Подкатегорија:
                   
92 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Agolna garnitura 297cm

Se prodava agolna garnitura, koristena mesec dena. 297cm So mehaniza...


36.000 МКД
или предлог цена
22 мар 12:58DVOSEDI-KLUPI

Se prodavaat klupi za sedenje,170x45 140x45, maximalno sočuvani


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
Чаир / Скопје

Дневна соба / Двоседи

21 мар 18:30Комода

Се продава комода добро сочувана. Тел. 070360922. Цена 5000 денари


5.000 МКД
или предлог цена
19 мар 19:34Седмосед со масичка , фотеља и две табуретки

Се продава седмосед на пуштање удобен за спиење , со фотеља, масичка ...


10.000 МКД
или предлог цена
19 мар 19:31Prodavam garnitura za sedenje

Prodavam odlicna garnitura za sedenje trosed i dve fotelji.Cisto drvo...


15.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
20.000 МКД
19 мар 10:47Socuvan Trosed

Prodavam socuvan trosed, se otvara i dolniot del,se pravi kako spalna...


4.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
6.000 МКД
Чаир / Скопје

Дневна соба / Троседи

17 мар 11:09Se prodava socuvan regal

Se prodava regal mnogu socuvan Viaina 2.35 Sirina 3.60 Cena : 250€


250 €
или предлог цена
14 мар 09:30Se prodavaat dvosedi

Dvosedi malku koristeni, po odlicna cena!


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Двоседи

13 мар 21:36Podaruvam trosedi, fotelja, jambolii

Podaruvam izamortiziran mebel, sostojba vidliva od slikite


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Троседи

11 мар 15:03ИТНО се продава плакар за во дневна

Се прдава комода - плакар од 4 елементи. Два елементи се со закачува...


12.000 МКД
или предлог цена
11 мар 14:26ИТНО се продава гарнитура за седење

Се продава тросед и две фотелја


3.000 МКД
или предлог цена
11 мар 13:56PLAKAR

Se prodava plakar skoro nov.


250 €
или предлог цена
06 мар 06:44garnitura dnevna soba i spienje

garnitura za sedenje i spienje koza malku koristene promenam stano...


800 €
или предлог цена
01 мар 22:57Unikatna drvena zakacalka

Racna izrabotena ubava zakacalka Drvo: orev


4.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
6.000 МКД
01 мар 10:30Crna Masa 120x60 so staklo

Masata e kako nova


50 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Маси

14 фев 12:11Agolna garnitura za sedenje (na otvaranje)

Garniturata se sostoi od trosed i dvosed 3x2.5m


145 €
или предлог цена
14 фев 12:11Crno Bela Komoda (kako nova)

Komdata e kako nova nee nikade ostetena. 200x180cm


150 €
или предлог цена
14 фев 12:11Se prodava regal

Se prodava mnogu socuvan regal Za info : 070/724-896


1 €
или предлог цена
12 фев 11:59Plakar za dnevna soba i hodnik

Prodavam komoda za dnevna soba Siva ì bella boja Dozhina 280 cm Dlab...


20.000 МКД
или предлог цена
10 фев 23:32Staklena masa

Se prodava staklena masa inf samo na tel 070814606


2.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Маси

29 јан 14:57СЕ ПРОДАВА ПОВОЛНО КОМПЛЕТ ГАРНИТУРА ЗА СЕДЕЊЕ

Се продаваат два четвороседи и две фотељи за седење од Simpo-Vranje. ...


По Договор
или предлог цена
25 јан 08:42Garnitura za dnevna soba

070574569


По Договор
или предлог цена
11 јан 22:28SE PRPDAVA KOMODA 2 GODINI STARA BEZ GREBANICA - 15.000 DEN

SE PRPDAVA KOMODA 2 GODINI STARA BEZ GREBANICA - 15.000 DENARI SE FU...


15.000 МКД
или предлог цена
10 јан 19:51Garnitura

Dobro socuvana garnitura, moderna proizvodena vo srbija, 2 troseta i ...


420 €
или предлог цена
08 јан 19:05Garnitura

Garnitura za sedenje, malku iskoristena. Dimenzii 180x170. Se pusta z...


500 €
или предлог цена
27 дек 13:00Garnitura, trosed, dvosed

Poradi selenje vo stranstvo Se prodava kozna kombinacija so italijan...


300 €
или предлог цена
07 дек 13:41Prodavam Garnitura - trosed, dvosed i fotelja

Prodavam Garnitura - trosed, dvosed i fotelja ekstra socuvani


1.000 МКД
или предлог цена
28 ное 20:00мебел систем Триглав од 7 дела

Плакар мебел систем Триглав од 7 дела: • 2 дела шифоњери со дичензии...


1 МКД
или предлог цена
27 ное 17:48Garnitura trosed dvosed fotelja

Se prodava trosed dvosed fotelja od simpo.mehanizam samo trosed.07568...


200 €
или предлог цена
12 ное 19:07Prodavam trosed, dvosed i fotelja itno

Prodavam trosed, dvosed i fotelja vo mnogu dobra sostojba! Evtino!!!


3.500 МКД
или предлог цена
10 ное 22:23Се продава дневна соба

Се продава комплет дневна соба. Мебелот е класичен и е во одлична сос...


500 €
или предлог цена
19 окт 09:14Luster antika

Luster antika


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Останато

15 окт 14:19Mebel crn eko koza, komoda mediapan i masa

Nekolku meseci iskoristeni super kvalitet


600 €
или предлог цена
09 окт 18:42Се продава аголна гарнитура и фотеља

Продавам аголна гарнитура и фотелја со следниве димензии: 300x190 ...


34.000 МКД
или предлог цена
02 окт 20:00Работни бироа, кујни, комоди

Правиме кујни, комоди, плакари и останати предмети од иверка и медија...


1 €
или предлог цена
29 сеп 10:49Regal od cisto drvo

Se prodava regal od cisto drvo na tri dela mnogu socuvan cena po dogo...


По Договор
или предлог цена
09 сеп 03:17Klub masa

Prodavam klub masa kako nova medijapan


2.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Маси

07 сеп 00:05Drveni izrabotki od sekakov vid

Izrabotuvam drveni izrabotki bilo sto da bide: kreveti, masi, stolcin...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 20:10Garnitura, krevet, trosed, dvosed, fotelja dnevna

Itno Cena po dogovor barajte na ovoj broj 071 256 153 +389...


1 €
или предлог цена
25 авг 19:33Се продава намештај/ Se prodava namestaj

Prodavame garnitura i terpezarija, kako novi. Cena spored dogovor.


По Договор
или предлог цена
14 авг 01:17Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам