329 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IPHONE 12

IPHONE 12 - True tone ✅ - Face ID ✅ - Batrery health 95% - 64gb Mo...


23.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:35Nekoristen Xiaomi Redmi 9a

Nekoristen Xiaomi Redmi 9a crna boja, vo potpolno fabricka sostojba, ...


4.499 МКД
или предлог цена
Денес 10:11Otkup na mobilni telefoni - ISPLATA VEDNAS

Otkupuvam novi i koristeni, zdravi i skrseni telefoni. Samsung, iphon...


Денес 09:29Redmi Note 11S

Telefonot e bez tragi na koristenje, vo odlicna sostojba, bez nikakva...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Денес 09:29Prodavam Huawei P Smart 2021

Telefonot e vo odlicna sostojba bez maani. Doaga so kutija.


7.000 €
или предлог цена
Денес 09:28Xiaomi Redmi 9a

Potpolno nov nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez ...


4.800 МКД
или предлог цена
Денес 01:21HONOR 8X

se raboti perfektno 29.03.2023 smeneta nova baterija bez zameni


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:28PRODAVAM MOBILEN SAMSUNG, XIAOMI, HUAWEI I DR.

Nudam prodažba na bilo koja marka na mobilen i ke se dogovorime za ce...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:20SAMSUNG A04s

NOV NEOTPAKUVAN OD TELEKOM


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:20Продавам екстра моб - Huawei P40 Lite

Продавам екстра зачуван Huawei P40 Lite, со ниту една гребнатинка, за...


6.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 13:00Iphone 13 Blue

Iphone 13 blue 128 gb so 100%baterija kupen od telekom kako nov bez n...


39.990 €
или предлог цена
Вчера 12:59  НОВ ОГЛАС

IPHONE XR 128 GB FABRICKA SOSTOJBA

iPhone XR 128 GB Isto novv Raboti na site mrezi Face ID ✅️ True T...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:33HUAWEI P SMART 2019

HUAWEI P SMART 2019 ODLICEN NEMA MANI PRIMA NA SITE KARTICKI DRZE BAT...


4.999 €
или предлог цена
Вчера 09:01ОТКУП НА МОБИЛНИ

Откуп на вашиот мобилен исплата веднаш Понудете


26 мај 22:48Samsung s21 ultra

Се продава а можна е и замена


480 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
520 €
26 мај 22:47SAMSUNG S20 FE KAKO NOV

SAMSUNG S20 FE KAKO NOV BEZ TRAGI NA KORISTUVANJE STAR 6 MESECI DONES...


15.499 €
или предлог цена
26 мај 17:12iPhone 13 Pro Max

Extra Maximalno zacuvan 13pro Max Sierra Blue so orginalen polnac I k...


889 €
или предлог цена
26 мај 15:43Samsung Galaxy S20 plus / S20+ (NOVI)

Se prodavaat novi ne aktivirani samsung galaxy s20 plus so 8/128 memo...


24.000 МКД
или предлог цена
26 мај 12:56OnePlus 10T (Novi)

Se prodavaat oneplus 10t so 16/256gb novi ne aktivirani. Telefonite s...


420 €
или предлог цена
26 мај 12:55OnePlus 9 pro (Novi)

Se prodavaat novi ne aktivinani oneplus 9 pro. Telefonite se so 12/25...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
26 мај 12:55Oneplus 11 5g 16/256 (NOVI)

Se prodavaat oneplus 11 5g novi ne aktivirani so 16/256 memorija. Tel...


45.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
48.000 МКД
26 мај 12:55Iphone 12 Pro Max

Se prodavaat Iphone 12 Pro max . Telefonite se vo odlicna sostojba so...


620 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
750 €
26 мај 12:54Samsung Galaxy Z Flip 4 (Novi)

Se prodavaat Samsung Galaxy Z Flip 4 so 128gb novi ne koristen i ne a...


550 €
или предлог цена
26 мај 12:54Samsung Galaxy Z Flip 4 (Novi)

Se prodavaat Samsung Galaxy Z Flip 4 so 8/128gb novi ne aktivirani. T...


550 €
или предлог цена
26 мај 12:54Huawei Watch GT 3 Pro (NOVI)

Se prodavaat huawei watch gt 3 pro novi ne aktivirani so edna godina ...


220 €
или предлог цена
26 мај 12:54Xiaomi Mi 11 (Novi)

Se prodavaat novi nikogas ne aktivirani Xiaomi Mi 11. Telefonite se e...


38.000 МКД
или предлог цена
26 мај 12:54Samsung galaxy watch 5

Se prodavaat novi ne koristeni samsung galaxy watch 5. Saatite sleduv...


11.000 МКД
или предлог цена
26 мај 12:54iPhone 14 Plus 512gb (NE AKTIVIRANI)

Se prodavaat iphone 14 plus 512gb novi ne aktivirani. So telefonite s...


950 €
или предлог цена
26 мај 12:54iPhone 12 (Novi)

Se prodavaat iphone 12 novi ne otpakovani. Modelite se evropski dovag...


570 €
или предлог цена
26 мај 12:53Huawei Mate 50 Pro (Nov)

Se prodava nov ne aktiviran Huawei Mate 50 Pro. Telefonot e 8/256gb t...


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
26 мај 12:53Huawei Nova 9 (Kako Nov)

Se prodava huawei nova 9 koristen edna nedela, telefonot nema nikakvo...


13.500 МКД
или предлог цена
26 мај 12:53Samsung Galaxy Watch Active 2

Se prodava Samsung Galaxy Watch active 2 malce koristen. Casovnikot e...


6.500 МКД
или предлог цена
26 мај 12:53CAT S40

Se prodava telefon CAT S40. Telefonot e namenet za koristenje vo ekst...


7.000 МКД
или предлог цена
26 мај 12:53Samsung Galaxy S22 Ultra ( Kako Nov )

Se prodava Samsung Galaxy S22 Ultra kako nov bez tragi na koristenje,...


750 €
или предлог цена
26 мај 12:52Xiaomi 12 Lite

Телефонот е користен помалку од 2 месеци и е под гаранција. Нема ника...


22.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
23.000 МКД
26 мај 10:15Huawei p20 pro

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so neg...


190 €
или предлог цена
25 мај 18:23Iphone 13 Pro Max

Se prodava Iphone 13 Pro Max, koristen 10 meseci. - battery 95% - za...


839 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
900 €
25 мај 18:08Apple Watch 8 series 45mm Midnight Blue

Apple watch 8 45mm - 5 remcinja - 2 protective casings - star 9 mesec...


400 €
или предлог цена
25 мај 18:00Xiaomi Mi Note 10 black

Телефонот е користен со заштитно стакло и маска, нема никакви гребнат...


13.900 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.000 МКД
25 мај 16:28Продавам Nokia 1

Телефонот е купен од Техномаркет во 2019 год. и е како нов, не е мног...


2.000 МКД
или предлог цена
25 мај 12:51Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам