1313 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

27 мај 15:18Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 12:29Промовирано

Најдобра понуда на IPTV (топ цена)

ПЛАТИ КВАЛИТЕТЕН А НЕ ЕВТИН IPTV!! Зад нашата листа стои тим, кој ве...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

12 мај 14:33Промовирано

Prodavam Bose Acoustimas 5 /3 serija

Mint sostojba,zacuvani maksimalno so novi mrezicki,ne otvarani. Sate...


1.111.111 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 21:28Gramafon,antikvitet

Se prodava gramafon 40 godini star vo ispravna sostojba.


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 19:06PREMIUM BALKAN IPTV NAJDOBAR PAKET

** NAJDOBAR BALKAN PAKET ** NAJDOBRO SREDENI KANALI ** NAJBRZI SERV...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 18:23YAMAHA Centar NS-C105

Prodavam zvucnik centar vo odlicna sostojba. Specifikacii, na edna od...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 17:55Najdobra IPTV televizija, najdobri paketi ponuda i ceni

Во потрага сте по квалитетна и стабилна ИП телевизија? Сакате најд...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 15:00BARAM DA MI POZAJMI ILI KUPUVAM ANAL VIDEO KAMERA OD 8 MM.

BARAM DA MI POZAJMI ILI DA KUPAM ISPRAVNA ANALOGNA VIDEO KAMERA, ISK...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Аналог / Sony

Вчера 14:44  НОВ ОГЛАС

HARMAN KARDON HD 7525 CD PLEER VINTAGE

ФАНТАСТИЧЕН ЦД ПЛЕЕР, СО ИЗВОНРЕДЕН КВАЛИТЕТ НА САУНД, ОД ПОСТАРАТА Г...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 14:33  НОВ ОГЛАС

OTKUP NA LCD LED TV televizori Plakam kes

Вршиме откуп исклучиво на 💯% ИСПРАВНИ Smart, LCD, LED и ОLED теле...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 13:47IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 12:29IZNAJMUVANJE I PRODAZBA mikro magnetni bubici-bubica, бубица

**Novo, Apsolutno nevidliva slusalka so neprimetliv predavatel koj mo...


399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 12:28GPS GPRS TRAKER LOKATOR LOKATORI TRAKERI SO MN. FUNKCII

GPS TRACKERI ZA VASETO VOZILO,MOTOR,VASETO KUCE,PRATENE I SLEDENE NA ...


990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

GPS уреди

Вчера 11:46Vrsam popravki na kontroleri za PS4 i PS5

Popravka i servisiranje na site vidovi originalni Joystici (kontroler...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Вчера 11:23TV Samsung 32 inch smart moze zamena

prodavam samsung 32 inch smart TV moze zamena za telefon ili pogolem ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 10:47nov TV Toshiba 55inch smart android 4k UltraHD moze zamena

prodavam nov TV Toshiba 55inch smart android 4k UltraHD moze zamena


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 10:29Сателитски ресивер

Сателитски ресивер


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:38Otkup na PS3, PS4, PS5, novi i polovni.

Otkup na konzoli PS3, PS4, PS5, novi i polovni, dajte ponuda, moze i ...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вчера 08:36BALKAN IPTV NAJDOBRA TELEVIZIJA VO REGIONOT

🔥 Испробајте ја најдобрата телевизија! Гледајте во странство каде...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

27 мај 21:00Play Station 3 PS3

Prodavam ispraven play station 3 So orginalna racka


4.500 МКД
или предлог цена
27 мај 18:56IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

27 мај 15:18ONYX OA32

Anglisko integrirano pojacalo vo odlicna sostojba, 2x50w na 8ohm.


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

27 мај 10:41PROFESIONALEN SERVIS ZA SONY PLAYSTATION

🎮 Popravka, odrzuvanje i chipuvanje na PlayStation, Xbox, Nintendo i...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Останато

27 мај 10:14JBL LX 44

Звучниците се од лична колекција,ги поседувам од првиот ден. Freqenc...


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 мај 10:13samsung smart TV 32inch nov so garancija moze zamena

nov samsung smart TV 32inch so garancija moze zamena za pogolem ili t...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

27 мај 09:47Fish-eye-Takumar/6x7 1:4.5/ 35mm.

Fish-eye-Takumar/6x7 1:4.5/ 35mm. Objektivot e mnogu socuvan,i vo...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

26 мај 22:45HASSELBLAD -pribor

Dodatoci za hsselblad: 1.Haseselblad macro prsteni. 2.Hassel...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

26 мај 22:45Се продава JVC телевизор

Се продава класичен JVC телевизор, кој може да се поврзе со ДВД плеер...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

26 мај 21:33Полнач за батерии - polnac za baterii

Продавам нови некористени ВАРТА германски полначи со 4 батерии. 60...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електроника

26 мај 19:54HARMAN KARDON 100+ VINTAGE РИСИВЕР

МНОГУ, МНОГУ РЕДОК ВИНТАЖ КВАДРО РИСИВЕР. АМЕРИЧКИ ДИЗАЈН, ЈАПОНСКА И...


299 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

26 мај 17:58MEL 60 VINTAGE ШВАЈЦАРСКО-ГЕРМАНСКИ ЗВУЧНИЦИ

БАС 24,5 цм 9 ИНЧА, ТРОСИСТЕМСКИ ЗВУЧНИЦИ 80 ВАТНИ НА 8 ОМА. ИЗВОНРЕД...


6.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
7.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 мај 17:44BANG & OLUFSEN BEOSAUND 1

НЕСЕКОЈДНЕВЕН - ФУТУРИСТИЧКИ МИНИ СИСТЕМ, СО ЦД, РАДИО, ВГРАДЕНИ ЗВУЧ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

26 мај 16:52DALECINSKI NAD, YAMAHA DENON,SONY, ONKYO,JVC, PIONEER I DR.

ОРИГИНАЛНИ ДАЛЕЧИНСКИ , ЦЕНИ ОД 400 ден до 1000 ден. ИМАМ И ДРУГИ КОИ...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

26 мај 16:32ZVUCNICKI KABEL OEHLBACH-SWITCERLAND 2X4mm, I 2X2,5mm

МНОГУ КВАЛИТЕТЕН ШВАЈЦАРСКИ ЗВУЧНИЧКИ КАБЕЛ, ЧИСТ БАКАР. ДЕБЕЛИНА 2X4...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 мај 16:27PS4 Игри

Тел.за контакт 070/280-301


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
26 мај 16:03OTKUP NA SONY PLAYSTATION 4 Kupuvam Sony PS4 OTKUPUVAM PS 4

Otkup na Sony PlayStation 4 i 5. Samo ispravni Sony playstation 4 s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

26 мај 15:58Playstation Plus accounts PS4/PS5 igri digital

Premium / Deluxe 2800 MKD Extra 2600 MKD Essential 2100 MKD Di...


2.100 МКД
или предлог цена
26 мај 15:40IZNAJMUVANJE I PRODAZBA mikro magnetni bubici-bubica, бубица

**Novo, Apsolutno nevidliva slusalka so neprimetliv predavatel koj mo...


399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

26 мај 14:44TECHNICS SH-8055

Култен vintage графички еквилајзер со одлични рецензии и позитивни кр...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

26 мај 14:06Osciloskop Iskra MA 4048 dvokanalen

Prodavcam Osciloskop Iskra MA 4048 dvokanalen Bez sondi Kopceto z...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електроника

26 мај 12:41UBEDLIVO NAJKVALITETEN CARDSHARING VO MAKEDONIJA

Kvalitetot e na nasa strana uveretese sami Garantirano zadovolstv...


По Договор
или предлог цена
26 мај 12:15UBEDLIVO NAJKVALITETNA IPTV TELEVIZIJA VO MAKEDONIJA

🎬 Уживајте во преку 30000 канали 🎬 Национални и меѓународни канали...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

26 мај 12:14Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам