Куманово
                   
2707 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A3 2.0TDI 2009

🔴 Продавам Audi A3 2.0TDI CR Ambition од 2009 година (Facelift) со д...


8.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.200 €
Куманово

Автомобили

27 мар 21:58Промовирано

Opel Meriva 1.4 Benzin 140ks Swiss 2012 Novo Vozilo

Opel Meriva 2012/11 12 mesec 1.4 benzin 103kw/140ks najpogodeni i naj...


5.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 €
Куманово

Автомобили

Вчера 09:57Промовирано

Mitsubishi lancer

Se prodava mitsubishi lancer 2010 god. Vo odlicna sostojba karoserisk...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 21:55Промовирано

Audi a4 tdi matrix

Kolata e donesena od Germanija mnogu socuvana full oprema !!


22.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 02:27Bmw 118 diesel 150ps

Kolata e donesena od Germanija registrirsna na MK tablici. Full oprem...


20.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 02:27Golf 5 TDI AUTOMATIK DSG

Golf 5 2.0 TDI 2005god 140ps Automatic DSG F1 brzini na volan Regi...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:56FIAT PUNTO 1.9JTDM

горија: Моторни Возила / Автомобили Вид на оглас: Се продава Se l p...


3.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.350 €
Куманово

Автомобили

Денес 01:56Peugeot 308 1.6HDI 68kw 134 000km!!

🔹Peugeot 308🔹 🟢1.6HDI 68kw/92ps 🟢134 000km 🟢2012god 🟢Servisira...


6.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:18Toyota corolla verso

2.0 D4-D -NAPRAVEN E GOLEM I MAL SERVIS(VODNA PUMPA, REBREST KAIS,ZA...


2.550 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.900 €
Куманово

Автомобили

Вчера 23:46Bmw 640d

Se prodava socuvano kako novo BMW 640. Kolkata e servisirana, registr...


39.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:40SKODA RAPID 1.6 TDI 90KS 2014

Se prodava Skoda Rapid 2014/2015 1.6TDI 90KS. Kolata e registriarana...


6.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.800 €
Куманово

Автомобили

Вчера 21:59***AUDI A3 1.9 TDI 77kw 2009god REGISTRIRANO***

AUDI A3 1.9 TDI 77kw 2009god -REGISTRIRANO DO 21.11.2023 --SERVI...


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.500 €
Куманово

Автомобили

Вчера 21:06***HONDA CR-V 4WD 2.2 DIZEL 2007god***

*HONDA CR-V 2.2CDTI 2007god -217000km 103kw -TEMPOMAT -KLIMATRONI...


8.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:06***NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 2011G***

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 2011G KOMANDI NA VOLAN -TEPOMAT -SONCEV K...


8.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:06***AUDI A4 2.0TDI REGISTRIRANO ***

-AUDI A4 2.0 TDI 105kw -REGISTRIRANO DO 15.10.2023GOD - 6 BRZINI ...


8.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.900 €
Куманово

Автомобили

Вчера 21:06***VW PASSAT 1.6TDI 77kw 2012God***

-PASSAT 1.6TDI 2012GOD -ABS ESP -NAVIGACIJA -START-STOP SISTEM -...


10.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.900 €
Куманово

Автомобили

Вчера 21:06***AUDI A4 2.0TDI 105kw 2009god***

AUDI A4 2.0TDI 105kw 2009god - 6 BRZINI MANUELEN -PARKING SENZORI N...


9.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.300 €
Куманово

Автомобили

Вчера 21:06***GOLF 6 1.6TDI 77kw2012god***

-GOLF 6 1.6TDI 77kw2012g -Tempomat -Senzor za dozd -Senzor za sve...


6.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:06***AUDI A4 1.9 TDI 85kw 2006 GOD ***

-AUDI A4 1.9 TDI 85kw 2006 -Klimatronik -Kozen volan -Tempomat -A...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:05BMW 530D F10 245KS AUTOMATIK -11

Se prodava BMW F10 530D 180kw/245ks 2011 godina Automatik 8g menjac ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:53MERCEDES W211 E200 2.2CDI OM646 AVTOMATIK 5G

MERCEDES W211 E 200 2.2CDI OM646 AVTOMATIK 5G KREM KOZEN SALON ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:39RENO LAGUNA 1.9 dci 2001god so ful oprema

kolata e domakinski vozena odrzavana redovno bez nekoi zabeleski po n...


1.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:23VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS -06

Se prodava VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 105ks 2006/5godina Kolata e servi...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:11Passat 1.9 tdi

Kolata e vo odlicna sostojba


1.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:41SEAT IBIZA REG CELA GODINA FABRIKA

PRODAVAM SEAT IBIZA 1.9 OBICEN DIZEL SO 5 VRATI 1996 GODINA, KOLATA E...


1.950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:37Delovi za pajero nterrano isuzu frontera vitara i dr

Delovi 4x4


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:29Nissan pathfinder za delovi 2.5

Nissan pathfinder za delovi i drugi 4x4


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:29Delovi za grand vitara 2.0 i dr.4x4

Delovi za terenski 4x4


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:29Delovi za mitsubishi pajero 2.5 2.8 3.0 3.5

Delovi za terenski vozili Nissan mitsubishi hyundai kia suzuki opel ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:29Delovi za nissan

Nissan mitsubishi galloper land rover suzuki idr.


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:28Delovi za vitara 2.0 td

Delovi za vitara 1.6.20.2.0td i drugi terenski 4x4


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:28Landrover discovery td5

Discovery za delovi per pjes


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:28Dellovi za grand cherokee nissan mitsubishi galloper suzuki

Dellovi za 4x4


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:28PEUGEOT 207 1.6 HDI UVOZ OD CH PERFEKTNO

Voziloto e doneseno od Svajcarija kupeno od prva sopstvenicka so 100%...


4.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:15Golf 6 1.6 TDI MATCH 2012

GOLF 6 1.6 TDI MATCH 2012 KOLAVA E VO EKSTRA SOSTOJBA NAJ FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:34FIAT PUNTO 1.3 M-JET

Prodavam Fiat Punto Evo 1.3 M-Jet 2011/12 Voziloto poseduva full opr...


4.790 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:34SUZUKI MARUTI REG CELA GODINA

Prodavam suzuki maritu registirano do 02.2024godina ima smeneto rebra...


500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:27SKODA SUPERB 2.0TDI*DSG* NOV UVOZ OD SVAJCARIJA

Prodavam Skoda Superb 2.0TDI DSG 2015/16god uvezena od Svajcarija kup...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:07MAZDA 2 1.5 SPORT 76 KW NOV UVOZ OD SVAJCARIJA

Prodavam MAZDA 2 1.5SPORT 76KW FACELIFT 2008GOD.Kupena od privatno li...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:07Nissan Micra

Nissan Micra 2004g 1.2benzin 59kw Kolata e na dobra sostojba bez ni e...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:03Citroen C4 1.6 HDI Automatik 2008 Swiss

CITROEN C4 1.6 HDI 2008 AUTOMATIK SWISS NOV UVOZ OD SVAJCARIJA PLATE...


4.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:03  НОВ ОГЛАС

YUGO KORAL 60CL PALI - VOZI

Yugo Koral 60CL pali vozi - 1998 godina - 1.1 - 60ks -Polirano -N...


800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:57FORD FIESTA 1.4TDCI - 2008 GOD VO ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava Ford FIesta - 2008 godina poradi kupuvanje pogolemo vozilo...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Куманово

Автомобили

Вчера 17:57Страна 1 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам