Аеродром
Подкатегорија:
                   
430 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mebel povolno

se prodavai panelka 2,5 kw komplet si drzav za na zid i drzac so trk...


1 €
или предлог цена
Денес 09:14Rolo tenda тенда , grcki profil ITNO !!!

Tenda rolo, vo rigi siva(se preleva vo ubava siva ili plava nijansa) ...


5.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
7.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 08:16Продавам плакар

Плакарот е екстра сочуван (старина, антика)


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 06:30Trpezariska masa na razvlekuvanje 6 stolici

Trpezarija 90x160 so moznost da se razvlece do 90x200 6 stolici Telef...


14.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 17:18AGOLNA GARNITURA

Garniturata e vo odlicna sostojba, mnogu malku koristena. Dopolnit...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:00FOTELJI/FOTELJA

Prodavam dve fotelji cena 500 denari od fotelja moze i poedinecno


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 15:18Masa

Se prodava nova masa


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 11:39Работна маса и полица

Продавам работна маса и витрина во одлична состојба. Може и поединечн...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 10:50Витрина за телевизор

Продавам витрина за телевизор во одлична состојба. Цена по договор. К...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 10:48Кожен двосед

Продавам кожен двосед во одлична состојба, како нов. Цена по договор....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 10:46PRODAVAM NOVA AGOLNA GARNOTURA CENA 16.500 DENARI

PRODAVAM NOVA AGOLNA GARNOTURA CENA 16.500 DENARI


16.500 МКД
или предлог цена
05 јун 21:48PRODAVAM NOVA AGOLNA GARNOTURA CENA 16.500 DENARI

PRODAVAM NOVA AGOLNA GARNOTURA CENA 16.500 DENARI


16.500 МКД
или предлог цена
05 јун 21:47Аголна гарнитура

Се продава аголна гарнитура од Савело , модел Лука со димензии 270 / ...


17.000 МКД
или предлог цена
05 јун 17:49Плакари

Продавам плакари, масивни од лепени плочи австриски. Имам различни. ...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

05 јун 17:29Аголна гарнитура 80€

Продавам половна аголна гарнитура. Ми текна дека треба да ја сликам о...


75 €
или предлог цена
05 јун 17:06Komodi

Prodavam komoda za tv drvena,buka 140 x 60 sm Cena 5900 den i Komoda ...


5.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

05 јун 15:51Продавам Плакар 6000 денари.

Продавам Плакар Цена 6000 денари. За повеќе информации само на тел...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

05 јун 14:00Се продава гарнитура

Се продава аголна гарнитура само отпакована ,воопшто не е користена. ...


13.000 МКД
или предлог цена
05 јун 12:55Prodavam Simpo garnitura

Prodavam sedmosed od Simpo, socuvan, del od nego se pusta za lezaj, a...


8.000 МКД
или предлог цена
05 јун 12:27Komoda, Klub masa, polici so elementi za dnevna soba SUPER

Nemam sliki bidejki site raboti se vo magacin… no se odlicno socuvani...


6.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

04 јун 20:56Трпезариска маса со 6 столици - Цреша

Се продава трпезариска маса - дрво со 6 столици


150 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
5.000 €
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

04 јун 20:33Kozna garnitura

Se prodavaat trosed i dvosed koza, kupeni od punkt mebel , dimenzii ...


33.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
36.000 МКД
04 јун 20:12Garnitura za sedenje Гарнитура за седење

Гарнитура за седење 3 х 2.10 м.


43.000 МКД
или предлог цена
04 јун 12:35Masicka za dneven prestoj

Masa za dneven prestoj so prostor za skladiranje 4 taburetki pod nea....


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

04 јун 10:38Тросед на спуштање

Во добра состојба. Барајте на: 078360905 Соња


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

03 јун 12:37Аголна гарнитура

Во добра состојба. Барајте на: 078360905 Соња


10.000 МКД
или предлог цена
03 јун 12:33REGAL KAKO NOV

PRODAVAM REGAL KAKO NOV EKSTRA SOCUVAN. visina2.40cm. dolzina3.87cm....


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

03 јун 09:50PRODAVAM DVE KLUB MASI OD MASIVNO DRVO "JUGOEKSPORT"EXTRA

PRODAVAM DVE KLUB MASI OD MASIVNO DRVO "JUGOEKSPORT"EXTRA SOCUVANI, K...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

03 јун 09:49PRODAVAM KOMODA OD DVA DELA HRAST

PRODAVAM KOMODA OD DVA DELA HRAST, KAKO NOVA.


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

03 јун 09:48Prodavam dvosed

Prodavam skoro nov dvosed, mnogu malki koristen so kaseta za postelni...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

03 јун 08:29Итна продажба на користен мебел

Се продават следните работи за домаќинство во солидна состојба -Комп...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

02 јун 23:00Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo

Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

02 јун 16:46Се продава Комода /Витрина

Комодата / витрина се добро сочувани , не е потребна надокнада само ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

02 јун 12:11Комода за ТВ

Продавам комода за ТВ од масивно дрво, црна боја, има и стаклени врат...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
01 јун 23:28Продавам Плакар 6000 денари.

Продавам Плакар Цена 6000 денари . За повеќе информации само на те...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 јун 10:56Продавам чевларник 3000 денари

Продавам чевларник во солидна состојба Цена 3000 денари. За повеќе...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 јун 10:33Kozna garnitura

Se prodava kozna garnitura (trosed, dvosed i fotelja). 3-2-1 dn...


11.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 МКД
01 јун 08:45Klub masa

Prodavam klub masicka so staklo клуб маса


3.300 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

01 јун 08:45komoda

Prodavam tv komoda тв комода


2.500 МКД
или предлог цена
01 јун 08:44KOMODA/КОМОДА

КОМПЛЕТНО ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.БОЈА- ТЕМЕН ОРЕВ. ...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 јун 06:53Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам