


1 €
или предлог цена
21 мар 11:05PRODAVAM DVE KLUB MASI OD MASIVNO DRVO "JUGOEKSPORT"EXTRA

PRODAVAM DVE KLUB MASI OD MASIVNO DRVO "JUGOEKSPORT"EXTRA SOCUVANI


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

21 мар 10:40Prodavam dvosed

Prodavam skoro nov dvosed, mnogu malki koristen so kaseta za postelni...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

20 мар 15:30Продавам регал / Prodavam regal

Продавам регал цел или на делови Димензии: 1. ширина 90 х висина 2...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

20 мар 13:19Tросет и 2 фотељи / Troset i 2 fotelji

Prodavam troset i 2 fotelji. Продавам тросет и 2 фотељи.


2.000 МКД
или предлог цена
20 мар 13:19Продавам гарнитура

Продавам гарнитура со димензии 280 cm, аголот 180 cm, висина 40 cm и ...


7.000 МКД
или предлог цена
20 мар 08:05prodavam socuvana komoda kako nova

prodavam socuvana komoda kako nova bez niedna grebanica, gorniot del ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

18 мар 21:44Garnitura

Se prodava agolna garnitura na Simpo, vo mebel stof, vo odlicna sosto...


30.000 МКД
или предлог цена
17 мар 19:35TROSED VINKA VINICA

Se prodava trosed Vinka dobro socuvan. Edinstveno ima ostetuvanje na ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

16 мар 10:32NOVA AGOLNA GARNITURA NA SPUSTANJE

NOVA AGOLNA GARNITURA NA SPUSTANJE INFO NA VIBER 072 254 719


17.000 МКД
или предлог цена
16 мар 06:13KOMODA/КОМОДА

БОЈА ОРЕВ ДВО ДЕЛНА ПРВ ДЕ...


3.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

15 мар 18:46Продавам комода за телевизор

Продавам комода за телевизор. Димензии: 66x44x67 цена: 3000 денар...


3.000 МКД
или предлог цена
15 мар 17:41Кревет

Кревет Информации на тел 078346236


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

14 мар 21:21Се продава клуб масичка

Се продава клуб масичка изработена од медијапан (темно кафена боја), ...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

14 мар 16:59Продавам тросед, двосед, фотеља и клуб маса

Продавам малку користени тросед, двосед, фотеља и клуб маса. Цена пов...


15.000 МКД
или предлог цена
14 мар 11:52Продавам плакар

Плакарот е екстра сочуван (старина, антика)


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

14 мар 10:59trosed na pustanje so fioka dole malce koristen

trosed na pustanje so fioka dole malce koristen


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

13 мар 19:43Trosed i Fotelja

Se prodavaat trosed i fotelja, dvata na spushtanje, mebel shtof, proi...


10.000 МКД
или предлог цена
13 мар 18:30Наткасна масичка Jugoeksport Stil

Наткасна масиче Jugoexsport Stil, високо 90 cm и широко 92 см. Италиј...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

12 мар 22:44Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам