16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dozator pump (detergent & polir)

Dozator pumpa per maqina enelarese industriale(detergent dhe polir) D...


4.900 МКД
или предлог цена
28 мај 02:10masina za pakuvanje, dozerka - pakerka, folija so kompresor

masina za doziranje i pakuvanje na prasak za alista, elekronska kontr...


По Договор
или предлог цена
10 мај 19:29Kazan, meshalka, mikser

Kazan so kapacitet 3400 L za mesanje tecnosti, celosno izraboten od r...


4.200 €
или предлог цена
10 мај 19:29Okrugla agolna brusilka

Se prodava okrugla bursilka LICE ZA KONTAKT: 070-389-694 / DUSKO ...


2.500 €
или предлог цена
24 апр 23:04Kotel pelet

Thermofux Kotel me pelet 25kw Shum pak i perdorur Ne gjendje te r...


1.500 €
или предлог цена
09 апр 17:24Vakuum turbina, Vakum pumpa 37 kW

Индустриска вакуум пумпа / турбина - моќност 37 кW (50 PS), 2930 врте...


500 €
или предлог цена
25 јун 11:04Kotel za tehnoloska parea 60 kW

Kapacitet 86 kg/h Mocnost 8 greaci x 7.5 kW Dopolnitelen pocinkuvan...


1.999 €
или предлог цена
25 јун 11:04Avtomatska masina za kapaci

Se prodava avtomatska masina za stavanje i steganje kapaci na plastic...


1 €
или предлог цена
07 апр 07:46масичка за кафе или ресторан

има повеќе од 50 ком. донесен од странство. цена по договор


1 €
или предлог цена
31 дек 22:09PLINSKI SHPORET RGLUX GL9350 LUXORY

Плински Шпорет RGLUX GL9350 LUXORY 5 Решоа на Плин Релна на Плин ...


29.990 МКД
или предлог цена
21 сеп 17:56Регулатор ELREHA TAR1310

Продавам оригинален германски регулатор за контрола на уреди за ладењ...


По Договор
или предлог цена
25 мар 14:09Ekstruderi F35 i F45

Ekstruderite se vo odlicna sostojba,so frenkfrentni regulatori


По Договор
или предлог цена
09 јан 11:29CNC Masina - Nova 1300 x 2500 mm

Работна површина - 1300 x 2500 mm Максимум брзина - 30000 mm /m...


8.500 €
или предлог цена
01 окт 22:15CNC Laser 100 Wat 1000 x 600 мм

Се продават Ласери (Нови) Реци туба.Најкфалитетните Работна површ...


4.000 €
или предлог цена
01 окт 22:14Се продава пржилница за кафе

Се продава пржилница за кафе, два млина за мелење на кафе, работна м...


1 €
или предлог цена
06 мај 20:12Proizvodstvo

Masini za proizvostvo na malteri i lepaki Maqina per prodhim te ma...


1 €
или предлог цена
03 мар 22:47Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам