Чучер Сандево
                           
254 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac Gluvo brazda

Se prodavat parceli KP 2880 3660m2 KP 2872 6057m2 KP 2871 ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јун 22:31Промовирано

Парцела во викенд зона - с.Бањани

Се продава парцела во Општина Чучер Сандево село Бањани К.О Бањане К...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:57Se prodava plac vo selo Sandevo

Se prodava plac vo selo Sandevo vo blizina na Osnovno Ucliiste Aleksa...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:25PLAC VO STENKOVEC NAD VIZBEGOVO 1664M2 MOZNA E ZAMENA

📍 Plac vo Stenkovec nad Vizbegovo 1664m² pozadi carinski sklad, plac...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:50Се продава нива на многу добра местоположба

Се продава нива за многу намени, цена поволна. Со површина 2864 м2, м...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:47Se prodava kuka vo s.Brazda

Se prodava kuka od 100upotreblivi i 200 m2(dva kata karabina) vo selo...


45.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:00Куќа со плац во Кучевиште

Се продава куќа во Кучевишка бара со површина од(43м2) со двор од 405...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 07:57PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO

Нивата се наоѓа на патот кон чардак од лева страна и е во индустриска...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 06:51PLAC ZA GRADBA KAJ AERODROM STENKOVEC

Se prodava plac za gradba so uredna gradezna dokumentacija vo neposre...


60 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 00:11Prodavam atraktiven plac kaj kluckata Stenkovec

Se prodava plac od 11423 m2 na odlicna lokacija kaj kluckata Stenkove...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 00:01NIVA nad *STENKOVEC* 400 m , O.Čučer Sandevo Skopje

Niva 2047 m2 : SE PRODAVA POZADI STENKOVEC nad STENKOVEC 400 m od HAN...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 јун 21:09plac radisani

prodavam placevi vo radisani so markica za gradba


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 јун 17:07Se iznajmuva vikendica za proslavi

Se iznajmuva vikendica za sekakvi proslavi. Vikendicata se naogja vo ...


150 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

06 јун 16:49prodavam placevi

prodavam placevi so markica za gradba vo tadisani


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 јун 14:18Hitno se prodava plac vo gradezen reon

Hitno se prodava plac vo gradezen reon vo Kuchevacka bara 1318 m2. Im...


18.000 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
25.000 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 јун 09:37Prodavam plac vo Pobozje

Prodavam plac vo Pobozje 075252088


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јун 22:25NIVA/PLAC IND. ZONA VIZBEGOVO KAJ OBIKOLNICATA

NIVA/PLAC 453 m2 : SE PRODAVA , , , , PODOLU OD MAGACINOT i H...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јун 12:51Се продава нива 4000 метри блиску до патот за Косово

Се продава нива 4000 метри блиску до магистралниот пат за Косово теле...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 јун 13:00Se prodava plac Gluvo brazda

Se prodavat parceli KP 2880 3660m2 KP 2872 6057m2 KP 2871 ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јун 22:31placevi cucer sandevo,goliovo

Se prodava zemjiste gradezno vo Cucer sandevo mesto vikano Goliovo.Do...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јун 16:51Prodavam plac vo Brazda

Prodavam plac vo Brazda pod crkvata na samiot pat. celiot plac e 1595...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јун 10:12Plac vo Mirkovci

Se prodava plac od 1300m2 so stara kuka od 60 m2 vo selo Mirkovci. Im...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јун 06:10PRODAVAM SHUMA ZABEL VO SKOPSKA CRNA GORA

Prodavam zabel vo Skopska Crna Gora vikano mesto Bukoramno od 9000m2 ...


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јун 22:21PRODAVAM LOZJE VO SKOPSKA CRNA GORA

Lozjeto se naogja vo atar na selo Banjani. Ima 600m2 Cena 8 evra m2


4.800 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јун 22:20Izdavam stan vo kisela voda

Izdavam stan vo Kisela Voda namesten na 2 sprat. Stanot e 65m2.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

02 јун 15:35IZDAVAM MAGACIN 400m2 SO PLAC 8500m2 VO VIZBEGOVO

Izdavam magacin 400m2 so plac 6000m2 tamponiran ograden voda struja s...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

31 мај 13:49Се продава плац/нива во Барице/Скопје-Стенковец 828м2

Се продава плац/нива во Барице/Скопје-Стенковец Можна е компензација...


25.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 мај 11:48Plac 1500 m2 pred s.Mirkovci levo kaj vikendicite

Se prodava plac od 1500m2 na 100 m od glavniot pat,pred Mirkovci levo.


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 мај 07:38Gradezno zemjiste vo Gluvo Brazada, kaj Besa Petrol

35359-GLUVO BRAZDA-na 500 m od Kacanicki pat od desanata strana potoc...


700.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мај 14:00PLAC / NIVA KAJ OBIKOLNICATA IND. ZONA VIZBEGOVO

PLAC/NIVA 2700 m2 : 33/70/80/40 : SE PRODAVA i e KARŠI TRAFIKATA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
25 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мај 16:16PLAC/NIVA karši We and Nature s.Brazda Skopje

PLAV /NIVA 980 m2 : SE PRODAVA VO S.BRAZDA KARŠI NOVATA NASELBA - W...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мај 21:39PRODAVAM INDIVIDUALNA KUCA OD 160m/2

Prodavam individualna kuca od 160 m/2, na prizemje i sprat.Pomosen il...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

27 мај 19:26Plac vo Industriska zona vizbegovo

Placot e vo Industriska zona do asvaltiran pat na 150m FRIKOM.. cist ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мај 12:51NIVA ,do kacanicki pat

Niva od 4000m2, K.P. 1599 K.O. Gluvo-Brazda Cena 30 evra m2. Tel...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 мај 20:13Se prodava magacin vo s.Brazda-Cucer Sandevo

Se prodava nov magacin 160m2 + 510m2 plac vo s.Brazda - Cucer Sandevo...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 мај 16:13PLAC do pistata stenkovec KP 2891/1 Gluvo BRAZDA

Prodavam niva koja izleguva na pistata stenkovec. KP 2891/1. 4220 m2....


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мај 23:21Se prodava plac vo Brazda

Se prodava plac vo Skopska Crna Gora-Brazada.Placot izleguva na patot...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мај 15:07Niva kaj BesaPetrol,Kacanicki pat

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 15:55Iznajmuvam prostor/vila za proslavi

Iznajmuvam prostor/vila/vikendica za sekakov vid na proslavi. Prosto...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

19 мај 13:00Plac vo vizbegovo

Plac do avto pat moze itabla za reklama ili se iznajmuva za otpad i dr


55 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 07:13Plac so vikendiche s.Radishani

Plac ovostarnik 1508 m2 so vikendiche okolu 34m2.Na pat za Pobozje m...


36.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

18 мај 22:29Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам