Карпош
Подкатегорија:
                   
410 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Двосед + две фотељи

Се продаваат двосед две фотељи прилично сочувани и функционални. Дво...


55 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
60 €
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

24 мар 00:34Промовирано

KOZNA GARNITURA

Se prodava kozna garnitura. 2 fotelji i trosed. Moze da se kupat i ...


13.000 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 21:342 KOZNI FOTELJI I TROSED

Se prodavaat 2 kozni fotelji. Cena za fotelja 4000 denari parce. Pr...


4.000 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
5.500 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 21:30Fotelja retro vintage Фотеља ретро винтиџ

Baram vakva retro fotelja kako na slikata, moze i dvosed ili trosed o...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 18:02Trpezariska masa

Trpezariska masa kupena od Jysk so 4 stolici komplet 5mm staklo deb...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 13:34Ќилим 2 x 3m

Одлично сочуван ќилим димензии 2 х 3m.


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 13:00Лустер

Лустер рустика стил, убав и добро сочуван


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 13:00Одлична гарнитура со две фотељи

Итно поради селење се продава одлична гарнитура тросед со две фотељи....


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Novo!Klub masicka(masicki) i trpezariska masa(masi) 2 vo 1.

VO ISTO VREME STEDITE I PROSTOR I PARI. Multifunkcionalni masi,pogodn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 10:29Медицински кревет

Продавам медицински кревет со медицински душек. Без ниту едно оштетув...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 07:29КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО :

КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО : 1. Регал во три дела од темно ...


1 €
или предлог цена
31 мар 20:22Agolna Garnitura

Se prodava agolna garnitura.Nema pernici za potpiranje


3.500 МКД
или предлог цена
31 мар 19:57Garnitura Gemini M Гарнитура Feydom

078 318 089 Se prodava garnitura kupena od Feydom. Model: Gemini ...


8.000 МКД
или предлог цена
31 мар 17:39Продавам аголна гарнитура

Продавам аголна гарнитура.Секое парче се спојува оделно значи може да...


8.000 МКД
или предлог цена
31 мар 12:13Се продава гарнитура за седење

Се продава користена гарнитура, 270x200см, лев агол, со механизам за...


По Договор
или предлог цена
31 мар 10:29Trosed so dve fotelji, тросед, фотељи

Se prodava trosed so dve fotelji, zacuvani so kozni stranici.


150 €
или предлог цена
31 мар 08:54Гарнитура за седење

Се продава тросед двосед и фотелја не многу користени троседот се пуш...


7.000 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
9.500 МКД
30 мар 09:24PRODAVAM FOTELJA SUPER SOCUVANA

Prodavam super socuvana fotelja.Cena 2500 mkd.Tel: 070-522-232.


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

30 мар 08:39Se prodava klub masa

Se prodava klub masa so dimenzii 90x70x44


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

30 мар 02:40Trosed simpo

Trosed simpo


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

29 мар 19:50Se prodava ekskluzivna masa masivna

Se prodavna ekskluzivna masa za salon, masivno drvo, dimenzii 170 na ...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

29 мар 17:55TROSED I DVOSED EKO KOZA

SE PRODAVA TROSED I DVOSED EKO KOZA


190 €
или предлог цена
29 мар 11:25Prodavam skoro nov garnitura

Prodavam vinarija so fabricna cena 25.000 istive vo saloni se 40000/5...


400 €
или предлог цена
29 мар 08:04Se prodava kozen dvosed

Se prodava kozen dvosed so dimenzii 190sm na 90 sm. Dvosedot e malce ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

29 мар 00:27Dvosed

Се продава многу малку користен двосед.


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

28 мар 14:37СЕ ПРОДАВААТ ТРОСЕД И ДВЕ ФОТЕЉИ

Материјал - ратан


3.500 МКД
или предлог цена
27 мар 22:45Se prodava relax fotelja

Се продава релакс фотелја многу малку користена и во одлична состојба.


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

27 мар 21:50Prodavam sedmosed, седмосед garnitura,гарнитура

Prodavam garnitura za sedenje, sedmosed. Povolno, po dogovor


По Договор
или предлог цена
27 мар 14:52Регал со плакар Jugoexport

Се продаваат регал, купен од Jugoexport. Почетна цена за сите елемент...


5.000 МКД
или предлог цена
26 мар 15:15Se prodava trosed, dvosed i fotelja 4000den

Se prodava trosed, dvosed i fotelja. Trosedot i dvosedot imaat mehani...


3.500 МКД
или предлог цена
25 мар 20:40Se prodava agolna garnitura za vo dnevna soba

Dimenzii 180x260 Vo super sostojba Malku koristeno Ima prostor za...


12.999 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
16.000 МКД
25 мар 12:49Двосед + две фотељи

Се продаваат двосед две фотељи прилично сочувани и функционални. Дво...


55 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
60 €
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

24 мар 00:34Trosed

Klik Klak, (rasklopen)


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

22 мар 23:37Agolna garnitura

Ne e osteteno potrebno e hemisko cistenje Dimenzii 300x210cm


5.500 МКД
или предлог цена
22 мар 23:36Se prodava masa za 1500den

Se prodava ukrasna pomoshna masa od polno drvo so fioka. Dimenzii 38...


1.000 МКД
или предлог цена
22 мар 19:07Novo!Klub masicka(masicki) i trpezariska masa(masi) 2 vo 1.

VO ISTO VREME STEDITE I PROSTOR I PARI. Multifunkcionalni masi,pogodn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

20 мар 10:51лустери

Продавам три прекрасни луистери за дневна соба во екстра сосотојба.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

20 мар 09:06СЕ ПРОДАВА ТРОСЕД И ДВЕ ФОТЕЉИ

Гарнитура од ратан


3.500 МКД
или предлог цена
19 мар 22:14Dvosed

Se prodava dvosed na pustanje kako krevet


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

19 мар 11:52Kozna garnitura

Se prodava perfektno socuvana kozna garnitura, mnogu malce koristena....


1.200 €
или предлог цена
17 мар 11:40Се продава тросед и 2 фотељи

Гарнитура од ратан


3.500 МКД
или предлог цена
17 мар 07:46Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам