Куманово
                   
2784 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi a3 1.9 2007 god

Audi a3 1.9 2007 77kw 105ks Carineto i plateni site davacki Uvezeno...


5.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.700 €
Куманово

Автомобили

Вчера 17:41Промовирано

Peugeot 2008 1.6 Benzin Avtomatik 88kw SWISS Novo

Peugeot 2008 AVTOMATIK 2014/13 1.6 benzin 88kw/120ks najdobri i najpo...


8.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:07Промовирано

AUDI A4 2,0 TDI / 190KS

AUDI A4 VO ODLICNA SOSTOJBA, 2.0/190KS, 2014 godina 12ti mesec, EURO ...


13.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

03 мај 22:06Промовирано

LEON

Dobro socuvan domakinski vozen redovno servisiran familijarno vozilo....


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:21MERCEDES C 220

Mercedes C220 CDI so ful oprema vo odlicna sostojba.Info na tel FILIP...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:21NISSAN QASHQAI TEKNA 1.6DCI AVTOMATIK NOV UVOZ CH

Prodavam NISSAN QASHQAI 1.6DCI 96kw avtomatik voziloto e kupeno od pr...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:12PRODAVAM EXTRA KOLA-- PRV GAZDA--

Prodavam daewoo nubira 16 16v prv gazda fabrika neudirana nefarbana s...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Куманово

Автомобили

Денес 08:58FIAT PANDA (1.3 MULTIJET 55KW 07 )NOV UVOZ

Kolata e Uvezeno Od Germanija 🇩🇪🇩🇪 1.3 dizel 55kw✔ God na pr ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:56  НОВ ОГЛАС

VW TOURAN (1.9 TDI 77KW 07) NOV UVOZ

Kolata e Uvezeno Od Germanija 🇩🇪 1.9 tdi 77kw ✔ God na pr 2007✔...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:56  НОВ ОГЛАС

VW POLO (1.6 TDI 66KW 09) NOV UVOZ

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 1.6 tdi 66kw 90ks✔ God na pr...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:56FIAT PANDA (1.3 MULTIJET 51KW 4×4 )NOV UVOZ

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 🇨🇭🇨🇭 1.3 multijet 51kw ✔ ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:56CITROEN C 1 (1.1 50 KW 07)NOV UVOZ

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 1.1 benzini 50kw God na pr 200...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:55MAZDA 2 ( 1.6 D 66KW 09) NOV UVOZ CH

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 1.6 dizel 66kw God na pr 2009...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:55VW POLO (1.4 TDI 51KW 06) NOV UVOZ CH

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 1.4 tdi 51 kw God na pr 200...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:55SEAT LEON( 1.9 TDI 77 KW 08 ) NOV UVOZ

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 ✔ 1.9 tdi 77kw ✔ God na pr 20...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:55OPEL CORSA C 1.2 (TWINPORT 59KW 06)NOV UVOZ

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 1.2 benzini 59 kw✔ God na pr 2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:55AUDI A3 FACELIFT 1.9 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2009-TA SITE 9-KI VO STAKLA KILOMETRAZA 220 000 KM. ORGINAL M...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:52Alfa romeo 156 (delovi) 1.8 2.0 2.4 2.5

Prodavam alfa romeo 156 delovi polovni i novi Benzin 1.8ts 2.0ts 2.5...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:52Skoda Fabia 1.4 tdi 2008 god

Skoda Fabia 1.4 tdi 51kw 2008 god Uvoz Holandija ✅ Registrirana do...


3.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:35Mercedes w204 320cdi 4matic CH uvoz fabrika

Kolata e uvezena od svajcarija pred nekolku dena,kupena od prv gazda ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
13 €
Куманово

Автомобили

Денес 07:56MAZDA 2 1,4 Dizel.

--MAZDA 2 1,4 Dizel. KLIMA --4 Novi Gume.. --NOV UVOZ !!! German...


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:51FORD FIESTA 1,4 tdci

FORD FIESTA 1,4 tdci 52 kw / 71 ks --NOV UVOZ !!! Germanija.........


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:50VW POLO 1,6 TDI 66kw/90ks 2010god.

--VW POLO 1,6 TDI 66kw/90ks 2010god. --Klima.


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:50OPEL CORSA D 1,2 Benzin + PLIN

--OPEL CORSA D 1,2 59 kw/80 ks Benzin --ABS,ESP. --8X AIRBAG. ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:50Audi A3 1.6 tdi 2012G euro 5 - mozna zamena

Mob 078238966 Audi a3 euro 5 - 1.6 tdi 105 hp - 2012 god - Start ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 06:40Peugeot 308 1.6HDI 68kw 134 000km!!

🔹Peugeot 308🔹 🟢1.6HDI 68kw/92ps 🟢138 000km 🟢2012god 🟢Servisira...


6.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.999 €
Куманово

Автомобили

Денес 02:25Se prodava bmw 320 , e90

Bmw 320d E 90 2006/5 Reg.do januari 2024 Angel eyes Xenon Bi-xen...


6.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 02:17BMW 320

Se prodava BMW 320 God : 2005/6 Climatornik Kozen interier Reg...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:02Se prodava polovni delovi za ford mondeo

Se prodava polovni delovi za ford mondeo


7 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:01Honda Accord 2.2

Se prodava Honda Accord 2.2 bez reg , za kontakt : 070-769-114


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:01Se prodava delovi za Vento

Se prodava delovi za vento TDI 90ps


100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:01Se prodava polovni delovi za Fiat Marea 1.9 TD

Se prodava polovni delovi za Fiat Marea 1.9 TD


100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:00Opel Zafira 1.9 CDTI

Opel Zafira 1.9 CDTI 2008/9 godina 7 sedista 1 godina regist...


55 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:00Se prodava delovi za opel vectra

Polovni delovi Opel vectra b 2.0 DTI 16v Godina 2000 Motor Altenator ...


100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:00sead ibica 1.2

sead ibica 1.2 bezin ispravna klima ima registarcija nema istecena


1.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:50Seat ibiza 1.9 tdi 74kw 2007 nov uvoz

🇩🇪Seat ibiza 1.9 tdi 74 kw 2007 vo mnogu dobra sostojba 234xxx km p...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:40Nov uvoz Audi A3 1.9 TDI 77kw 2007

🇩🇪Nov uvoz Audi A3 1.9 TDI 77 kw vo mnogu dobra sostojba 256xxx km...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:40Nov uvoz SEAT LEON 1.9 TDI 77 kw

🇩🇪Nov uvoz Seat leon 1.9 tdi 77 kw 2006 vo mnogu dobra sostojba 229...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:40TOYOTA AURIS

TOYOTA AURIS 1.4 D4D 90 KS Kolata e vo odlicna sostojba Donesena od...


5.590 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.650 €
Куманово

Автомобили

Вчера 22:06Golf 5 EXSTRA

Se prodava golf 5 turbo benzin 1.4 motor TSI Napraven golem s...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:00Vw Polo

Polo odlicno


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:57  НОВ ОГЛАС

VW PASAT

Pasat 1.9 tdi 110ks


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:54  НОВ ОГЛАС

MAZDA 2 1.5 SPORT EXCLUSIVE PERFEKTNA UVOZ CH

Kolata e donesena od Svajcarija,maksimalno socuvana so najdobriot maz...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Куманово

Автомобили

Вчера 21:51Страна 1 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам