342 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

REDMI NOTE 11 PRO

prodavam redmi note 11 pro socuvan kako nov bez tragi od koristenje,s...


11.000 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 20:16REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


10.500 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
12.500 МКД
Вчера 20:14Kupuvam ZLATEN BROJ. ЗЛАТЕН БРОЈ

Kupuvam ZLATEN BROJ. ЗЛАТЕН БРОЈ -07*-606-666


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 18:15Samsung Galaxy S21+ / S21 Plus

Se prodava maksimalno zacuvan Samsung Galaxy S21 plus. Telefonot e be...


21.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:43iPhone 13 Pro Max 256gb

Se prodavaat iphone 13 pro max 256 gb. Telefonite se makaimalno zacuv...


950 €
или предлог цена
Вчера 17:43Huawei Mate 50 Pro (Nov)

Se prodava nov ne aktiviran Huawei Mate 50 Pro. Telefonot e 8/256gb t...


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Вчера 17:42Apple Watch Series 7 41mm Green

Se prodava apple watch series 7 green odlicno zacuvan so minimalni tr...


18.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:42Samsung Galaxy Watch 5 44mm Graphite ( Nov )

Se prodava nov ne koristen (samo otpakovan) samsung galaxy watch 5 44...


12.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:42Oneplus 11 5g 16/256 (NOVI)

Se prodavaat oneplus 11 5g novi ne aktivirani so 16/256 memorija. Tel...


45.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
48.000 МКД
Вчера 17:42Samsung galaxy watch 5

Se prodavaat novi ne koristeni samsung galaxy watch 5. Saatite sleduv...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:42iPhone 14 128gb ( NOV )

Se prodava iphone 14 so 128gb nov ne koristen. Telefonot e aktiviran ...


700 €
или предлог цена
Вчера 17:42Samsung Galaxy Z Flip 4 (Novi)

Se prodavaat Samsung Galaxy Z Flip 4 so 128gb novi ne koristen i ne a...


550 €
или предлог цена
Вчера 17:41OnePlus 10T (Novi)

Se prodavaat oneplus 10t so 16/256gb novi ne aktivirani. Telefonite s...


420 €
или предлог цена
Вчера 17:41OnePlus 9 pro (Novi)

Se prodavaat novi ne aktivinani oneplus 9 pro. Telefonite se so 12/25...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Вчера 17:41Xiaomi Mi 11 (Novi)

Se prodavaat novi nikogas ne aktivirani Xiaomi Mi 11. Telefonite se e...


38.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:41Samsung Galaxy S20 plus / S20+ (NOVI)

Se prodavaat novi ne aktivirani samsung galaxy s20 plus so 8/128 memo...


22.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
24.000 МКД
Вчера 17:41Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128gb ( Nov )

Se prodava Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128gb memorija nov ne aktivi...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:40  НОВ ОГЛАС

Продавам

Samsung A21S Купен од салон на А1, како нов од салон без ниедна греба...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:54Otkup na mobilni telefoni - ISPLATA VEDNAS

Otkupuvam novi i koristeni, zdravi i skrseni telefoni. Samsung, iphon...


Вчера 16:44Продавам Nokia 1

Телефонот е купен од Техномаркет во 2019 год. и е како нов, не е мног...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:19XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO

prodavam redmi note 10 pro,socuvan kako nov,komplet kutija, polnac i ...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 14:01  НОВ ОГЛАС

Продавам екстра моб - Huawei P40 Lite

Продавам екстра зачуван Huawei P40 Lite, со ниту една гребнатинка, за...


6.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 13:00SAMSUNG A04s

NOV NEOTPAKUVAN OD TELEKOM, RABOTI NA SITE MREŽI. 24 MESECI GARANCIJA...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 07:54Samsung s21 ultra

Се продава а можна е и замена


480 €
или предлог цена
04 јун 23:20ОТКУП НА МОБИЛНИ

Откуп на вашиот мобилен исплата веднаш Понудете


04 јун 23:20Nekoristen Xiaomi Redmi 9a

Nekoristen Xiaomi Redmi 9a crna boja, vo potpolno fabricka sostojba, ...


4.499 МКД
или предлог цена
04 јун 21:52iPhone 13 Pro Max

Extra Maximalno zacuvan 13pro Max Sierra Blue so orginalen polnac I k...


869 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
879 €
04 јун 21:36Se prodava iphone xs

se prodava iphone xs mnogu zacuvan bez nikakov problem sleduva so zas...


13.000 МКД
или предлог цена
04 јун 20:533 maski za 11 pro max

se prodavaat 3 maski za iphone 11 pro max


04 јун 20:52SAMSUNG S7

samsung s7,komplet so kutija i polnac,socuvan kako nov,drzi baterija ...


5.000 МКД
или предлог цена
04 јун 20:45ONEPLUS 7T PRO 8/256

prodavam oneplus 7t pro socuvan so sitni grepki po lajsnite od normal...


12.500 МКД
или предлог цена
04 јун 20:45Se prodava Samsung galaxy A52s 5G

Se prodava Samsung galaxy A52s 5G,bez grebnatinki,raboti odlicno,kupe...


По Договор
или предлог цена
04 јун 20:42Xiaomi Redmi 9a

Potpolno nov nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez ...


4.800 МКД
или предлог цена
04 јун 19:04Продавам OnePlus 5 Slate Gray

Продавам OnePlus 5 Slate Gray. Телефонот е во одлична состојба, како ...


4.999 МКД
или предлог цена
04 јун 18:11Doro 7010 NOV NE AKTIVIRAN

Se prodava Doro 7010 Telefonot e nov ne e vklucen ni ednska ne e ak...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
04 јун 16:01Samsung Galaxy J2 Prime

Se prodava telefon Samsung Galaxy J2 Prime Se si e ispravno i si funk...


По Договор
или предлог цена
04 јун 16:01JBL Bluetooth slusalki (slusalka)

Se prodavaat 2 razlicni modeli na JBL Bluetooth slusalki novi nekoris...


По Договор
или предлог цена
04 јун 16:00Samsung i Sony telefoni

Se prodavaat telefoni, ispravni i zacuvani so originalni polnaci. Rab...


1.500 МКД
или предлог цена
04 јун 13:05REDMI NOTE 11 PRO

prodavam redmi note 11 pro socuvan kako nov bez nikakvi zabeleski te...


11.000 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
13.000 МКД
04 јун 12:47Redmi Note 11S

Telefonot e bez tragi na koristenje, vo odlicna sostojba, bez nikakva...


10.000 МКД
или предлог цена
04 јун 08:55Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам