Куманово
                   
8328 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RENAULT SCENIC III XMODE AT

Renault Scenic III XMODE 1.5 dci 110 ks Registriran do 03/2024 Xmode ...


8.799 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

30 мар 10:21



Промовирано

PLASTIKI ZA HAUBA MERCEDES A/B KLASA=EXTRA

Se prodavaat NOVI(NEKORISTENI) Stranicni plastiki za predna hauba za...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
28 мар 14:39



Промовирано

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI NOV UVOZ SWISS EURO 5 STAKLO!!!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭OPEL ASTRA J 1.7 CDTI (81KW) 2011GOD. ECO FLEX M...


5.400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.700 €
Куманово

Автомобили

Вчера 06:53



Промовирано

Golf V. 073-444-410

Golf V 1.9tdi 2006god registriran do 29.12.2023 novi gume servis gole...


4.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:45



Bmw 320d 072-539-384

Bmw 320d pali vozi ispravno registracija do 10 mesec 1999god mozhe da...


2.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:45



Audi A4 2.0 2016/17

▫️Audi A4 ▫️2.0 TDI 110kw 150hp ▫️Registrirana do 29.09.2023 ▫️P...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:44



DELOVI ZA AUDI A3 GOLF 5 SEAT LEON TEL 075 358 690

.


По Договор
или предлог цена
Денес 09:41



SE PRODAVA SEAT LEON 1.9 TDI 2006 GOD REG DO 12 2023 GOD

.


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:41



SEAT IBIZA 1.6 TDI, 66 KW - 2010

Се продава SEAT IBIZA Перфектна за возач-почетник. Редовно сервиси...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:40



Mercedes C200 2009

Se prodava mercedes C200 2009godina Redovno servisiran Full oprema...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:36



DAEVU LEGANZA ATES PLIN- REG-FUL OPREMA

DAEVU LEGANZA 2.0 SO PLIN ATESTIRAN REG.CELA GODINA KLIMA SERVO ...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.300 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:32



Iveco Shlep, Slep

Iveco, Shlep, 1998 godina, so B kategorija, voziloto mi e zameno vo k...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Шлеп служба

Денес 09:29



Kuferi 75.-110.-130-.160 litri

PROMOTIVNI CENI Kuferi za ATV univerzalni, vrven kvalitet proivedeni...


120 €
или предлог цена
Денес 09:26



Kuferi za cetvorocikli, ATV

PROMOTIVNI CENI Kuferi za ATV univerzalni, vrven kvalitet proivedeni...


Денес 09:26



RENO LAGUNA 1.9 dci 2001god so ful oprema

kolata e domakinski vozena odrzavana redovno bez nekoi zabeleski po n...


1.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:25



BMW 120 2.0 dizel 163 ks 2005/4 EXTRA

BMW 120, 2000 cc dizel, 120 kw (163 ks), 2005/04 11 mesec so najpogo...


4.750 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:25



BMW 420 GranCoupe

Bmw 420d 2016 Gran Coupe 2.0 dizel Avtomatik 140kw/190ks.Originalni 2...


7 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:25



Chevrolet Spark 2006 godina benzin plin

Се продава Chevrolet Spark - 2006 година, бензин со вграден атестира...


1.899 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:21



Audi A3 2.0 2008god 8 ventili

Se prodava Audi A3 - Motor 2.0, 8 ventili, 103kw, 140ks - 2008 godi...


5.699 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:21



Fiat Punto Evo 1.3 Mjet 2011

Se prodava Fiat Punto Evo 1.3 Multi Jet Dizel. 62kw, 85hp, 2011 godi...


4.750 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:21



235 65 17

4 Polovni gumi vo solidna sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:13



SEAT IBIZA 1.2 2005 EKSTRA

SEAT IBIZA 1.2 12V 64KS 2005GOD VO SOOBRAKJAJNA KOLATA E VO SUPER SO...


2.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:13



***NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 2011G***

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 2011G KOMANDI NA VOLAN -TEPOMAT -SONCEV K...


8.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.300 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:12



***GOLF 6 1.6TDI 77kw2012god***

-GOLF 6 1.6TDI 77kw2012g -Tempomat -Senzor za dozd -Senzor za sve...


6.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:12



***VW PASSAT 1.6TDI 77kw 2012God***

-PASSAT 1.6TDI 2012GOD -ABS ESP -NAVIGACIJA -START-STOP SISTEM -...


10.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:12



***AUDI A4 2.0TDI REGISTRIRANO ***

-AUDI A4 2.0 TDI 105kw -REGISTRIRANO DO 15.10.2023GOD - 6 BRZINI ...


8.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:11



***AUDI A3 1.9 TDI 77kw 2009god REGISTRIRANO***

AUDI A3 1.9 TDI 77kw 2009god -REGISTRIRANO DO 21.11.2023 --SERVI...


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:11



***HONDA CR-V 4WD 2.2 DIZEL 2007god***

*HONDA CR-V 2.2CDTI 2007god -217000km 103kw -TEMPOMAT -KLIMATRONI...


8.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:11



***AUDI A4 2.0TDI 105kw 2009god***

AUDI A4 2.0TDI 105kw 2009god - 6 BRZINI MANUELEN -PARKING SENZORI N...


9.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.300 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:11



Delovi Ford Focus 1.8 TDCI karavan

delovi za ford


777 €
или предлог цена
Денес 09:09



777 Polovni delovi Mazda 6

Polovni delovi Ford Mazda Volvo


777 €
или предлог цена
Денес 09:08



777 Polovni delovi Mazda 2

Polovni delovi Ford Mazda Volvo


777 €
или предлог цена
Денес 09:08



777 Polovni delovi Opel vectra c 3.0 cdti

Polovni delovi


777 €
или предлог цена
Денес 09:07



777 Polovni delovi Ford Focus C Max 2.0 tdci 2006g

Polovni delovi Ford Mazda Volvo


777 €
или предлог цена
Денес 09:06



Bandazi Ford 15 5 x 108 gumi 195 65 15

Bandazi so skoro novi gumi ms


Денес 09:06



Delovi Ford Conect transit 1.8 tdci

Polovni delovi Ford Mazda Volvo


777 €
или предлог цена
Денес 09:06



777 Polovni delovi VOLVO s80

Delovi Ford Mazda Volvo


777 €
или предлог цена
Денес 09:05



Ford Fusion 1.4 tdci delovi

Fusion


7 €
или предлог цена
Денес 09:05



777 Polovni delovi Ford Fiesta 1.4 tdci 2005g

Polovni delovi Ford Mazda Volvo


777 €
или предлог цена
Денес 09:04



777 Delovi Ford Mondeo 1.8 2.0 benzin

Delovi Ford Mazda Volvo


777 €
или предлог цена
Денес 09:04



Delovi Ford Focus mk2 1.6 tdci

Delovi Ford Focus C S Max Fiesta Fusion Transit Conect Mondeo Galaxy ...


7 €
или предлог цена
Денес 09:03



Bandazi 15 4 x 108 Ford gumi 195 60 15

Alumunski bandazi 15 4 x 108 Ford focus fiestu Fusion Gumi predni ...


777 МКД
или предлог цена
Денес 09:03



opel vectra b 2.2 dti 2.0 dti delovi vektra b redizajn

delovi opel


По Договор
или предлог цена
Денес 09:02



Страна 1 од 209

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам