Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
314 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Yamaha A-S700

Specifications Power output: 90 watts per channel into 8Ω (stereo) P...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 08:33Harman Kardon HD970

Dacot koj go poseduva cd playerot moze da se koristi posebno kako sou...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Денес 08:33NAD C326BEE

Tracing its lineage back to the original NAD 3020, an amplifier that ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 08:33HARMAN KARDON 100+ VINTAGE РИСИВЕР

МНОГУ, МНОГУ РЕДОК ВИНТАЖ КВАДРО РИСИВЕР. АМЕРИЧКИ ДИЗАЈН, ЈАПОНСКА И...


299 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 17:59MEL 60 VINTAGE ШВАЈЦАРСКО-ГЕРМАНСКИ ЗВУЧНИЦИ

БАС 24,5 цм 9 ИНЧА, ТРОСИСТЕМСКИ ЗВУЧНИЦИ 80 ВАТНИ НА 8 ОМА. ИЗВОНРЕД...


6.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
7.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 17:59HARMAN KARDON HD 7525 CD PLEER VINTAGE

ФАНТАСТИЧЕН ЦД ПЛЕЕР, СО ИЗВОНРЕДЕН КВАЛИТЕТ НА САУНД, ОД ПОСТАРАТА Г...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 17:59YAMAHA Centar NS-C105

Prodavam zvucnik centar vo odlicna sostojba. Specifikacii, na edna od...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 14:15DA Converter Digital to analog Bluetooth

Da converter so Bluetooth funkcionira bezprekorno Input: coax, optic ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

31 мај 11:20LUXMAN T341-L Digital Synthesized AM/FM Stereo Radio Vintage

Technical Data: Reception: FM/MW/LW Frequencies: FM: 87.50 - 108.0...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

31 мај 10:40Denon TU-255

Продавам одлично сочуван 100% исправен шампањ боја со одлични кара...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

31 мај 10:40magnaplanar smga

zvucnici CENA PO DOGOVOR KONTAKTIRAJTE ME TELEFONSKI 070279921


749 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

31 мај 10:24Martin logan sequel

se prodavaat zvucnici Martin logan sequel vo odlicna sostojba mozna e...


1.799 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

31 мај 10:24Zvucnici Philips 2 x 110 wati.Tip F9414.

Prodavam klasicni Philips zvucnici tip F9414/OOR.Koristeni no odlicno...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

31 мај 08:52JBL LX 44

Звучниците се од лична колекција,ги поседувам од првиот ден. Freqenc...


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

30 мај 23:10Zvucnici za samogradba basovi sredni visoki horni skretnici

www.zec.mk Najgolem izbor na zvucnici za samogradba samo kaj nas ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

30 мај 15:58ZVUCNICI ovlasten i specijaliziran servis

servis za zvucnici i elektronika so poveke od 23 godini iskustvo !!! ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

30 мај 15:58Gramofoni vo www.zec.mk najgolem izbor

Najgolem izbor na geamofoni vo Makedonija ...veke od 3999 denari... ...


3.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

30 мај 15:58ONYX OA32

Anglisko integrirano pojacalo vo odlicna sostojba, 2x50w na 8ohm.


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

30 мај 15:21Bowers & Wilkins b&w 685 bookshelf zvucnici

Zvucnicite nemaat nikakov problem vo zvukot. Imaat nekolku grebki. Gi...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

30 мај 14:23BANG & OLUFSEN BEOSAUND 1

НЕСЕКОЈДНЕВЕН - ФУТУРИСТИЧКИ МИНИ СИСТЕМ, СО ЦД, РАДИО, ВГРАДЕНИ ЗВУЧ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

30 мај 14:08Zvucnici KLIPSCH R-15M

Klipsch R-15M Odlicno socuvani - Kako novi 075200500 Cena 11000 den.


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

29 мај 14:30CAMBRIDGE AUDIO CXN (V2) Network Streamer

CAMBRIDGE AUDIO CXN (V2) Network Streamer DAC Dual Wolfson WM8740 24...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

29 мај 10:04Prodavam Bose Acoustimas 5 /3 serija

Mint sostojba,zacuvani maksimalno so novi mrezicki,ne otvarani. Sate...


1.111.111 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 мај 21:28DALECINSKI NAD, YAMAHA DENON,SONY, ONKYO,JVC, PIONEER I DR.

ОРИГИНАЛНИ ДАЛЕЧИНСКИ , ЦЕНИ ОД 400 ден до 1000 ден. ИМАМ И ДРУГИ КОИ...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

26 мај 16:32ZVUCNICKI KABEL OEHLBACH-SWITCERLAND 2X4mm, I 2X2,5mm

МНОГУ КВАЛИТЕТЕН ШВАЈЦАРСКИ ЗВУЧНИЧКИ КАБЕЛ, ЧИСТ БАКАР. ДЕБЕЛИНА 2X4...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 мај 16:27TECHNICS SH-8055

Култен vintage графички еквилајзер со одлични рецензии и позитивни кр...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

26 мај 14:06PANASONIC SA-HT75 5.1 HOME THEATER SOUND SYSTEM

Prodavam odlicno dvd domasno kino PANASONIC SA-HT75 so moknost od 3...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

25 мај 19:36ODLICNO I SNAZNO POJACALO Onkyo TX-8211 FM STEREO RECIVER

Odlicno pojacalo fm resiver Onkyo TX-8211 ,pojacaloto celosno izpravn...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

25 мај 19:33Pro-Ject - Debut III Turntable

Pro-Ject - Debut III Turntable Mnogu malku koristen i odlicno socuv...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

25 мај 14:43HARMAN KARDON 100+ VINTAGE РИСИВЕР

МНОГУ, МНОГУ РЕДОК ВИНТАЖ КВАДРО РИСИВЕР. АМЕРИЧКИ ДИЗАЈН, ЈАПОНСКА И...


299 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

24 мај 14:55MEL 60 VINTAGE ШВАЈЦАРСКО-ГЕРМАНСКИ ЗВУЧНИЦИ

БАС 24,5 цм 9 ИНЧА, ТРОСИСТЕМСКИ ЗВУЧНИЦИ 80 ВАТНИ НА 8 ОМА. ИЗВОНРЕД...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

24 мај 14:55Prodavam novi slusalici po super ceni.

Prodavam novi slusalici, bluetooth i so kabel po super ceni.


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

24 мај 14:12DALECINSKI NAD, YAMAHA DENON,SONY, ONKYO,JVC, PIONEER I DR.

ОРИГИНАЛНИ ДАЛЕЧИНСКИ , ЦЕНИ ОД 400 ден до 1000 ден. ИМАМ И ДРУГИ КОИ...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

24 мај 11:37ZVUCNICKI KABEL OEHLBACH-SWITCERLAND 2X4mm, I 2X2,5mm

МНОГУ КВАЛИТЕТЕН ШВАЈЦАРСКИ ЗВУЧНИЧКИ КАБЕЛ, ЧИСТ БАКАР. ДЕБЕЛИНА 2X4...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

24 мај 11:37Prodavam Cav Audio Fii-EX

Jas gi imam novi kupeno od Cav Audio Centar 72000den, za poniska cena...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

24 мај 09:28digitalno pojacalo za kola

prodavam digitalno ispravno pojacalo ekstremno jako za kola audioson ...


199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

23 мај 20:24TECHNICS SE-A800S HIGH END АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО

ВРВНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО СО ВРВЕН ЗВУК, ОД РЕФЕРЕНТНАТА СЕРИЈА НА Т...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

21 мај 11:29BANG & OLUFSEN BEOSAUND 1

НЕСЕКОЈДНЕВЕН - ФУТУРИСТИЧКИ МИНИ СИСТЕМ, СО ЦД, РАДИО, ВГРАДЕНИ ЗВУЧ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

21 мај 11:29VISOKOTONCI JAMO, MAGNAT, CELESTION, PIONEER, PEERLESS, ECC

TWITERI--ВИСОКОТОНЦИ : HECO= 2000den--ПРОДАДЕНИ=, PEERLESS=2200den; ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

21 мај 11:28CD MP3 RESIVER

CD MP3 RESIVER za atomobil


9 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

19 мај 14:36Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам