Подкатегорија:
                   
35 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kultivator

Се продава култиватор со 8кѕ Дизел мотор има 4 брзини напред , 2 брзи...


1 €
или предлог цена
05 јун 15:05Masina za perejne gorejne

Poveke informacii na tel 076460572


50 €
или предлог цена
04 јун 14:01Metalni cetki ja na bormasini

Metalni Broj tel 071479921


100 МКД
или предлог цена
04 јун 06:08agregat honda 4,5 kw

nov agregat honda 4.5 kw cetvorotakten dva monofazni izlezi .mnogu ja...


350 €
или предлог цена
03 јун 16:23motorna pila stihl .motorka.

nova motorna pila stihl ms 250


250 €
или предлог цена
01 јун 18:04Imt 506 kultivator,motokultivator

Imt 506 komplet so freza ispraven ,so nov karburator namesten sega


350 €
или предлог цена
01 јун 18:04Kujnski Boljer Leov

Koristeno komplet so creva 076-270-362


120 МКД
или предлог цена
30 мај 12:39Svrdel za poveke nameni

.


1.500 МКД
или предлог цена
09 мај 17:01Baterija 12v za wurth racna strafilka

Baterijata e vo perfektna sostojba nova bukvalno


25 €
или предлог цена
04 мај 19:31ALAT ZA REZENJE CEVKI ZA VODOVOD ZA BUNARI

ZA VODOVOD ZA BUNARI link od alatot : https://www.amazon.co.uk/Gl...


1 €
или предлог цена
02 мај 00:41PILA ZA CIRKULAR

ZA DRVO


1 €
или предлог цена
26 апр 01:53SE PRODAVA MAGNT ZA SHVAJCUVANJE

NOVI ZA PRVILNO


5 €
или предлог цена
17 апр 07:17Штрафелица за домашна употреба

novi strafilici za domasna upotreba so mnogu dodatoci cena 1499den...


1.499 МКД
или предлог цена
09 апр 20:27Trimer kosacka cilindar

Cilinsar so auspluh nov za trimer


По Договор
или предлог цена
15 фев 23:11Продавам машина за молзење крави!!!

Продавам машина за молзење крави марка „БРК„ користена 1 година, на и...


280 €
или предлог цена
30 јан 14:33Honda OHC kosacka za treva

Se prodava Honda kosacka za treva na benzin povekje info na tel 075 8...


250 €
или предлог цена
24 јан 10:24Makita elektricna pila UC4051A

Elektricna pila malku koristena samo 2 m kubni issecheni . romansko p...


150 €
или предлог цена
29 ное 23:13Kirbi 2021

Se prodava kirbi nova 2021 so mnogu dodatoci kupena e 2500evra 10 GO...


2.200 €
или предлог цена
22 ное 18:45Bakarni elektrodi za Punkt aparati

Se prodavaat razlicni dolzini i debelini na bakarni elektrodi za zava...


1 МКД
или предлог цена
11 ное 09:56pila za trimer

novi pili za trimer f26 9 zabi cena : 2000 den prajcame po kargo...


2.000 МКД
или предлог цена
09 ное 12:12MAKITA 780w Nova

Original Makita so moznost za stemanje i busenje vrven kvalitet


7.700 МКД
или предлог цена
06 окт 02:25Black Dacker Slajfarica za obrabotka na drvo

Vo ispravna sostojbau


2.800 МКД
или предлог цена
08 сеп 06:54gedore

gedore garnitura novi prajcame po kargo


2.499 МКД
или предлог цена
29 јун 09:48Racna pila AEG 710w

Vo isprana sostojba


2.300 МКД
или предлог цена
12 јун 06:44Trimer kosilica za treva

Nov trimer kosilica za treva. Nov vo kutija ruski lesnik mnogu jak 6....


8.000 МКД
или предлог цена
16 апр 16:00MASHINA ZA NIZHENJE TUTUN

Se prodava mashina za nizhenje tutun so 10 kaseti. CENA PO DOGOVOR! ...


1 €
или предлог цена
28 мар 12:33Masina za nizejne tutun

Masinata si e komplet so 10 kasetki. Rabotena e samo Edna godina I to...


1 МКД
или предлог цена
26 фев 07:52Navodnuvanje so solaren sistem so pumpa do 1,1KW

Од 2020 година со намалена цена од 2800 на 2000 евра !!! ЦЕЛИ 800 евр...


2.000 €
или предлог цена
17 окт 08:23Машина за нижење

Продавам грчка машина за нижење со 10 касетки користена само две сезо...


8.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 19:08Машина за нижење тутун

Се продава машина за нижење тутун, многу малку користена. Машината е ...


10.000 МКД
или предлог цена
15 јул 20:27Kazan za rakija Казан за ракија 120l

So mehanizam za meshanje


750 €
или предлог цена
16 фев 11:40zhica zica zhila zila za trimer za kosenje treva жица жила

(PRODADENO) 20 parchinja zhica/zica/zhila/zila za trimer mashinki z...


800 МКД
или предлог цена
12 ное 08:14Mashina za nabivajne

Se prodava nova mašina za nabivajne na zemja , bekaton i slichno Po...


1 €
или предлог цена
12 јун 17:48Четки за чистење бории и оџаци

Продажба и изработка на четки за чистење бории и оџаци во различни го...


1 МКД
или предлог цена
09 мар 15:39pegla za cevki

efikasna i ednostavna za upotreba ima i termostat dobivate gratis kl...


999 МКД
или предлог цена
20 фев 08:44Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам