Куманово
                   
8476 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra H 1.6Twinport Benzin 77kw Staklo 2006

Opel Astra H 1.6 Twinport 77kw/105ks najdobri i najpogodeni opel Benz...


3.450 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:12Промовирано

Nissan Qashqai

Se prodava Nissan Qashqai 1.5dci 78kw/106ks 2008god vo top sostojba ...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

18 мај 17:07Промовирано

VW Crafter 2.0Tdi 100kw Swiss LADILNIK 2012/11

Vw Crafter 2.0Tdi 100kw/136ks najdobri i najpogodeni vw dizel euro5 m...


12.990 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:12Промовирано

VW NEW BEETLE CABRIOLET 1.9 TDI UNIKAT

Se prodava VW Beetle Cabrio vo dobra sostojba registrirana servisiran...


4.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:54Fiat500L 1.6 Dizel

Registrirana cela godina so panorama krov.i mn. druga oprema.ima 165....


8.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:53Bmw E60 530d , vo mnogu dobra sostojba

Se prodava bmw 530d, registriran cella godina do 04-2024, za povise i...


1.234 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:50Katerplilar 4c vo odlična sostojba

Se prodava Katerplilar 4c vo odlična sostojbu, može da se vidi vo sek...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:22Gradežni mašini, delovi

Se prodavaat gradežni mašini i povekje delovi za gradežni mašini (Mot...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:21Yamaha R6 od 2008 Do 2016 Far Maska

Prodavam predna maska i Far za Yamaha R6 od 2008 Do 2016 godinaa far...


Денес 11:15Mitsubishi Carisma 1.8 GDI Mozna zamena

Se prodava Mitsubishi Carisma 1.8 GDI vo odlicna sostojba ispravno f...


1.250 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
1.550 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:14Alfa Romeo Giulietta

Se prodava Alfa romeo giulietta veloce 1,4 170 ks so full oprema 175...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:13PRODAVAM FIAT UNO

Prodavam Fiat Uno , 1,1 benzin vo dobra sostojba. Bez zameni .Informa...


750 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:13GOLF 4 TDI - REZERVNI DELOVI

Dokolku imate potreba od rezervni delovi za VW Golf IV - 1.9 90 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:08Hyundai i30 - ( 1.6 crdi 85kw ) 2014god.

Dosta dobro socuvana i registrirana so full oprema! Hyundai i30 1.6 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:07MALAGUTI MADISON 250

Malaguti Madison 250cc treta generacija od 2008 g. ( italijansko proi...


1.850 €
или предлог цена
Денес 10:57Peugeot 106 1.1

Pezo 106 od 99 god. redizajn model 1.1 najekonomicen motor. redovno ...


760 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
850 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:57Se prodava motorce za prozor Corsa D

Se prodava motorce za opel corsa d


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:56Se prodava cerada za kola

Se prodava cerada za mala kola. Mnogu malku koristena kako nova. 2 pa...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:56Se prodava Fiat 500 2008 godina

Se prodava Fiat 500 2008 god, uvezeno od Svajcarija -1.4 benzin -...


6.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:56Se prodava Alfa Romeo 147

Se prodava Alfa Romeo 2007 god, registrirana o servisirana, so pomina...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:56Se prodava ili menuva Nissan Qashqai 1.6 131hp

Se prodava ili menuva Nissan Qashqai 1.6 131hp so motor na lance, reg...


23.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:55AUDI A3 1.9 TDI FACELIFT

Prodadeno prodadeno


7.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:53Fiat punto delovi

Se prodavaat delovi za punto 2 ostana ti delovi celen lim spirali zad...


1.234 €
или предлог цена
Денес 10:46Mercedes C200 2009

Se prodava mercedes C200 2009godina Redovno servisiran Full oprema...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:44Golf 6 2008 godina 2.0 TDI

Se prodava Golf 6 - 2008 godina - cena 6700€ - 2.0 TDI, 81kw - po...


6.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:42CONTINENTAL 255 35 19 2X DOT 2021

se prodavat 2x continental vo odlicna sostojba


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:42VW Polo 1.0 mpi

Se prodava VW Polo 1.0 mpi vozeno na cist benzin bez plin, servisiran...


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.599 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:41KACIGI / KACIGA / КАЦИГИ / КАЦИГА

Prodavam dve kacigi za motor i edna kaciga za velosiped. Otvorena ka...


800 МКД
или предлог цена
Денес 10:40VW Passat 1.6 benzin/plin

...


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:35FORD FIESTA 1.4i 10god. Fab. plin odlicna

Se prodava FORD FIESTA vo odlicna sostojba 1.4 benzin so fabricen pli...


4.699 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:32Volvo S90 Inscription D5 AWD Polestar

Voziloto Poseduva najvisoka Oprema, 239hp All wheel Drive 4x4 Kolat...


32.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:29BMW E60 530D

BMW E60 530D avtomatik so fabricka M suspenzija. Mozhe zamena za F...


5.499 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:22ALFA ROMEO 147 1.9JTD 07 MOZE ZAMENA

Alfa Romeo 147 1.9JTD 150hp odlicen motor i menuvac 6+1R brzini, prom...


2.699 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
3.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:10NISSAN MICRA 1.2 BENZIN UVOZ SWISS

INF SAMO NA 078-444-226,,,,078-444-226 SE PRODAVA NISSAN MICRA 1.2 5...


2.999 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.300 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:05HYUNDAI I20 1.2 BENZIN UVOZ CH

SE PRODAVA HYUNDAI I20 1.2 BENZIN 57KW 78KS 2009g UVEZENO OD SVAJCARI...


3.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:05HONDA NSC 50 KAKO NOVA

SE PRODAVA HONDA NSC 50 ,,SO SAMO 390KM UVEZENA OD SVAJCARIJA SO PLAT...


1.900 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
2.200 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 10:04ALUMINSKI BANDAZI 16KI SO ZIMSKI GUMI ,,HONDA

SE PRODAVA ALUMINSKI BANDAZI 16KI 5X114.3 SO ZIMSKI GUMI DUNLOP VO OD...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Денес 10:04PIAGGIO NRG UVOZ SWISS

SE PRODAVA PIAGGIO NRG 50cc UVEZEN OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA ...


1.400 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.600 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 10:04MITSUBISHI LANCER 1.6 2013g UVOZ CH

SE PRODAVA MITSUBISHI LANCER 1.6 BENZIN/PLIN SEGA NAMESTEN ,,, 85KW 1...


6.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:03HONDA CR-V 2.2CDTI UVOZ CH

-HONDA CR-V 2.2CTDI 103KW 140KS 2007g UVEZENA OD SVAJCARIJA VO ODLICN...


8.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:03ALUMINSKI BANDAZI 17ki ZA HONDA 5X114

SE PRODAVA ALUMINSKI BANDAZI SO GUMI ZA HONDA ,,IZVADENI OD HONDA CR...


Денес 10:00HONDA CR-V 2.2CDTI UVOZ CH FULL OPREMA

-INF SAMO NA 078-317-547,,,,078-317-547 HONDA CR-V 2.2CTDI 103KW 140...


9.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
10.300 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:00Generic GPS 50

Prodavam Garelli GSP 50 2021 god. 2800 km. 1100€


1.100 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 09:59Страна 1 од 212

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам