Подкатегорија:
                   
83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Digalka za tovar so sajla dizalica дигалка за товар MAXPULS

Дигалка сите домензии ги имате на слика со цени!! За дополнителни пра...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:24Kadioglu рачна машина за кршење на јаткасти плодови

Рачна машина за кршење на ЛЕШНИЦИ, ОРЕВИ, БАДЕМИ, СЕМКИ ОД КАЈСИЈА, П...


2.850 МКД
или предлог цена
Вчера 08:58Maxpuls elektricen duvac na lisja 3vo 1 novi!!

Redovna cena:2.950 den 🔥🔥🔥🔥Cena na popust:1999 den🔥🔥🔥🔥 ...


1.999 МКД
или предлог цена
30 мај 13:46Motoren Benziski trimer AGRINA AG520 NOVI!

Бензиски тример АГРИНА AGRINA Teхнички карактеристики Моќ: 1.6 ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.999 МКД
29 мај 08:58Pumpa za voda

Se prodava 250l/min 15000 l/h Ima puknatina… Treba da se zavari


70 €
или предлог цена
23 мај 22:41Benziski Trimer kosacka RAIDER 1500w 1.5kw

Бензински тример RAIDER RD-GBC10 бензиски со нож и жица 1.5kW Моќ...


4.999 МКД
или предлог цена
23 мај 08:35Motorna pila 52cc 1800w benzin novi!

Motorna pila na benzin 📍Зафатнина-52cc 📍Моќност-1800w 📍Врте...


4.950 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
6.250 МКД
22 мај 15:16Celicna cetka za na trimer celicni cetki za trimer bekaton

Celicna cetka za na trimer


350 МКД
или предлог цена
22 мај 15:01Maxpuls kosacka za treva 1200w novi ! Elektricna kosilka

Maxpuls 1200w kosacka MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM2...


3.999 МКД
или предлог цена
22 мај 14:24Motorna pila Stihl

Stihl ms211c originalna so 2god. pismena garancija voopsto ne raboten...


400 €
или предлог цена
13 мај 20:25Kafrmat kafemati venecija instant

Vo ispravna sostojba


300 €
или предлог цена
05 мај 22:40ISKRA 500w Set bormashina alat iskra сет бормашина нов

Моќност: 500 вати Напон: 230-240V~50Hz Брзина без оптоварување:...


1.999 МКД
или предлог цена
03 мај 19:51Husvarna

Se prodava za delovi kompletna 50 evra


50 €
или предлог цена
30 апр 22:43Motorna pila

Motorna pila


5.000 €
или предлог цена
30 апр 22:42Blue Bird

Blue Bird Chainsaw


250 €
или предлог цена
30 апр 22:42TOTAL elektricna kosilka kosacka 1200w NOVI!

Електрична косилка Напон: 220-240~50Hz мочност: 1200W мотор со чет...


4.650 МКД
или предлог цена
23 апр 10:14Maxpuls bateriska bormasina 12v

🔥👍Elektricni alati na popust po solidni ceni i 12 meseci garancij...


3.290 МКД
или предлог цена
23 апр 10:13Maxpuls udarna bormashina Бормашина електрична 500w

MAX PULS MP-ID002 Ударна бормашина, моќност 500W, вртежи до 3.0...


850 МКД
или предлог цена
20 апр 12:33PVC Masina-pegla za lepenje plasticni cefki maxpuls

Напон и моќнос:220V-240V Работна температура :260°C Површинс...


1.480 МКД
или предлог цена
20 апр 12:30Kultivator za trimer Култуватор за тример НОВ!

kultivator za trimer MP-GBC18


4.999 МКД
или предлог цена
20 апр 09:43Maxpuls stolen cirkular 1800w

Столен циркулар 1800w Напон:230v50Hz Моќност:1800w Вртежи:5.000rm...


10.500 МКД
или предлог цена
20 апр 09:42Maxpuls racen cirkular 1200w za drvo

🔥👍Elektricni alati na popust po solidni ceni i 12 meseci garancija ...


2.450 МКД
или предлог цена
13 апр 09:21Maxpuls hilta 850w udaren cekan

Карактеристики на производот: Напон: 230 V ~ 50 Hz Моќност: 850 W...


2.950 МКД
или предлог цена
30 мар 12:10Agolna brusalka 950W Аголна брусалка MAXPULS MP-AG018

Agolna brusalka 📍950W 📍11000R/min 📍125mm 📍22.2mm 📍220-240v 50-6...


1.999 МКД
или предлог цена
30 мар 10:46Agolna brusalka fleksa 850w аголна брусалка VERTUS novi

Agolna brusalka 850w


1.500 МКД
или предлог цена
29 мар 17:06Elektricen pishtol za farabnje ечектричен пиштол за фарбање

Raider elektricen pishtol 100w


1.250 МКД
или предлог цена
23 мар 14:14Stolbna bormasina maxpuls precizna bormashina 350W stabilna

-350w -1.5-13mm -2650R/min


5.999 МКД
или предлог цена
23 мар 14:11Farm masina za perenje avtomobili pod pritisok wap 1400w

Моќност—1400W Номинален притисок—80bar Max притисок—110bar Номинал...


5.999 МКД
или предлог цена
23 мар 14:10Maxpuls udaren cekan hilta 800w

Art:7235 ОПИС / СПЕЦИФИКАЦИИ Напон: 230V~50Hz Moќност: 800W В...


2.950 МКД
или предлог цена
23 мар 10:31Bateriska bormsina strafilica штрафилица батериска 18V

БАТЕРИСКА ШТРАФИЛИЦА 18v Li-ion 1300mAh 1 baterija polnac 12 mesec...


2.100 МКД
или предлог цена
18 мар 13:41Bormashina bateriska so metalen futer shtrafilica

Bateriska bormashina 2 bateri Burgii Metalen furer 13mm Novi


2.999 МКД
или предлог цена
16 мар 15:54Set za farbanje kompresorski 5/1 MAXPULS MP-AT010

Set za farbanje 5/1 Конектор: 1/4 Дизна: 1.5mm Резервоар на пишт...


1.250 МКД
или предлог цена
14 мар 11:59Maxpuls Mini gravirka 135w 210p NOVI!

Mini gravirka 135w 210 parcina 8000-35000 RPM 12-meseci garanc...


1.850 МКД
или предлог цена
12 мар 11:42Bateriska pila (motorna-makota) so podmackuvanje

Bateriska pila so podmackuvanje 2-baterii Polnac Novi Makota


5.999 МКД
или предлог цена
02 мар 07:23Makazi nozici bateriski 32mm novi makaza 21v

Nozici bateriski 2 baterii Polnac 32mm otvor i 25mm


4.500 МКД
или предлог цена
28 фев 11:20Motorna pila TOTAL 25.4cc novi

кубикажа: 25.4cc Моќност: 0.9Kw/1.2HP брзина на мирување: 3500rpm ...


5.650 МКД
или предлог цена
08 фев 10:18Agolna brusalka MAXPULS аголни брусалки MP-AG75 potenciometa

Agolna brusalka 📍900w 📍So potenciometar 📍11000R/min 📍125mm ...


2.200 МКД
или предлог цена
27 јан 11:33Maxpuls hilta 1020w

Art br:6669 Електричен ударен чекан Напон: 230V-50Hz Моќност: ...


4.300 МКД
или предлог цена
24 јан 12:23Alati set kufer TOTAL алати сет клучеви патент

Код: THKTHP21426 12 КЛУЧЕВИ: 8-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-22mm ...


11.960 МКД
или предлог цена
23 јан 13:41Oscilator povekenamenska alatka MAXPULS

Maxpuls povekenamenska alatka 📍220W 📍230V 50Hz 📍15000-22000R/min...


2.100 МКД
или предлог цена
23 јан 13:38Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам