Карпош
Подкатегорија:
                   
404 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Novo!Klub masicka(masicki) i trpezariska masa(masi) 2 vo 1.

VO ISTO VREME STEDITE I PROSTOR I PARI. Multifunkcionalni masi,pogodn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 11:36Trosed dvosed garnitura

Trosed, dvosed i agolno kose....dvete so lezai... stari ofucani, treb...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Денес 09:34Garnitura trosed dvosed fotelja

Stari ofucani, im treba tapaciranje... sve vkupno 2.000 denari


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Денес 09:34Prodavam skoro nov garnitura

Masina beko za sadovi za 14 osobi 250€ plotna i furna komplet 200€ p...


400 €
или предлог цена
Денес 08:00СЕ ПРОДАВА КОМОДА

Димензии: - ширина 157 см; - висина 270 см; - длабочина 40 см


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:27ITNO PRODAVAM PREKRASNA KOMODA SO DIM.240 DOZINA /190 VISINA

ITNO PRODAVAM PREKRASNA KOMODA SO DIM: 240 DOZINA. NAJVISOKIOT DEL ...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:30Се продава ИТНО! Маса JUSK NYBORG 60х110 метал/стакло

Масата е нова и некористена, во перфектна состојба. Истата се прод...


5.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 16:49KOMODA ZA TELEVIZOR MASIV

KOMODATA E DRVENA OD MASIV KVALITETNO IZRABOTENA I E SOCUVANA SKROZ N...


100 €
или предлог цена
Вчера 15:56Dvosed

Se prodava dvosed na pustanje kako krevet


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 12:04Trpezariska masa

Trpezariska masa kupena od Jysk so 4 stolici komplet 5mm staklo deb...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 11:50Тросед - софа

Доплнителен тапацир Димензиите се : Должина 180см Ширина 70см...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 07:33Se prodava masa za kompjuter

Se prodava masa za kompjuter so dimenzii 100x60x80. Cena 1000den. Tel...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:01Se prodava trosed, dvosed i fotelja 4000den

Se prodava trosed, dvosed i fotelja. Trosedot i dvosedot imaat mehani...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 06:59GARNITURA

Prodavam garnitura, trosed, dvosed, fotelja. Trosedot i dvosedot se s...


1.500 МКД
или предлог цена
31 мај 23:37Se prodava ekskluzivna masa masivna

Se prodavna ekskluzivna masa za salon, masivno drvo, dimenzii 170 na ...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

31 мај 08:22trosed dvosed i fotelja

garnitura trosed so mehanizam so nov nekoristen dusek, dvosed i fotel...


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
30 мај 23:08Garnitura i lezaj

Garnitura, trosed dvosed fotelja 7500 den i lezaj za spalna 160x2000...


7.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
9.000 МКД
30 мај 23:08Kozna garnitura

Se prodava perfektno socuvana kozna garnitura, mnogu malce koristena....


1.200 €
или предлог цена
30 мај 16:40Se prodava klub masa

Se prodava klub masa so dimenzii 90x70x44


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

30 мај 16:10Poklonuvam Komoda so plakar

Poklonuvam komoda so plakar Lesnina Slovenija Zoran 072919939


По Договор
или предлог цена
30 мај 12:18Fotelji i masichka

Se prodavaat dve fotelji i masichka. Cena 12000den. tel.076205644


12.000 МКД
или предлог цена
30 мај 07:30Fotelja i dvosed

Se prodava fotelja i dvosed koi se sega tapacirani i ne se koristeni....


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

30 мај 07:02Taburetki po 1000den.

Se prodavaat 2 taburetki. Cena 2000den. za dvete. Edna taburetka 100...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

30 мај 06:52Dvosed

Се продава многу малку користен двосед.


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

29 мај 19:45PRODAVAM KOZNA GARNITURA TDF

Prodavam odlicno socuvana kozna garnitura,trosed,dvosed, fotelja i ta...


400 €
или предлог цена
29 мај 09:30Медицински кревет

Продавам медицински кревет со медицински душек. Без ниту едно оштетув...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

28 мај 10:41Tapaciranje mebel kvalitetno i brzo

Vrsime tapaciranje na sekakov vid mebel so nas prevoz zemanje vakanj...


По Договор
или предлог цена
27 мај 11:54Trosed

vo odlicna sostojba,mnogu malku koristen,se spusta za spienje


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

27 мај 09:53Гарнитура / Софа

Продавам гарнитура, еден тросед и две фотељи.


12.000 МКД
или предлог цена
26 мај 00:53Trosed, Fotelja i Taburetka

Se Prodava Trosed ,Fotelja, i Taburetka,Masa zaedno moze i odvoeno.


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

25 мај 13:51КЛУБ МАСА од дрво

Продаваме клуб маса, класичен стил, изработена е од дрво, со орнамен...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

24 мај 13:33SHKAF DVODELEN

Malku koristen neoshteten dimenzii 163x38x80


2.800 МКД
или предлог цена
24 мај 13:20РЕГАЛ класчен стил, изработен од дрво

Продаваме регал за дневен салон кој се состои од 7 елементи : - 4 од...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

24 мај 13:11Novo!Klub masicka(masicki) i trpezariska masa(маса) 2 vo 1.

VO ISTO VREME STEDITE I PROSTOR I PARI. Multifunkcionalni masi,pogodn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

24 мај 10:56Продавам гарнитура за седење,

тросед- се спушта + ќош со двосед + посебна фотеља Солиден со мала п...


6.000 МКД
или предлог цена
24 мај 10:27GERSBY библиотека / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иверица > Боја: бела ...


3.580 МКД
или предлог цена
23 мај 13:47PELLO Релакс фотеља/IKEA

Код на производ: 500.784.64 Карактеристики на производот > Боја: ...


6.680 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

23 мај 13:46DVOSED I FOTELJA VO ODLICNA SOSTOJBA

Prodavam dvosed i fotelja vo odlicna sostojba,cena 4500 mkd,tel: 070-...


4.500 МКД
или предлог цена
22 мај 19:03POVEKJENAMENSKI TABURETKI NA OTVARANJE

POVEKJENAMENSKI TABURETKI NA OTVARANJE -Dostapni dimenzii -100...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

22 мај 13:00Se prodava kozna garnitura

Се продава кожна гарнитура. Цена и дополнителни информации на телефон...


500 €
или предлог цена
21 мај 12:50Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам