Чучер Сандево
                   
207 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo Mirkovci

Se prodava plac od 1300m2 so stara kuka od 60 m2 vo selo Mirkovci. Im...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:05Hitno se prodava plac vo gradezen reon

Hitno se prodava plac vo gradezen reon vo Kuchevacka bara 1318 m2. Im...


18.000 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
25.000 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:56PLAC/NIVA karši We and Nature s.Brazda Skopje

PLAV /NIVA 980 m2 : SE PRODAVA VO S.BRAZDA KARŠI NOVATA NASELBA - W...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:39Се продава нива 4000 метри блиску до патот за Косово

Се продава нива 4000 метри блиску до магистралниот пат за Косово теле...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.000.000 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Plac vo Industriska zona vizbegovo

Placot e vo Industriska zona do asvaltiran pat na 150m FRIKOM.. cist ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:51PLAC / NIVA KAJ OBIKOLNICATA IND. ZONA VIZBEGOVO

PLAC/NIVA 2700 m2 : 33/70/80/40 : SE PRODAVA i e KARŠI TRAFIKATA...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:10NIVA ,do kacanicki pat

Niva od 4000m2, K.P. 1599 K.O. Gluvo-Brazda Cena 30 evra m2. Tel...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 мај 20:13NIVA/PLAC IND. ZONA VIZBEGOVO KAJ OBIKOLNICATA

NIVA/PLAC 453 m2 : SE PRODAVA , , , , PODOLU OD MAGACINOT i H...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 мај 22:48Парцела во викенд зона - с.Бањани

Се продава парцела во Општина Чучер Сандево село Бањани К.О Бањане К...


25 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.500 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мај 19:06PRODAVAM LOZJE VO SKOPSKA CRNA GORA

Lozjeto se naogja vo atar na selo Banjani. Ima 600m2 Cena 8 evra m2


4.800 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мај 10:19Se prodava magacin vo s.Brazda-Cucer Sandevo

Se prodava nov magacin 160m2 + 510m2 plac vo s.Brazda - Cucer Sandevo...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 мај 16:13PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO

Нивата се наоѓа на патот кон чардак од лева страна и е во индустриска...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 мај 11:45PLAC do pistata stenkovec KP 2891/1 Gluvo BRAZDA

Prodavam niva koja izleguva na pistata stenkovec. KP 2891/1. 4220 m2....


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мај 23:21NIVA nad *STENKOVEC* 400 m , O.Čučer Sandevo Skopje

Niva 2047 m2 : SE PRODAVA POZADI STENKOVEC nad STENKOVEC 400 m od HAN...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мај 20:31Se prodava plac vo Brazda

Se prodava plac vo Skopska Crna Gora-Brazada.Placot izleguva na patot...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мај 15:07Plac 1500 m2 pred s.Mirkovci levo kaj vikendicite

Se prodava plac od 1500m2 na 100 m od glavniot pat,pred Mirkovci levo.


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 21:19Niva kaj BesaPetrol,Kacanicki pat

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 15:55Plac vo vizbegovo

Plac do avto pat moze itabla za reklama ili se iznajmuva za otpad i dr


55 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 07:13Se prodava niva vo selo kuceviste

Prodavam niva vo selo kuceviste po noviot pat od kucevacka bara pod c...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 19:52Се продаваат 2 ниви/плацеви

Се продаваат 2 ниви/плацеви кои се наоѓаат на КП 2540 и КП 2297 во КО...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 15:40Prodavam zemjiste 5775m2 kaj Granit opstina Cucer Sandevo

Prodavam zemjiste patot na kaj Kosovo kaj Granit opstina Cucer Sandev...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 11:05Продавам плац во Чучер Сандево

Продавам плац во Оризарска рупа, Мирковци, Чучер Сандево, број на пар...


30.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

15 мај 12:08Plac vo s. Brazda

Prodavam plac vo selo Brazda skopska crna gora so povrsina od 2048m2 ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 11:07placevi cucer sandevo,goliovo

Se prodava zemjiste gradezno vo Cucer sandevo mesto vikano Goliovo.Do...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 10:44Се продава плац/нива во Барице/Скопје-Стенковец 828м2

Се продава плац/нива во Барице/Скопје-Стенковец Можна е компензација...


25.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мај 17:50Se prodava plac vo Butel 1

Se prodava plac na ubava lokacija vo Butel 1 sproti rasadnikot. Alek...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мај 14:12Prodavam plac vo Brazda

Prodavam plac vo Brazda pod crkvata na samiot pat. celiot plac e 1595...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мај 09:59PLAC GOLIOVO VIKEND NASELBA - SKOPSKA CRNA GORA PRED GLUVO

📍Placovi vo Skopska Crna Gora vikend naselba Golievo 801m² i 340m² 1...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 мај 17:15Prodavam 600 m2 Plac za vikendica Skopska Crna Gora

Odlicna lokacija! Gradezen reon namenet za vikendici! Struja! Voda...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 мај 11:34Prodavam niva

Nivata-placot se naogja pokraj avtopat vo blizina na tehnicki pregle...


22 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 мај 22:18ПЛАЦЕВИ ВО МИРКОВЦИ - СКОПСКА ЦРНА ГОРА

Продажба на плацеви во Скопска Црна Гора - Мирковци на убава и мирна ...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 мај 11:54PLAC VO CUCER SANDEVO (GLUVO)

Se prodava plac vo s.gluvo 1757m2 Struja,voda,odvod, I bunar vo s...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 мај 01:29Zemjiste na KACANICAKI PAT

Direktno na Magistrala prv red na asfalt nad 3000m2 Zemjiste na KACAN...


52 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 мај 22:42PLAC VO STENKOVEC NAD VIZBEGOVO 1664M2 MOZNA E ZAMENA

📍 Plac vo Stenkovec nad Vizbegovo 1664m² pozadi carinski sklad, plac...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 мај 11:28Се продава нива на многу добра местоположба

Се продава нива за многу намени, цена поволна. Со површина 2864 м2, м...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

05 мај 22:19PLAC ZA GRADBA KAJ AERODROM STENKOVEC

Se prodava plac za gradba so uredna gradezna dokumentacija vo neposre...


60 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 мај 23:15Gradezno zemjiste vo Gluvo Brazada, kaj Besa Petrol

35359-GLUVO BRAZDA-na 500 m od Kacanicki pat od desanata strana potoc...


700.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 мај 13:35Kupuvam Niva/Plac vo Brodec ili okolina po razumna cena

Kupuvam Niva (Zemjodelsko zemjiste) vo Brodec (Rakotinci) ili okolina...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

30 апр 14:08Plac vo Skopska Crna Gora

Se prodava plac so povrsina od 3188m2 vo skopska crna gora, selo Glu...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 апр 19:21Plac vo Mirkovci vo blizina na policiska stanica

Se prodava plac vo Mirkovci na patot pred policiskata stanica, obelez...


18 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 апр 13:00Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам