337 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motoren Benziski trimer AGRINA AG520 NOVI!

Бензиски тример АГРИНА AGRINA Teхнички карактеристики Моќ: 1.6 ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.999 МКД
Вчера 08:58PELETI/ПЕЛЕТИ А1 ТОМО ПЕЛЕТ

ПЕЛЕТИ ТОМО А1 Класа СРПСКО ПРОИЗВОДСТВО ЦЕНА: 270 ДЕН СО ДОСТАВА ...


270 МКД
или предлог цена
Вчера 08:45Set za vo dvor fotejla dvosed masa beli i kafe

Beli i kafe


14.999 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
17.950 МКД
28 мај 10:34Pvc dograma

Se prodava Pvc dograma 1pvc vrata 220*85 cena 7000den 1 prozor fiksen...


2.000 МКД
или предлог цена
28 мај 08:30Lavor wap masina za perenje koli 2500w 160bari NOVI karcher

LAVOR Galaxy 160bar перач под притисок. Алуминска пумпа!!! Каракте...


9.650 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
11.000 МКД
27 мај 22:15Mreza za senka -ograda PVC

Mreza za ograda senka i slicno Visini od: 1m 1.2m 1.5m 2m 3m ...


40 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
50 МКД
27 мај 15:41Dvostrana ogrda zelena veshtacka treva Двострана ограда

🔴ВЕШТАЧКА трева ограда ДВОСТРАНА ЗЕЛЕНА 📍ЦЕНА ПО МЕТАР КВАДРА...


700 МКД
или предлог цена
27 мај 13:33Скара на ќумур skara na kumur skari

Скара на ќумур 10853 Димензии на производот: 52.5x32cm Дрвени ...


1 €
или предлог цена
26 мај 22:25Скара на ќумур скари на ќумур

Скара на ќумур 11005 Димензии на производот: Ø36x51.5cm Боја: ...


1 €
или предлог цена
26 мај 22:24Skara na kumur скара на ќумур скари нови

Скара на ќумур 10851 Димензии на производот: 114.5x60x108cm Бо...


1 €
или предлог цена
26 мај 22:21Скара на ќумур скари skari novi

Скара на ќумур 10850 Димензии на производот: 46x44x70cm Боја: Цр...


1 €
или предлог цена
26 мај 22:19Skara skari скара на ќумур НОВИ

Скара на ќумур 10852 Дрвени даски Термометар Димензии на произво...


1 €
или предлог цена
26 мај 22:17Maxpuls wap masina za perenje koli 2500w

Карактеристики на производот: Напон: 220-240V/50-60Hz Moќност: 25...


11.500 МКД
или предлог цена
25 мај 18:28Maxpuls wap za perenje koli 1800w

Машина за перење под притисок Моќност: 1800W Напон: 220-240V≈50/60H...


5.790 МКД
или предлог цена
25 мај 18:28Agregati agregat maxpuls 5-5,5kw nov monofazen

ОПИС Карактеристики на производот: Моќност: 5,0kW Максимална изл...


33.000 МКД
или предлог цена
25 мај 10:44Agregat 800w agregati SOMAFIX 63.6cc 2T NOVI!

Agregat somafix 800w maksimalen raboten 650W 220v-240V 59HZ-60HZ 4...


7.950 МКД
или предлог цена
25 мај 10:44Maxpuls bateriski nozici za treva i ziva ovrada

Maxpuls bateriski nozici za ziva ogrda -3.6v -1.5mAh


1.500 МКД
или предлог цена
25 мај 10:44Oreovi plotni

Novi nekoristeni plotni od orev zashtiteni so visoko kvalitetno ulje ...


По Договор
или предлог цена
24 мај 12:25Plotna za trpezariska masa

Se prodava nova plotna za trpezariska masa so dimenzii 160cm-80cm,deb...


По Договор
или предлог цена
24 мај 12:25Pumpa za voda

Se prodava 250l/min 15000 l/h Ima puknatina… Treba da se zavari


70 €
или предлог цена
23 мај 22:41PVC lamperija

Se prodava pvc lamperija Bela pvc kornez 100den.1m Parketna lajsna ...


330 МКД
или предлог цена
23 мај 10:20Trimer 1500w benziski 1 god garancija

Trimer benziski 1500w 51.7cc 1 god garancija


5.499 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
6.999 МКД
23 мај 08:40Trimer AGRINA AG620 2.2kw NOV 3 godini garancija

Teхнички карактеристики: Моќ: 2.2 kW Зафатнина: 45.6 cm3 Број на в...


7.999 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
8.900 МКД
23 мај 08:36Benziski Trimer kosacka RAIDER 1500w 1.5kw

Бензински тример RAIDER RD-GBC10 бензиски со нож и жица 1.5kW Моќ...


4.999 МКД
или предлог цена
23 мај 08:35Bateriska bormasina батериска бормашина 18V 2 baterii

Bateriska bormashina 18V 1300mAh 2 baterii polanc Kufer


2.990 МКД
или предлог цена
23 мај 08:34Agregat maxpuls 2.7kw

Моќност: 2.7kW Работна излезна моќ: 2.5kW Резервоар: 15L Излез: AC...


16.500 МКД
или предлог цена
23 мај 08:34Maxpuls kosacka za treva 1000w novi! Elektricna kosilka

Maxpuls kosacka za treva MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM17...


3.500 МКД
или предлог цена
23 мај 08:34Инокс оџак со изолација - Odzak od Inoks rosfajt rosvajt

Производство и монтажа на квалитетни и безбедни оџаци, изработени цел...


55 €
или предлог цена
22 мај 19:36Profesionalna montaza tus kabini cokle se vo kupatilo

Tus kabini po merka po poracka sprema prostorot Cokle parapet alumini...


3.000 МКД
или предлог цена
22 мај 19:13Masa za vo dnevna soba

Prodavam mase za vo dnevna soba, dimenzii na maseto 120x120cm, stak...


4.000 МКД
или предлог цена
22 мај 16:09elektricna kosilka 1400w kosacka maxpuls MP- LM23

Електрична косилка MaxPuls 1400w MP- LM23 Напон: 230V/50Hz Моќн...


5.500 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
7.500 МКД
22 мај 16:03TRIMER 1250W MAXULS trimeri novi 43cc

MaxPuls Бензински тример 1250W MP-GBC10 (6311) + 1 година гаранција ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
6.950 МКД
22 мај 15:56Trimer 1400w maxpuls novi!!

Моќност: 1400W Зафатнина: 51.7ccm3 Вртежи: 6.500/min Дијамет...


5.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
7.000 МКД
22 мај 15:21Motorna pila 52cc 1800w benzin novi!

Motorna pila na benzin 📍Зафатнина-52cc 📍Моќност-1800w 📍Врте...


4.950 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
6.250 МКД
22 мај 15:16Maxpuls masina za perenje koli wap 1650w

Напон: 230V-50Hz Моќност: 1650W Работен притисок: 7MPa(70bar) Дозв...


3.950 МКД
или предлог цена
22 мај 15:13Celicna cetka za na trimer celicni cetki za trimer bekaton

Celicna cetka za na trimer


350 МКД
или предлог цена
22 мај 15:01Maxpuls kosacka za treva 1200w novi ! Elektricna kosilka

Maxpuls 1200w kosacka MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM2...


3.999 МКД
или предлог цена
22 мај 14:24Кamenja

Kamenja


20 €
или предлог цена
22 мај 13:27Kadioglu рачна машина за кршење на јаткасти плодови

Рачна машина за кршење на ЛЕШНИЦИ, ОРЕВИ, БАДЕМИ, СЕМКИ ОД КАЈСИЈА, П...


2.850 МКД
или предлог цена
22 мај 08:21Sistem za ladenje so vodena parea водена пареа ладење

Систем за ладење со водена пареа


1.250 МКД
или предлог цена
19 мај 23:49Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам