47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodava Pojacalo Resiver Onkyo TX-SV545

Se Prodava Pojacalo Resiver Onkyo TX-SV545 celosno ispravno jako tran...


4.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 МКД
Вчера 12:37Тв,двд,музички систем

Телевизор Beko 51cm 1500ден. Двд LG 1500ден Музички систем LG 5000ден...


1 €
или предлог цена
04 јун 09:26NOVO RADIO ZA KOLA - SONY MEX-N4300BT

Prodavam najnov model 1 din radio za kola, marka SONY, model MEX-N430...


5.300 МКД
или предлог цена
03 јун 16:48TECHNICS RS-M215

Prodavam dek marka Technics, model RS-M215. Vizuelno dobro docuvan...


1.800 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

03 јун 16:13Se Prodava Dvd Player Neo Novo so Cd i Usb

Se Prodava Dvd Player Neo Novo so Cd i Usb celosno ispravno i so orig...


750 МКД
или предлог цена
03 јун 12:203D naocari

Samsung 3D active, novi neupotrebuvani 2 komada x 500.


500 МКД
или предлог цена
02 јун 18:37Televizor

Prodavam televizor Favorit vo ispravna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
31 мај 12:46STEREO SISTEM SAMSUNG USB/AUX/FM/CD

Prodavam stereo sistem marka SAMSUNG. Vizuelno odlicno socuvano. ...


2.800 МКД
или предлог цена
31 мај 10:53MARANTZ SR 7100 DC

MARANTZ SR 7100 DC Pojacaloto vizuelno e vo sovrsena sostojba bez ...


12.500 МКД
или предлог цена
31 мај 10:53BANG & OLUFSEN BEOCORD 6000

Prodavam dek marka BANG & OLUFSEN, model BEOCORD 6000. Vizuelno so...


6.300 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
7.000 МКД
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

31 мај 10:53IQ LK3 MK2

Prodavam trosistemski kutii marka IQ, model LK3 MK2 . Vizuelno odl...


10.500 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
12.500 МКД
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

31 мај 10:52PANASOAENIC JAPAN/ STEREO SISTEMI SO DALINSKO

Prodavam novi Japonski stereo sistemi. Na niv ima vgradeno FM so o...


1.800 МКД
или предлог цена
31 мај 10:52MAGNAT MONITOR 110 CENTER 210

Prodavam sateliti marka MAGNAT, model MONITOR 110 I centar MAGNAT, m...


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 мај 15:16Bluetooth slusalki JBL Live 460NC

* Novi neotpakuvani


3.500 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Bluetooth уреди

25 мај 17:26Panasonic Lumix Gh5

Prodavam panasonic lumix gh5 so 2 objektivi 14-42 II mega is 3.5-5....


1.100 €
или предлог цена
19 мај 12:24HP v5560u ACTION KAMERA

Se prodava skoro nova digitalna HP action camera so site dodatoci ,k...


165 €
или предлог цена
03 мај 12:59JVC kwr-400 radio

Se prodava novo so site dodatoci i kabli radio za vo kola JVC KWR-40...


4.000 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Електроника

26 апр 05:32DVOSISTEMSKI GENIUS ZVUCNICI

Prodavam dvosistemski zvucni kutii marka GENIUS. Vizuelno dobro socu...


1.700 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 апр 22:465.1 PANASONIC ZVUCNICI

Prodvaam 5.1 Panasonic zvucnici. Dobro socuvani i kompletno isprav...


1.800 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

31 мар 20:05Android Amazon Fire Tv Stick 4K MAX

Se prodava nov firestick , najnov model i dosta brz. Na nego se names...


5.500 МКД
или предлог цена
28 мар 07:26PIONEER A-616 REFERENCE SERIES

PIONEER A-616 REFERENCE SRIJA Pojacaloto vizuelno e vo sovrsena so...


9.999 МКД
или предлог цена
05 мар 15:12KENWOOD DP-M7750

Prodavam CD player marka KENWOOD, model DP-M7750. Vizuelno odlicno...


2.300 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

19 фев 11:07TOSHIBA TUNER ST-S45

TOSHIBA STEREO TUNER ST-S45 Vizuelno dobro socuvan. Tehnicki komp...


1.600 МКД
или предлог цена
12 јан 16:51PHILIPS BDP 5180 Blu-ray 3D LAN/WI-FI/USB/HDMI

Prodavam DVD Bly-ray marka PHILIPS, model BDP 5180. Odlicno socuva...


1.800 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

08 дек 12:43TECHNICS SU-X50

Prodavam pojacalo marka Technics, model SU-X50. UREDOT E DEFEKTEN ...


1.200 МКД
или предлог цена
28 ное 19:44LG 5.1 SURROUND ZVUCNICI

Prodavam 5.1 LG pasivni surround zvucnici. Vizuelno odlicno socuva...


1.700 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

25 сеп 21:21ТВ канали/филмови и серии - без обврзувачки договор

Фб страна - https://www.facebook.com/notvprogramsbackup/ 🔹 Одлична т...


366 МКД
или предлог цена
01 јул 20:39se prodava taxi stanica racna i taxi reklama

se prodava taxi stanica racna i taxi reklama stanicata e pola mese...


3.000 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Останато

04 апр 11:155.1 AKTIVNI ZVUCNICI

Prodavam 5.1 aktivni zvucnici Aktiven vufer, so vgradeno pojacalo ...


1.100 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 апр 13:23DVOSISTEMSKI ZVUCNI KUTII PANASONIC

Prodavam dvosistemski zvucni kutii marka Panasonic. Zvucnicite se ...


1.700 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 апр 13:12JVC XV-N30 CD/DVD PLAYER

Prodavam CD/DVD pleer marka JVC, model XV-N30. Odlicno socuvano i ...


1.400 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

16 мар 13:01POJACALO MIKRON

Prodavam rusko mini pojacalo MIKRON. Vizuelno odlicno socuvano. ...


1.150 МКД
или предлог цена
28 фев 10:17ZVUCNICI CROWN

Prodavam dvosistemski zvucnici marka CROWN, model CSP-5. Zvucnicit...


850 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 фев 10:04DVOSISTEMSKI ZVUCNICI

Prodavam dvosistemski zvucni kutii . Odlicno socuvani bez nikakvi ...


850 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 фев 10:02DVOSISTEMSKI ZVUCNI KUTII/ZVUCNICI

Prodavam dvosistemski zvucni kutii . Odlicno socuvani bez nikakvi ...


850 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 фев 10:01SHARP RT-155 H

Prodavam dek marka SHARP, model RT-155 H. Odlicno socuvan i komple...


1.100 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

28 фев 10:00DALINSKO DALECINSKO ZA LG DVD

Prodavam dalinski za LG 5.1 DVD, fakjaat na skoro site modeli od LG ...


1.000 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

12 фев 19:37Nikon d5200

Nikon d5200 mnogu malce koristen za domasna potreba ne e koristen pro...


200 €
или предлог цена
29 дек 19:12SONY 5.1 SURROUND ZVUCNICI 10INC BASS

Prodavam 5.1 pasivni zvucnici original SONY. Dobro socuvani i ispr...


600 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

29 дек 12:31Sony PS4

Se prodava PlayStation 4 malku koristen so 4 igri. 1TB HDD 1 kontro...


По Договор
или предлог цена
09 авг 14:52Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам