Прилеп
                   
2073 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT IBIZA 1.9 TDI 2008

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI 77KW 105KS 2008 GODINA Kolata e ...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

26 мар 20:37Промовирано

Golf 5 1.9

Golf 5 1.9 Regisitran Greaci na sedista Tempomat Full oprema Pojce i...


5.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 мар 18:55Промовирано

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 мар 10:17Промовирано

WV PASSAT 1.6 BLUE EMOTION

Se prodava VW PassatB6- 1.6TDI Bluemotion so ful oprema funkcionira ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 02:54Odlicen Hyndai

SE PRODAVA ODLICNO SOCUVAN AVTOMOBIL PRVA FARBA OD PRV GAZDA PLIN A...


735 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 02:50FORD FOCUS 1.6 TDCI

Prodavam Ford Focus 1.6 TDCI Vo odlicna sostojba i so cela oprema N...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 02:50SEAT LEON 1.6TDI

Seat Leon 1.6 TDI ✔️ 2013 Godina✔️ 170 000km ✔️ REGISTRIRAN ...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:13Golf 6

Направен мал сервис пред 5000км M S novi 4 gubi Nov akumulator so...


7.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 00:41Yugo 45

Prodavam yugo 45.dobro karoseriski zacuvano. so kuka i plinski ured ...


18.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:53Citröen C5 2.0 HDi

Se prodava Citroen C5 2009 godina 2.0hdi 136ks,mnogu ekonomicen motor...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:10Fiat seicento 1.1 benz/plin 2000god

Se prodava fiat seicento 1.1 benz/plin Mal servis pred 500km Golem ...


1.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:40Honda CR-V zacuvana full oprema

Redovno odrzuvana najvisoko nivo na oprema Registrirana so zelen kar...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:08VW GOLF 1.9 TDI-06

Golfot e vo perfektna sostojba Uvezen od Ch pred 5 godini jas vtor so...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:57Mini One 1.4 2007 95hp

Mini One 1.4 motor so 71kw/95hp. 2ra Generacija. 2007 godina. Full ...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:45Audi a3 1.9 tdi 77kw 105ks kes zamena pasaat bmw audi

Se prodava ilimenuva audi a3 1.9 tdi 77kw 105ks 2004 god reg servis m...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:34Range-Rover Sport HSE 3.6 TDV8 272кс, 10-2009-год, Замена!

Range-Rover Sport HSE 3.6 TDV8 272кс, 10-2009-год, фул опрема, 223.00...


14.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:36SEAT LEON 1.9TDI

Vo dobra sostojba


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:26CITROEN C3 2006 REGISTRIRAN DO 06ti MESEC 2023

CITROEN c3 1.2 Benzin SE PRODAVA MALO GRADSKO VOZILO POGODNO ZA POCET...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:20Volkswagen Jetta 2.0tdi 103kw Full servis

Se prodava Volkswagen Jetta 2.0tdi 103kw/140ks 16 ventili Registrira...


4.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:31  НОВ ОГЛАС

Mercedes-Benz c220.

Mob za.kontakt:076 707 817


2.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:25Golf 5

UsluEn oglas Broj za kontakt :072308692


4.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:24Golf 6 2012 bluemotion

Golfot e vo odlicna sostojba 2012 plateno se do registracija moze da ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:16  НОВ ОГЛАС

GOLF 6 VI 1.4 TSI 122HP

CLIMATRONIC ANDROID RADIO SO NAVI LED STOPOVI LED FAROVI I MAGLENK...


7.299 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.400 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:29Peugeot 2008 HDi

Прв сопственик, редовно одржувано со уредна сервисна книшка, максимал...


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:43  НОВ ОГЛАС

Suzuki Vitara 4x4 1.6 benzin/plin, registrirana, novi gumi.

Се продава Suzuki Vitara 1.6 бензин со плин 4x4 со посебен редуктор з...


3.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:42MERCEDES ML 320 CDI 4 MATIC

Registriean cela godina Napraven kompleten servis (golem i mal) Nov...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:24VW GOLF Mk6 1.6 TDI 2011

VW GOLF Mk6 1.6 TDI 2011 Kolata e vo odlicna sostojba.Servisirana ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:21GOLF 6. 1.6 TDI DSG 77KW AVTOMATIK

Golfot e fabrički R -Line Webasto greenje Euro 5 motor BlueMoti...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:06Audi A3 2007 1.6 i Sportback 8PA Benzin / Plin Ауди А3

Се продава Audi A3 Sportback (8PA) Ауди А3 2007 со 5 врати 1.6i 7...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:00OPEL ASTRA H 1.7CDTI 74KW 2005GODINA

Registrirana do 10.01.2024godina Klimatronik Tempomat Kozen volan ...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:49OPEL CORSA D 1.3CDTI 2011GODINA

Plateni davacki do registracija Klima Start stop sistem Komandi na...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:46  НОВ ОГЛАС

Ford Focus Sport 1.6 registriran

Kolata e zacuvana maksimalno. Realni kilometri, registriran cela godi...


4.699 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:46SEAT IBIZA 1.9TDI SE PRODAVA ILI ZAMENUVA ZA POGOLEMA

Seat ibiza 1.9 tdi 131 ks 2002 god 6 brzini registrationa cela godina...


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:43Seat leon 1.4 tsi

Se prodava Seat Leon 1.4 tsi FR benzin 2009 redizanj 92KW 125PS. Regi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:32Smart ForFour 1.3 benzin/plin

Se prodava Smart ForFour vo odlicna sostojba: ✔️2004 ✔️1330 cc ✔️Kli...


2.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:32CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.400 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00СЕ ПРОДАВА PEUGEOT 407SW 2.0 HDI

PEUGEOT 407SW 2.0 HDI Панорама кров; Електрика на ретровизори; Еле...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.700 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Golf 5 1.9TDI GOAL oprema 2006/7

-Oprema GOAL -el. na stakla -el. na retrovizori -dvozonski klimat...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.750 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Renault Megane 2 Coupe (cabrio)

Се продава Renault Megane 2 cc кабриолет, во одлична состојба. 2.0 б...


3.699 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.799 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Peugeot 306 1.9 XTdt

Се продава Peugeot 306 произведена во 1994г. Возилото е во моја сопст...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Се продава Opel Corsa 1.2 2008 god

Се продава Opel Corsa 1.2 2008 god 180000km Бензин плин Клима, Ел...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Peugeot 407 2.0 hdi mozi zamena

Reg do 03.2023 Komplet oprema Panorama krov Mozi zamena


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:28Pezo 307 2,0hdi 2003g

Se prodava pezo 307 2,0hdi 2003g reg so oprema prva farba zacuvano vn...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:26Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам