345 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам екстра моб - Huawei P40 Lite

Продавам екстра зачуван Huawei P40 Lite, со ниту една гребнатинка, за...


6.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 МКД
Денес 13:00iPhone 13 Pro Max

Extra Maximalno zacuvan 13pro Max Sierra Blue so orginalen polnac I k...


879 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
889 €
Денес 12:37REDMI NOTE 10 PRO

Extra socuvan koristen 1 godina i stoi vo kutija odi full pack so ada...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:09Xiaomi 12 Lite

Телефонот е користен помалку од 2 месеци и е под гаранција. Нема ника...


22.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
22.500 МКД
Денес 10:46Xiaomi Mi Note 10 black

Телефонот е користен со заштитно стакло и маска, нема никакви гребнат...


13.900 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 22:36Prodavam Samsung Galaxy A03s

Telefonot e vo super sostojba, bez tragi na koristenje. Doaga so orig...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 20:55Prodavam Honor 9X vo odlicna sostojba

Telefonot e bez maani, maksimalno socuvan. 4GB ram, 128 GB vnatresna ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 20:55SAMSUNG S7

samsung s7,komplet so kutija i polnac,socuvan kako nov,drzi baterija ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:32ONEPLUS 7T PRO 8/256

prodavam oneplus 7t pro socuvan so sitni grepki po lajsnite od normal...


12.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:32REDMI NOTE 11 PRO

prodavam redmi note 11 pro socuvan kako nov bez tragi od koristenje,s...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 20:32Samsung Galaxy A34 (kako nov)

Se prodava Samsung Galaxy A34 6/128gb memorija. Telefonot e koristen ...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:31Samsung Galaxy S21+ / S21 Plus

Se prodava maksimalno zacuvan Samsung Galaxy S21 plus. Telefonot e be...


21 МКД
или предлог цена
Вчера 17:26Jabra Elite 7 Pro (NOVI)

Se prodavaat novi wireless slusalki jabra elite 7 pro. Slusalkite sle...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:20Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 (NOVI)

Se prodavaat novi ne koristeni Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3. S...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:07NOV ORIGINAL SAMSUNG FAST POLNAC 25W

POLNACOT E NOV, NEKORISTEN, IZVADEN OD SAMSUNG GALAXY A53... ORIGINA...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:24Samsung Galaxy A03 Core

Se prodava Samsung Galaxy A03 Core ZA DELOVI!!! Padnat softver! Se...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 13:2425W SAMSUNG POLNAC NOV

.


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:23KUTIICKA I POLNAC 40W OD HUAWEI P40 LITE

.


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:20KUTIICKA I POLNAC 40W OD HUAWEI P40 LITE

.


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:19IPHONE XR 128 GB FABRICKA SOSTOJBA

iPhone XR 128 GB Isto novv Raboti na site mrezi Face ID ✅️ True T...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:29TELEFON REALME C55

Telefonot e Nov Raboti na site mrezi Cenata e fiksna Samo TELEFON ...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:10REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


11.000 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
14.000 МКД
31 мај 22:07Продавам OnePlus 5 Slate Gray

Продавам OnePlus 5 Slate Gray. Телефонот е во одлична состојба, како ...


4.999 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.299 МКД
31 мај 22:04PRODAVAM MOBILEN SAMSUNG, XIAOMI, HUAWEI I DR.

Nudam prodažba na bilo koja marka na mobilen i ke se dogovorime za ce...


По Договор
или предлог цена
31 мај 21:48SAMSUNG A04s

NOV NEOTPAKUVAN OD TELEKOM I RABOTI NA SITE MREŽI.


6.500 МКД
или предлог цена
31 мај 21:47Samsung Galaxy S20 5G (SM-G981B/DS)

Galaxy S20 SM-G981B/Dual-Sim (Exynos, 12GB RAM) - Kako nov,donesen o...


18.000 МКД
или предлог цена
31 мај 19:27Продавам

Samsung A21S Купен од салон на А1, како нов без ниедна гребаница. Чув...


6.500 МКД
или предлог цена
31 мај 18:35Iphone 11, white neverlock

Prodavam iPhone 11, white, neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen....


По Договор
или предлог цена
31 мај 17:07Iphone x, black, neverlock

Prodavam iPhone x, black neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen. ...


По Договор
или предлог цена
31 мај 17:07Продавам Nokia 1

Телефонот е купен од Техномаркет во 2019 год. и е како нов, не е мног...


2.000 МКД
или предлог цена
31 мај 16:57HONOR 8X

se raboti perfektno 29.03.2023 smeneta nova baterija bez zameni


6.000 МКД
или предлог цена
31 мај 16:08XIAOMI NOTE 9 PRO

Xiaomi note 9 pro vo odlicna sostojba bez zameni


7.500 МКД
или предлог цена
31 мај 16:08Iphone 13 Blue

Iphone 13 blue 128 gb so 100%baterija kupen od telekom kako nov bez n...


38.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
39.990 МКД
31 мај 16:08SE PRODAVAAT POLNACI ZA LAPTOP

-se prodavaaat orginalni polnaci kako novi ne koristeni doneseni od g...


1 €
или предлог цена
31 мај 13:23Маска со додатна заштита на камерата, компатибилна со MagSaf

🎨 Бои: Black, Silver 📱 Достапно за: iPhone 11/11 Pro/12/12 Pro/...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
30 мај 17:27Проѕирна маска компатибилнa со MagSafe.

📱 Достапно за: iPhone 11 Pro/12/12 Pro/13/13 Pro/14


300 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 МКД
30 мај 17:27Модерна, шарена маска компатибилна со MagSafe.

🎨 Бои: Orange-Yellow, Pink-Red, Blue-Red 📱 Достапно за: iPhone 1...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
30 мај 17:27Минималист маска, едноставен стил.

🎨 Бои: Cream White, Rose, Gray 📱 Достапно за: iPhone 11/12/12 Pr...


250 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 МКД
30 мај 17:27Oneplus 11 5g 16/256 (NOVI)

Se prodavaat oneplus 11 5g novi ne aktivirani so 16/256 memorija. Tel...


45.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
48.000 МКД
30 мај 16:39Samsung Galaxy S20 plus / S20+ (NOVI)

Se prodavaat novi ne aktivirani samsung galaxy s20 plus so 8/128 memo...


22.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
24.000 МКД
30 мај 16:38Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам