Куманово
                   
2708 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat ibiza 1.4 TDI Ecomotive 2010 swiss

Seat ibiza 1.4 tdi 59kw ecomotive 2010 swiss NAJDOBRI MOTORI SO SAMO ...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Куманово

Автомобили

20 мар 09:33Промовирано

Bmw 320D Luxury 135 Kw Auto Plac Zurich

Bmw 320D Luxury 135 Kw PROIZVODSTVO 2012 GODINA POMINATI: 230.00...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIGJET 90KS 2008 GOD

Возилото е во одлична состојба, заменети сет ламела и замаец, арморт...


2.900 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.150 €
Куманово

Автомобили

11 мар 13:23Промовирано

Prodavam opel vektra

Prva farba so mali karoseriski zabeleski nov akomulator javete se na ...


110 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:18CITROEN C1* 1.0-50kw*2010god.

Kolata e odlicno socuvana ,uvezena e od 🇩🇪Germania🇩🇪 ocarineta,...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 06:05AUDI A4 1.9 TDI-85kw-116ks

Kolata e odlicno socuvana uvezena e od Germanija ( So vozenje 1500km)...


4.900 €
или предлог цена
- 96 % Попуст
111.111 €
Куманово

Автомобили

Денес 06:05Mercedes E270 cdi Avangard Automatik

Mercedes e270cdi Avangarg Godina 2002 Automatik Registriran so zelen ...


6 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:27Citroën C-Crosser

Citroen C Crosser extra soçuvan so full oprema.


2 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:33Audi A4 2.0tdi 2005god.

Se prodava Audi A4 2.0 tdi 103kw 140hp 2005god. 6 brizini Registri...


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:05BMW X6 3.0d

Se prodava BMW X6 3.0D 235ks xdrive 2010god. vo odlicna sostojba Uve...


2 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:05Mercedes GL350

Gl 350 Voziloto e odlicno bez nikakvi zabeleski moze proverka kaj sa...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:09Bmw e60 523i Plin

Bmw e60 523i 2005 god. Ates plin Rg.10.2023 Alum.bandasi so gumi ...


6.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:48Golf 5 EXSTRA

Se prodava golf 5 turbo benzin 1.4 motor TSI Napraven golem s...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:09Citroen C4 Exclusive 2.0 HDI

Se prodava citroen C4 2.0 HDI 2006 godina so najvisoko nivo na oprema...


3.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.000 €
Куманово

Автомобили

Вчера 20:33SEAT LEON 1.9 DIZEL

SEAT LEON FACELIFT MODE PROIZODEN 2009 GODINA GI IMA SITE OPCIJI KLI...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:17GOLF KARAVAN 2008 GODINA

Golf karavan 2008 proizvoden gi ima pllateno site davaçki do registra...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:16Opel Zafira 2.2 DTI

Opel Zafira 2.2 DTI 2003 Registrirano cela godina Novi gumi Alumi...


2.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.400 €
Куманово

Автомобили

Вчера 20:11Audi a6 30.tdi qwatro

Audi a6 30.tdi quattro, ful oprema. Motor, menjac perfektni. Klimatr...


11.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:09Mercedes A180 CDI

Se prodava Mercedes a180 cdi,godina 2005,km 161000 negovi,registriran...


3.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 €
Куманово

Автомобили

Вчера 19:59BMW 320D FACELIFT E90 LCI -11

Se prodava BMW E90 Facelift 320d 177ps 2010Godina Donesen od CH Xeno...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:44VW GOLF V 1.4 BENZIN - PLIN 2008 GOD

Se prodava VW GOLF 1.4 benzin -plin so atest dizna sistem mesten vo p...


4.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:31BMW 520 D

Najekonomichen mototor so 120KW. Avtomobilot e uvezen od Germania pr...


71.873.215 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:31VW Golf V 1.9TDI 2008 Bluemotion - UNITED

Се продава Golf V 1.9TDI Bluemotion - UNITED Регистриран цела година...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:21AUDI A4 1.9 TDI 2006 GOD

AUDI A4 1.9 TDI 2006 GOD 85KW REGISTRIRAN SERVISIRAN 4 NOVI GUMI ZIM...


5.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:16SKODA FABIA 1.4TDI 2005 GOD

Se prodava SKODA FABIA 1.4 TDI 2005 GOD REG CELA GODINA.Uvezeno od Ge...


3.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 €
Куманово

Автомобили

Вчера 19:05Passat b8

prodava passat b8 / 2.0 TDI - 190hp 4x4 ... 160.000 km Vo predobra...


24 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:58BMW 118d 2.0 dizel 2008god FACE LIFT

Se prodava bmw 118d 2.0 dizel 143ks 2008 godina face lift model so op...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:56MERCEDES GLC 250 COUPE, 2019 GOD

VOZILOTO E KUPENO OD AUTOWELT NA 183 000 KM. AMG LINE, FULL OPREMA....


44.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:48Fiat Bravo 1.6 2010

Se prodava Fiat Bravo 1.6 2010 - 120HP Registrirano do 02.2024 ...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:29OPEL ADAM 1.2

Opel Adam 1.2 51kw 69 ks abs klima servo volan komandi na volan ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:24OPEL MOKKA

Mokka 4x4 96kw 131ks 2014 go klima servo volan centralno so 2 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:24AUDI A8 3.0 TDi Quattro Redizajn

Top sostojba, Realni kilometri 235 xxx Redovni servisi Smeneto lanc...


13.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:17TOYOTA LAND CRUSIER 3.0 95 LX D4D

☆Model: KDJ95L☆ ●Full Off road ●Besprekornen motor i karoserija ●Au...


18.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:17BMW 530D F10 245KS AUTOMATIK -11

Se prodava BMW F10 530D 180kw/245ks 2011 godina Automatik 8g menjac ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:15Se prodava Audi A 3

Se prodava Audi A 3 2.0 qvatro redovno odrzuvan,sega napraven golem s...


15.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:12  НОВ ОГЛАС

MERCEDES W211 E200 2.2CDI AVTOMATIK

IMAM 2 MERCEDESA E KLASE IST MOTOR OM646, DVATA 5G AUTOMATIK MENJAC, ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:38ZADEN BRANIK ZA OPEL ASTRA H 2004-2010GOD

ORGINALEN ZADEN BRANIK ZA OPEL ASTRA H Imam i orginal celicni bandaz...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:38Audi A4 2.0 TDI 7-G Tronic

Se prodava Audi A4 2.0 TDI 7G-Tronic vo super sotojba uvezeno od Svaj...


9.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:37  НОВ ОГЛАС

Chevrolet rezoo 2.0 plin a test 2007g

Chevrolet Rezzo 2.0I plin so atest 2007g DSG menjac registrirana so ...


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:27AUDI A7 MATRIX

Se prodava Audi A7 3.0quattro 245hp 2012 godina napraveni servisi na ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:23Mercedes C220 CDI

Se prodava Mercedes C220 Cdi 1998 godina dizel automatik so klima so ...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Куманово

Автомобили

Вчера 16:34SE PRODAVA VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE BLUE MOTION

SE PRODAVA VOLKSWAGEN GOLF 6 TDI HIGHLINE BLUE MOTION MODELSKA G...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:28Citroen C3 1.4HDI 2018

Lice za kontakt: Stefan 078291629 Se prodava Citroen C3 1.4HDI 75ks ...


9.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:25Страна 1 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам