Подкатегорија:
                   
107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VITRINA FURNIR

Se prodava vitrina, furnir, maximalno sočuvana,dimenzija:190x110x45sm...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 15:28Se prodava garnitura

Se prodava garnitura socuvana


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:55Garnitura za sedenje

Komplet garnitura za dnevna


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:00Izrabotka od masivno drvo i epoksidna smola,masi daski i sl.

Izrabotuvame masi daski i unikatni predmeti od masivno drvo i epoksid...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

30 мај 22:28Masa so paren orev i epoksidna smola

Masata e od paren orev vo kombinacija so epoksidna smola : 59 x 119 ...


19.999 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

30 мај 22:27Klub masa so epoksidna smola

Klum masa 88x57 cm 200€ Dostava niz cela mk Izrabotuvame i po vasha ...


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

30 мај 22:27Prodavam drvena dobro socuvana masa za tv i audio sistem

Prodavam dobro socuvana drvena masa za tv so dimenzii 800d. x 480s. ...


2.500 МКД
или предлог цена
30 мај 10:02Krevet

Prodavam krevet klik klak mehanizam so malo osteuvanje cena 2.000 den...


2.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 мај 08:05КОМОДИ ЕКСТРА КВАЛИТЕТ

Се продаваат нови комоди со екстра квалитет тел. 070 338 240 Антонио


1 €
или предлог цена
29 мај 20:07Kreveti trosed,dvosed i fotelja od Natuzzi Italia,boja plava

Prodavam trosed,dvosed i fotelja koristeni edna godina,kupeni od Natu...


61.500 МКД
или предлог цена
29 мај 09:58Regal-sifonjer

Prodavam povolno


4.500 МКД
или предлог цена
29 мај 08:06Trosed

Prodavam trosed so spustanje ,ne mnogu koristen,povolno


3.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

29 мај 07:50Garnitura za sedenje

Garniturata e dobro socuvana vrtete na ovoj broj za cenata ima prosto...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 €
28 мај 17:46Mebel za tv

Prodavam mebel za Tv


1.200 МКД
или предлог цена
28 мај 14:32Kozna garnitura kako nova odlicna

Se prodava kozna garnitura odlicno socuvana kako nova....ednata fiksn...


19.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
21.000 МКД
28 мај 12:16Trosed i dvosed

Se prodavaat komplet, odlicno socuvani


6.000 МКД
или предлог цена
26 мај 14:51Vitrin za salon

Prodavam vitrina za salon ne koristena,kako nova kompletna.Cena 300€.


220 €
или предлог цена
20 мај 06:05Masi plotni tv komodi orev buka dab drvo

Astal dooel Skopje vi nudi najrazlicni proizvodi od drvo za enterier ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

17 мај 07:48Се продава тросед на спуштање

Троседот е малку користен и е во добра зачувана состојба


5.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

16 мај 19:49Prodavam masicka mala

Prodavam masicka mala 44sm visoka 72sm dolzina sirina 49sm


300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

16 мај 14:52Masi od orev,dab so epoksidna smola

Masi od masivno drvo orev dab Sekoj model ima cena Moze zamena


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

14 мај 18:04Дневна соба

Комода Должина 270 см Белиот дел (две фиоки) 180см Црниот дел 140см ...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 16:07Prodavam plakari i mebel

Plakarite moze i zaedno moze i posebno Cena po dogovor


100 МКД
или предлог цена
28 апр 15:18Se prodava trosed dvosed i fotelja.

Се продава гарнитура за дневна соба (тросед, двосед и фотеља). По ст...


10 МКД
или предлог цена
20 апр 23:09Garnitura

She prodava garnitura Malce koristena Skoro novo


400 €
или предлог цена
17 апр 20:49Komoda / skaf

Prodavam polovna komoda skaf. Cena: 100 den. Imam dve isti.


1.000 МКД
или предлог цена
10 апр 11:27Prodavam komodi

Se prodavaat dve komodi, koi sto moze dvete moze i poedinacno da se k...


1 МКД
или предлог цена
07 апр 13:00регал regal витрина vitrina

продавам регал со димензии 170x160x45 cm (види слика). телефон 071 ...


1.000 МКД
или предлог цена
01 апр 12:38Нова клуб маса

***ВЕ МОЛАМ ЗВОНЕТЕ ИЛИ ПИШЕТЕ НА ОВОЈ БРОЈ - 38970782920 Јасмина***...


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

17 мар 16:58Garnitura krem boja

Prodavam garnitura krem boja Dimenzii 2 50 ednata strana 2 30 drug...


300 €
или предлог цена
01 мар 14:45Stara garnitura komodi masi vrati

Prodavam stara garnitura komodi masi vrati. Cenite se pishani na slik...


По Договор
или предлог цена
25 фев 11:43Masa

Prodavam nova klub masicka so dimenzii 730x600 so 3mm laminam zalepen...


110 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

22 фев 20:14Се продава двосед гарнитура на спуштање

Се продава гарнитура Тиволи купена од Форма Нова во 2020та година, ко...


15.000 МКД
или предлог цена
19 фев 19:00Vitrina

Se prodava mnogu socuvana i kvaliteta vitrina so dimenzii 1.88m sirok...


5.000 МКД
или предлог цена
17 фев 19:21Se prodava kauc, krevet, trosed vo solidna sostojba

Se prodava Kauc vo solidna sostojba, kaucot e so mehanizam za spustan...


1.500 МКД
или предлог цена
13 фев 19:25Se prodava trpezariska masa nova

Se prodava nova trpezariska masa kupena pred dva meseci.Masata e vo o...


5.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

13 фев 19:25Kozna bela garnitura

Prodavam kozni bela garnitura, meki za sedenje, komplet Troset, dvose...


1 €
или предлог цена
29 јан 13:00Trpezariska masa so staklo i 6 stolici

Prodavam trpezariska masa so staklo i 6 stolici. Dimenzii: - dolzi...


12.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Маси

21 јан 17:22Garnitura

Trosed dvosed i fotelja sve se pusta za spienje. Kontakt 076440093 E...


1 €
или предлог цена
06 јан 13:00ПРОДАВАМ фОТЕЉИ

Продавам две фотељи, функционални = = = Драган 070/502-479 = = = ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Фотељи

01 јан 21:49Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам