Прилеп
                   
238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SCANIA G420 2010 + SCHMITZ 2012

registrirani cela godina Scania 17000 € Schmitz 11500€


28.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
29.000 €
Прилеп

Камиони

Денес 10:50MAN TGX 440 XLX mega 2014

Se prodava MAN TGX Avtomatski menuvac Intarder XLX kabina Frizid...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 07:31SE PRODAVA VOLVO FH 420 MOZE ZAMENA ZA POMAL KAMION

Procitaj Prvo Oglas Ako E Skapo Ima I Poeftini Se Prodava Volvo ...


11.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 18:28VOLVO 440 EURO 5

NAPRAVEN GENERALEN REMONT SO ORGINALNI DELOVI VO GRCIJA 2007 godina ...


22.600 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 13:58pumpa kiperska 6ka

pumpata e ispravna miller


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 јун 14:45kompresor

kompresori ispravni


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 јун 14:41Polovni gumi 315/70R22.5 i 385/55R22.5

Pogonski 315/70R22.5 - 4 parcinja 385/55R22.5 - 2 parcinja


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

02 јун 12:48Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 јун 14:24MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 јун 14:24MAN TGL 12.240

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.240 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 јун 14:24MAN TGL 7.150 2009god.

MAN TGL 7.150 ✅- Godina 2009 ✅- 360 000km (realni) ✅- Manuelen men...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 јун 14:23Delovi za Volvo MEGA 440 Euro5

Se prodavaat sekakvi delovi za Volvo Motor Menjac Drferncijal VO ODL...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 јун 12:44Nov Nox Senzor za Volvo

Nov Nox senzor orginal od volvo


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 јун 12:44Delovi za Volvo

Nov kapak za akomulatori,katalizator,branik nov


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 јун 12:44Delovi za mega volvo euro3

Se prodavaat delovi za mega volvo euro3


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 јун 12:44Volvo euro5 delovi

Se prodavaat delovi za Volva euro5 Informacii na 078260546


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 јун 12:43MAN TGX XXL

EURO 5 Novi gumi novi plocki diskoci parking klima racen mejnac 2008...


25.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мај 14:53Gumi 315/70/22.5 michelin

4 gumi michelin germanski protekt


18.000 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
21.500 МКД
Прилеп

Камиони

31 мај 14:53Renault Premium 320 Kran Hiab 166 B-3

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Renault Premium 320 ✅- Uvoz Francija ✅- Godin...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мај 14:18Mercedes Atego 1318 Korpa Kran

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 1318 Korpa ✅- Uvoz Belgija ✅- Godin...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мај 14:18MAN TGS 18.360 200000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 18.360 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мај 14:18Mercedes Atego 1318 120000km

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 13.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мај 10:19MAN TGL 8.180 2011god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мај 10:19MAN TGL 12.180 150000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мај 10:18Mitshubishi Canter Fuso

Voziloto e vo super sostojba. Proizvedeno 2010god. Kapacitet za utova...


13.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 мај 21:43MAN TGM 18.280

Voziloto e vo dobra sostojba. Proizvedeno e 2009god so izminati 527.0...


14.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 мај 21:29Peugeot Expert 1.6 HDI FURGON

Voziloto e vo ekstra sostojba. Proizvedeno 2013god. Prv sopstvenik


7.300 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 мај 21:21Iveco EuroCargo 160E25

Se prodava Iveco EuroCargo 160E25 vo odlicna sostojba redovno odrzuva...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 мај 19:33Mercedes-Benz Atego 1222

Voziloto e vo odlicna sostojba. Kupeno novo od Mercedes Skopje, prv s...


23.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 мај 13:00Fuso Canter 7c15

Voziloto e vo super sostojba. Proizvedeno 2012god prva registracija 2...


14.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 мај 13:00Tovarni Vozila

PAP-TRAKS Prilep - Prodazba na polovni vozila - Vozila po p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 мај 10:18Man 12.180 Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Kran Hiab...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 мај 10:18Mercedes Atego 1218

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 12.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 мај 10:18Renault Midlum Slep Šlep

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ RENAULT MIDLUM 220 ✅- Šlep ✅- Uvoz Germanija ✅- G...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 мај 14:21VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 мај 14:20Renault 18.280 dci

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Renault 18.280 dci ✅- Ladilnik ✅- Termoking sp...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 мај 14:20PRIKOLKA WECON 2009

Se prodava Prikolka Wecon 218 2009g So kontejner sistem Dolzina 7...


4.400 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.800 €
Прилеп

Камиони

29 мај 11:09MAH 502

SE PRODAVA MAN -502 SO V-10 MOTO MOTOR MERCEDES SO EVROPA DEFERNCIJA...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 мај 13:18Scania 142 3 osovini

Scania 142 3 osovini 2 deferencijali 420 ks Remont napraven april m...


13.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 мај 10:06TAM 5000 so digalka I prikolica duplak

Tam 5000 so prikolica top za banderi I trupci I digalka 3.5t duplak. ...


3.700 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 20:25Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам