1233 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamen Kamenja

Se prodava kamen za cidanje ili za polnetica. Moze za zamena ...ponud...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 22:42Kamin Plamen Tena 165 kg

Kamin Plamen Tena 165 kg komplet so borii vo odlicna sostojba!! Cena...


200 €
или предлог цена
Вчера 18:44Клуб масичка НОВА медијапан

Масата е купена на 23.05.2023. Ја продавам истиов ден поради грешка ...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:28LAMPERIJA POLOVNA 150 DEN M2

Polovna lamperija nad 100m2 fiknsa cena 15000 den


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:16  НОВ ОГЛАС

GARNITURA ZA OBRABOTKA NA DRVO

Се продава гарнитура за обработка на дрво воопшто не користена со 72 ...


2 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
300 €
Вчера 15:06MESALICA ZA BETON, МЕШАЛКА ЗА БЕТОН

Се продава добро зачувана мешалка за бетон


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:06Kultivator

Се продава култиватор со 8кѕ Дизел мотор има 4 брзини напред , 2 брзи...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:05Filtri filter za shark navigator NV350 sunger+filc

Комплет филтер сунгерест + филц за Shark Navigator NV350. Исто так...


750 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Декоративен камен - Прилеп / Dekorativen kamen - Prilep

Декоративен и украсен камен. Уредете го вашиот двор и тревник во ваш...


10 МКД
или предлог цена
Вчера 10:35Kreveti od cisto drvo so latofleks nov!!!

Kreveti od cisto drvo so latofleks nov ne e voopsto koristen cena na ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:22Sifa(Dvosed)!

Dvosedo e mn malce koristen ne e osteten(se gleda po slikite)za povek...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:21Калап за правење бетонски патеки

Освежете ја својата градина без преголеми инвестиции, со помош на еди...


699 МКД
или предлог цена
Вчера 09:00Stici Oplati

Se prodavaat stici (oplati) za salovanje se gledaat na slikite.....mo...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:32Se prodava spore elktricno i frizider vo ispravna sostojba

Se prodava elektricno spore so furna kompletno spravno i frizider vo ...


60 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
2.500 €
Прилеп

Останато

Вчера 05:29Termo pecka 4.5kw

Se prodava NOVA nekoirstena pecka 4.5 KW, komplet so cigli za da se i...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 02:38ODLICEN 80L HIT Boljer

Boljerot e vo oslicna sostojba i vo momentot se koristi.Bez korozija ...


3.500 МКД
или предлог цена
04 јун 22:53Тросед, двосед, фотеља

тросед, двосед и фотеља.


6.000 МКД
или предлог цена
04 јун 21:00Termo pecka 6kw

Se prodava termo pecka 6kw Cer nova


3.500 МКД
или предлог цена
04 јун 19:14LED 15 i 20W Plafonki Vgradni

Se prodavaat 12 parcina 15W vgradni LED Plafonki odlichen kvalitet i ...


290 МКД
или предлог цена
04 јун 18:05Austa 550W 36V Solarni Paneli / Fotovoltaici

Се продаваат соларни панели модел Austa 550W, 36V. Кинеско производст...


225 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
230 €
04 јун 18:05ROLETNI PVC ALUMINIUM ZEBRA ZAVESI VENECIJAN KOMARNICI

Izrabotka montaza i servis na: - Pvc roletna so zaoblena i prava k...


1 €
или предлог цена
04 јун 17:52se prodava komoda

Se prodava komoda so visaci. Komodata e od lice mediapan i korpus i...


10.000 МКД
или предлог цена
04 јун 16:06Garnitura za sedenje

Trosed, so dve fotejli I taburetka. Socuvana I vo odlicna sostojba. M...


По Договор
или предлог цена
04 јун 15:31radijatori radiatori

SE PRODAVAAT RADIJATORI ALUMINIUMSKI KORISTENI EDNA GODINA OSTANATI U...


200 МКД
или предлог цена
04 јун 15:12Visoki masi - imam 3 masi vo super sostojba!

Prodavam visoki masi imam tri komplet 100€ - ne gi delam samo komplet


100 €
или предлог цена
04 јун 15:12Masina za perejne gorejne

Se prodava masina za perejne gorejne vo odlicna sostojba cena po dogo...


1 €
или предлог цена
04 јун 14:02Masina za perejne gorejne

Poveke informacii na tel 076460572


50 €
или предлог цена
04 јун 14:01Dograma

Prodavam aluminiumska dograma vo dobra sostojba so termopan staklo so...


1 €
или предлог цена
04 јун 11:32Krevet

Se prodava krevet cena po dogovor Kontakt 077891120 077891120 0778...


По Договор
или предлог цена
04 јун 11:03Kamin na peleti duvalka mbs 10kw

Se prodava mbs 10 kw duvalka na peleti koristena pola sezona odi so n...


30.000 МКД
или предлог цена
04 јун 11:03Metalni cetki ja na bormasini

Metalni Broj tel 071479921


100 МКД
или предлог цена
04 јун 06:08Dozirac - zatvarac za MASLO Maslinovo - дозирач - затварач

Одлична контрола на дозирањето за маслиново или обично масло.


90 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
150 МКД
04 јун 00:53Spalna,lezaj

Bez dusek


6.000 МКД
или предлог цена
03 јун 19:59Svrdel za kopanje dupki

Se prodava svrdel za kopanje dupki Cena po dogovor Telefon za konta...


1 €
или предлог цена
03 јун 19:32agregat honda 4,5 kw

nov agregat honda 4.5 kw cetvorotakten dva monofazni izlezi .mnogu ja...


350 €
или предлог цена
03 јун 16:23NOV MIJALNIK

Se prodava nov ziden mijalnik 550x430 Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.000 МКД
03 јун 11:54Parket bukov nov ne koristen okolu 5 kvadrati ima

parketot e nov ne upotreben dimenzija ima na slikite 40x200


1 €
или предлог цена
03 јун 10:44Radijatori elektricen kotel 12kw ekspanziono lonce pumpi ***

elektricno kotle 12kw ekspanziono lonce pumpa za voda kontakt ...


1 €
или предлог цена
03 јун 10:43Francuski lezaj

Se prodava zvonete na 078 629 837 blaze


2.000 МКД
или предлог цена
03 јун 09:35Topla vetrina

078302645 Robert 078302645 Robert 078302645 Robert


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

02 јун 22:23Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам